Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.
radek10200

MojeMC.pl - Reklama serwera [1.9 - 1.12.2]

Czy podoba Ci się reklama?  

121 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy podoba Ci się reklama?

Rekomendowane odpowiedzi

Reklama serwera minecraft - MojeMc.pl

╋━━━━━━━━◥◣??????????◢◤━━━━━━━━╋
????? ???????:
MojeMC.pl
????? ?????????: Ts.MojeMC.pl
????? ?????????: https://sklep.mojemc.pl
?????? ???????????: https://www.MojeMC.pl
???????: Nie posiada
???????????: Gosiiia & Daffit
?????????????: https://forum.krainamc.pl/topic/14714-administracja-mojemc/
?????????: https://forum.krainamc.pl/guidelines/ 

???????????????????????????????

????? ?????:
✗ Creative
✗ PvP
✗ RealLife
✗ SkyBlock
✗ FreeBuild
✗ Survival
✗ PaintBall
✗ SpeedBuilders

??????? ?????????: Shotcut & Camstasia Studio 9

??????? ???????????: Minecraft (mod)

?????? ???: Minecraft 1.8.9 Forge

???????: Cuda Shaders

??????: Mendum - Elysium

Reklama całkowicie stworzona przez: ?????? | ???????

Zapraszam do oceniania!

Spoiler

Tak, oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie miał czegoś jeszcze dodać, ale to już ukryte by nie psuło tej estetyki. Reklama Krainy ma już tysiąc wyświetleń. Na forum w ogłoszeniach zagłosowało, ponad 90 osób! Jest to naprawdę dla mnie wielki wynik. Ponad 70 osób zagłosowało na 100%. Jestem naprawdę wdzięczny. Wrzuciłem tamtą reklamę tak o by po prostu pochwalić się, a została przypięta, promowana i dana w ogłoszenia. Tym razem zostałem poproszony o zrobienie reklamy i przypięcie jej tutaj w ogłoszeniach tak jak krainy. Trwa ona prawie 5 minut. Jedni powiedzą, że długo, drugim będzie odpowiadało. Do krótkiej reklamy potrzeba jeszcze więcej czasu przy montowaniu. Trzeba odnaleźć odpowiednią muzykę i dobrze się wsłuchać. Do tego ona wszystkiego nie pokazuje. Dla reklama ma pokazać jak mniej więcej wygląda tryb. Musi go lekko zaprezentować, mały ogląd. Nie ma być to 20 sekundowy klip pokazujący przez 20 sekund tylko spawn tylko w różnej kolejności. Zmontowanie tego mi zajęło naprawdę sporo czasu. Było trzeba pierw popatrzeć na trybach jak miałyby wyglądać przejścia. Następnie odpalenie nagrywarki i przetestowanie paru opcji. Po nagraniu zacząć trochę latać i ustawiać różne rzeczy. Wyrenderować i sprawdzić czy działa. Następnie wejść ponownie na serwer i zacząć znowu nagrywać. Wejść w edytor i zacząć układać nagranie. Na to zeszło mi może nawet godzinę czasu. Następnie trzeba było wyrenderować materiał, trwało to z ponad 1,5h. Oczywiście nagranie nie zapisało się tam gzie miało i nie szło go znaleźć. Musiałem nagrywać od nowa i od nowa ustawiać pozycję, przemieszczenia. Po tym tylko 3 i pół godzinny rendering. Odnalazłem poprzednie 9 minutowe nagranie. Moje miało 17 minut (ważyło 30GB, a to pierwsze około 10GB) Wrzuciłem do programu i trzeba było jakoś to poustawiać. Następnie już dokładnie układało się nagranie. Po przejechaniu go dwa razy czas na dodanie efektów, tekstu itp. Gdy to już zrobiłem przejechałem jeszcze raz i jeśli nic nie było trzeba zmienić można było renderować (tak z 40 minut). Dodam, że to nie było kliknięcie "Play" i patrzenie jak leci. Nagrania z mc (cinematic) się zacina i trzeba klikać klatka po klatce. W tym był też duży problem. Pierwsza część: Nagrywanie i małe montowanie + rendering videa trwał od popołudnia soboty tak do około 18:00. Obrobiony materiał trwał około 4 godziny (niedziela). Plus minus wszystko zajęło mi około 10/11 godzin (wliczając wstawienie na yt)

Przeczytanie tego pewnie Ci zajęło trochę czasu, prawda? Ale w końcu trzeba komuś się wyżalić ile czasu na to poszło xD 

Jeśli wszystko przeczytałeś/aś możesz się pochwalić ;D

#Edit: I tą miniaturkę później zmienię na lepszą, ale trochę czasu mi brakuje xd Pozdrawiam Misię ;3

Pozdrawiam i miłego dnia. Mikołaj.

• Super 2
  • Lubię to 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo Fajna Reklama Serwera :3 Mi się Bardzo Podoba <3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę długie te ujęcia ale ogólnie jest spoko :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

10/10 Prezentacja spoczko :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie

• Reklama została odrzucona z powodu braku zamieszczenia trybu RealLife

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklama bardzo ladnaa zacheca do grania ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No wiem xd Gdzieś to chyba pisałem, ale jeśli nie no toooo. Reallife jest do 1.10.2. Ja byłem na 1.12.2 i nie szło wejść. Musiałbym zmienić wersję pobrać mod itd. Skapnąłem się gdy nagrywamłem. Nie chciałem robić drugiego nagrania bo by to zajęło mi troszkę więcej czasu xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, radek10200 napisał:

No wiem xd Gdzieś to chyba pisałem, ale jeśli nie no toooo. Reallife jest do 1.10.2. Ja byłem na 1.12.2 i nie szło wejść. Musiałbym zmienić wersję pobrać mod itd. Skapnąłem się gdy nagrywamłem. Nie chciałem robić drugiego nagrania bo by to zajęło mi troszkę więcej czasu xd

Eeee, co? Jest do 1.12 wiec prosze nie opowiadac klamstw :lenny:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nic dodać nic ująć ! po prostu piękne ! #sztosik

• Super 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się podoba.

Naprawdę fajna reklama, trochę się namęczyliście widzę, bo jest super.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

• Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.