Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Wychodzę z propozycją dodania na dzialkach komendy zimowej aby padal snieg. Chodzi mi o serwer creatvie mojemc bardzo by sie ta komenda przydala zwlaszcza ze mamy grudzien a swieteczna atmosfera na dzialkach by sie przydala prosze o rozwaznie tego mojego pomyslu.

Prosze o jego przyjecie.

• Super 3
  • Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem super pomysł, zwłaszcza teraz ;) Można by oprócz tego dodać komendę na pogodę (deszcz, śnieg)

Edytowane przez qnowek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam sie z tym pomysłem bo na święta fajnie by było dodać np komende na śnieg lub deszcz. Bo na działkach jak zrobisz np kupke śniegu to ci sie rozpuści.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo fajny pomysł na żadnym serwerze niema czegoś takiego więc nasz serwer by się wyrużniał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

super pomysł na pewno przyciągnie większa liczba osób na serwer :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Co do komendy na śnieg, to jestem na tak. Jest to ciekawa opcja i nie trzeba byłoby się bawić Worldeditem. Co Do zimowych działek na nie, jestem przekonany, że masa graczy od razu by się zgłaszała do administracji z prośbą o zmianę, ale z drugiej strony można zrobić coś takiego jak jest na Sky bloku chodzi o wybór wysp w tym przypadku można byłoby zrobić możliwość wybrania działki zimowej lub standardowej. 

Edytowane przez IoKuu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, IoKuu napisał:

Co do komendy na śnieg, to jestem na tak. Jest to ciekawa opcja i nie trzeba byłoby się bawić Worldeditem. Co Do zimowych działek na nie, jestem przekonany, że masa graczy od razu by się zgłaszała do administracji z prośbą o zmianę, ale z drugiej strony można zrobić coś takiego jak jest na Sky bloku chodzi o wybór wysp w tym przypadku można byłoby zrobić możliwość wybrania działki zimowej lub standardowej. 

jestem na TAK Super pomysł

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Na TAK

nie będę musiała się bawić śniegiem yaaay

Edytowane przez Himiko
  • Super 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A teraz jak chcemy mieć działke w śniegu to musimy to ręcznie robił lub vip wandem może ale i tak stopnieje ten śnieg.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta