Skocz do zawartości
KrainaMc.pl
Wszelkie sprawy związane z rejestracją, logowaniem, zakupami w itemshopie, poważne problemy lub uzasadnione prośby o odbanowanie prosimy kierować do naszego supportu na stronie www.krainamc.pl/help lub www.mojemc.pl/help.

Daję ci bana, bo ....

Rekomendowane odpowiedzi

Z kolei w tej zabawie dajemy bana osobie wyżej. Jednak bana można dać tylko za coś, co wiemy o niej na podstawie jej postu lub awatara.

Na przykład mnie mógłby ktoś dać bana, bo mam czerwony nick albo dlatego, że mam pegaza w awatarze. :)

Czekam na bana z solidnym uzasadnieniem. :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 4.4k
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

daje ci bana bo mam taka ochote

Daje ci bana, bo nie

Daję ci bana, bo może tak naprawdę jesteś robotem illuminati szpiegującym aktywność graczy oraz ich zachowania po to by wielka gumowa czerwona kaczka, która jest przywódcą illuminati mogła lepiej mani

Dodane grafiki

Z kolei w tej zabawie dajemy bana osobie wyżej. Jednak bana można dać tylko za coś, co wiemy o niej na podstawie jej postu lub awatara.

Na przykład mnie mógłby ktoś dać bana, bo mam czerwony nick albo dlatego, że mam pegaza w awatarze. :)

Czekam na bana z solidnym uzasadnieniem. :D

Dostajesz bana bo jesteś miła xD

Odnośnik do odpowiedzi
  • Gosiiia odpiął ten temat
  • Gosiiia podpiął, promował i odpiął ten temat
  • Gosiiia przestał promować i podpiął ten temat