SwietyMikolaj

Konkurs Mikołajkowy 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza edycja Konkursu z Mikołajem już zawitała na serwerze KrainaMc.PL❄❄

Lubisz grać na Krainie i chcesz wygrać najlepsze nagrody pod Zorzą Polarną?

Ho Ho Ho!

Witajcie, z tej strony Święty Mikołaj i w tym roku postanowiłem odwiedzić moich ulubionych graczy z serwera KrainaMc.pl. Aby dostać wspaniałe prezenty musicie troszeczkę popracować! Poniżej moje elfy wskazały wam odpowiednie kategorie, w których możecie się wykazać. Konkurs trwa do 18 grudnia do godziny 20

• Konkurs na najładniejszą działkę o tematyce Świątecznej.

Zbuduj najładniejszą działke motywowana świetami. (Można brać inspirację z gier i istniejących miejsc) Do wygrania:  Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam). Wymagania: Działka musi zajmować cały jej teren i nie może łamać regulaminu globalnego. Musi być ona wykonana na trybie Creative 1.8 lub Creative 1.12.

• Konkurs na najładniejszą grafikę serwera na Facebook'u z motywami Świątecznymi.

Stwórz super grafikę na naszego Facebooka i Wygraj:  Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam) Wymagania: Grafika musi zawierać IP serwera "KrainaMc.pl" a także "MojeMC.pl" i hasło np. "Graj razem z nami!". Nie może łamać regulaminu serwera, a także zawierać treści sprzecznych z polskim prawem i polityką Facebook'a

• Konkurs na najładniejszy screen motywowany Świętami.

Zrób najładniejszego screena motywowanego Świętami. Do wygrania: Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam)Screen musi: być wykonany samodzielnie w grze Minecraft i zawierać Motywy Swiateczne. W przypadku wykrycia plagiatu, praca zostanie wyłączona z konkursu.

• Konkurs na opowiadanie o Przygodach Świątecznych

Stwórz opowiadanie dot. Serwera KrainaMC bądź MojeMC zawierające Przygody Zimowe/Świąteczne (Nie muszą być prawdziwe). Do wygrania:  Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam)Ważne: Aby użyć czyjegoś nicku w grze potrzebujemy jego zgody (nie dotyczy Właścicieli Serwera i Świętego Mikołaja), Opowiadanie musi zawierać co najmniej 3600 znaków i być wysłane w wiadomości prywatnej na forum. (nie liczą się spacje, tabulatory, w przypadku zmieniania linijek w tekście). 

• Konkurs na rysunek związany z Krainą i Świętami

Umiesz ładnie rysować i chciałbyś się tym pochwalić? W takim razie zgłoś się i narysuj najlepszy rysunek związany z Krainą i Świętami jaki umiesz. Do wygrania: Indywidualne nagrody od Świętego Mikołaja (tryb wybierzesz sam)Praca musi: zawierać ip serwera czyli 'KrainaMc.pl'. W przypadku wykrycia możliwego plagiatu praca zostanie wyłączona z konkursu.

Podstawowe korzyści ze zgłoszenia się na konkurs:

• Możliwość wygrania super-mega-hiper-ultra-boostowanych-najlepszych nagród pod całą kopułą lodową.
  • Możliwość umieszczenia zwycięskiego: screena (Dział 'Screeny'), grafiki (Dział 'Prace graficzne'), opowiadania (Dział Kącik zwierzeń) a także lokalizacji działki ze screenami (Dział Kącik zwierzeń) w jednym z działów w Kanciapie jako Promowany temat.
  • Świąteczna Tajemnica #1
  • Świąteczna Tajemnica #2
  • Świąteczna Tajemnica #3

Zgłoszenia wysyłamy w tej ankiecie: Klik

Święty Mikołaj zastrzega sobie prawo do powołania dodatkowych osób do komisji sprawdzającej prace. (na stan 26.11.2018 są to osoby: Święty Mikołaj i elfy)

Święty Mikołaj  zastrzega sobie prawo do zbanowania gracza, który plagiatuje pracę innego użytkownika.

PS: Indywidualne nagrody są epickie.

Wasz ukochany Święty

Mikołaj ❤️ 

• Super 14
  • Ha ha 1
  • Wow 2
  • Przykro mi 1
  • Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.