Pandox128

Bloger
 • Zawartość

  358
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

24 Neutralny

7 obserwujących

O Pandox128

 • Tytuł
  Ktoś napewno

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Pandox128

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Pandox128

  Informacja

  Przepraszam, ale nie będzie wpisów bo mam szlaban. Dopiero w piątek będzie wpis.
 2. Pandox128

  Kolejna kreskówka

  Chodziło ci pewnie o takich jak: ,,Laboratorium Dextera", ,,Chojrak tchórzliwy pies" i takie tam?
 3. Pandox128

  Kolejna kreskówka

  Siema, dziś miał być wpis więc jest. Informuję was, że za niedługo zacznę omawiać nową kreskówkę. Nie wiem jaką. Może mi powiedzcie. Jeśli nie będę jej znał to niestety będzie długo trwało, aby była na blogu. Dziękuję i do widzenia.
 4. Pandox128

  Mała aktywność

  Hej. Jakby co w tym tygodniu nie będzie dużo wpisów. Q&A muszę przełożyć na następny tydzień. W piątek pojawi się wpis. Dziękuje za uwagę.
 5. Pandox128

  Q&A - pytania

  Cześć, dzisiaj odpowiem pytania, które zostały zadane pod postem ,,Q&A". Można pisać jakby co pytania, druga część będzie w czwartek. Pytania od vJulkaa_ : Ulubiony kolor? Czarny Ulubiony owoc? Jabłko Ulubiona książka? ,,Za niebieskimi drzwiami" Ulubiona kreskówka? Wymienię dwie - ,,Niesamowity świat Gumballa" i ,,Wodogrzmoty Małe" Pytania od Shengyy: Czy zamierzasz robic cos o Steven Universe? Nie wiem, może tak, może nie, nie oglądam tej kreskówkiCzy podoba ci sie Steven Universe? Nie wiem. Nie oglądam Pytania od Maykah: Kraina czy mmc? Obydwa Chciałbyś w sobie coś zmienić? Nie wiem xD Ulubiona postać z kreskówek? Powiem o postaciach ze wcześniej wymienionych kreskówek: ,,NśG" - Gumball, ,,WM" - Soos ,,Doctor Soos" Pytania od Pepsiak: Co lubisz robić w wolnym czasie? Komputer, Dwór, spanie, leżenie, bawienie się z psemCzy lubisz kosza? Jeśli od śmieci to nie Teraz mi nie piszcie, że nie wziąłem reszty waszych pytań, było by ich za dużo. Narka.
 6. Pandox128

  Ciekawostki o rodzinie Gumballa

  Brałem przykład z niego, jakby co.
 7. Pandox128

  Ciekawostki o rodzinie Gumballa

  Poprawione
 8. Pandox128

  Q&A

  Zapomniałem wspomnieć, że wybiorę tak z 12 lub 11 pytań.
 9. Pandox128

  Ciekawostki o rodzinie Gumballa

  W tym poście omówię ciekawostki o rodzinie Gumballa. Zapraszam. 1. Rodzina Gumballa, była odwzorowana na rodzinie Bena Bocqueleta, czyli twórcy kreskówki. 2. Darwin w szkole nie jest zarejestrowany jako uczeń, jak reszta kolegów i koleżanek, lecz jako rybka. 3. Gumball jest fanem Dragon Balla. 4. Darwin boi się duchów, węży i saksofonów, Natomiast Gumball boi się pająków. 5. Nogi Darwina mogą odrastać, zmieniać kształt itp. 6. Darwin zna języki takie jak: angielski, francuski i hiszpański. 7. Darwin umie rozmawiać z niektórymi zwierzętami. 8. Anais jest wzorowana na siostrze autora. Pracuje również w EA games. 9. Richard jest postrzegany jako osoba ,,głupia", jednak zna język hiszpański. 10. Gumball ma naprawdę na imię Tristhooper. Mama mu powiedziała, że ma Zach w odcinku ,,Imię", ale to była nieprawda. 11. Nicole to jej drugie imię, pierwsze to *uwaga, będą heheszki* Doktor. 12. Nicole jest najpotężniejszą postacią. Pokonała nawet ojca Tiny Rex. 13. PIN karty kredytowej Nicole to 9999. 14. Gumball umie grać na ukulele. 15. Pełne imię Darwina to: Darwin Raglan Caspian Ahab Posejdon Nicodemius Watterson III. Na dziś to tyle. We wtorek kolejny wpis. Narka
 10. Pandox128

  Q&A

  Witam. W tym poście informuję, że robię Q&A. Możecie zadawać pytania w komentarzach. Tylko nie zadawajcie ich milion, proszę. Dziękuje za uwagę.link - https://www.google.com/search?q=Q%26A&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiwkca0n6DgAhVsh4sKHTSPAbgQ_AUIDigB&biw=1366&bih=657#imgrc=hS8M6gu2cn_xDM:
 11. Witam, oto 1 wpis o którym mówiłem. Dziś pojawią się jeszcze 2. Dzisiaj omówimy postacie ze szkoły w Elmore. Zapraszam. Leslie - jest kwiatem. Jego płeć to mężczyzna, ale w różnych krajach jest przedstawiany jako dziewczyna. Ma 12 lat. Chodzi do tej samej klasy co Gumball. Jest kuzynem Penny, zostało to ujawnione w odcinku ,,Kwiat". Leslie gra na flecie w zespole szkolnym, ale był też pokazany ze skrzypcami i saksofonem. Carmen - jest kaktusem. Nie nosi żadnej odzieży i nie ma włosów (jeśli zaliczymy że jej igły to włosy, to ma jednak). Ma 13 lub 12 lat. Jest zakochana w Alanie. Carmen jest liderką grupki szkolnych dziewczyn, jest postrzegana jako najmądrzejsza i najbardziej wpływowa. Uwielbia czytać i prawie cały dzień siedzi w bibliotece. William - jest okiem ze skrzydłami. Kiedy mrugnie okiem wygląda strasznie. Nie ma przyjaciół, bo nie może rozmawiać. Mimo wszystko jest bardzo przyzwoitym uczniem i okazuje swoją życzliwość. Może rozbić beton lub spowodować wybuch siłą woli. Często skarży na kolegów. Sussie - jest to odwrócony podbródek ludzki o 180 stopni. Ma czarne doczepiane oczy, które są wykorzystywane do różnych prac plastycznych. Nosi sukienkę w kratkę o kolorze niebiesko-białym. Miała 12 lat do odcinka ,,Kucyk", a od tego ma już 13. Ma odrażający oddech. Większość jej nie lubi z powodu, że jest brzydka, ale ma dobre kontakty z cheerleaderkami. Banan Joe - jest to banan. Ma 12 lat. Chodzi do tej samej klasy co Gumball. Zachowuje się jak klaun. Często opowiada suche dowcipy, wszyscy się śmieją, ale z niego, a jak już się śmieją z żartu to udając. W 1 sezonie miał oczy takie jak Sussie, ale od 2 sezonu ma normalne. Hektor - można uważać, że jest olbrzymem, yeti lub wielką stopą. Ma 1492 lata. Jego twarzy nie da się opisać, bo zasłania ją futro lub jak to woli włosy Hektora. Jego mama jest czarownicą. Carrie - jest duchem. Ma 12 lat. Jako jedyny duch widać ją cały czas. Darwin jest w niej zakochany. Jest emo, jako jedyna w szkole. W odcinku ,,Swaci" zostają oficjalnie parą. Masami - jest chmurką. Ma 13 lat. Jej tata jest właścicielem tęczowej fabryki (w poprzedniej części pomyliłem się, że to ojciec Tobiasa jest jej właścicielem). Lubi się rządzić. Jej mama znała mamę Gumballa jak były młodsze. Dzisiaj to na tyle, nie omówiłem jeszcze wszystkich uczniów, więc czekajcie na następną część. Narka.
 12. Pandox128

  Coś nie pykło

  Przepraszam, że wczoraj nie było wpisu. W sobotę też nie będzie, bo muszę gdzieś jechać. W niedzielę pojawią się 3 wpisy! Dziękuje za przeczytanie informacji.
 13. Pandox128

  Teoria o ,,Niesamowitym świecie Gumballa"

  Bo to nie koniec ;-; Jeszcze będą 3 teorie, ale dziś nie zdążyłem
 14. Pandox128

  Teoria o ,,Niesamowitym świecie Gumballa"

  Ty, nie myślałem o tym XD
 15. Witajcie Dzisiaj wam przedstawię teorie o ,,Niesamowitym świecie Gumballa", zapraszam do czytania Teoria 1 - Szpital Mam teorię, która mówi o tym, że Gumball to tak naprawdę dziecko w śpiączce, które sobie wymyśliło własny świat. Wszyscy ludzie zostali zmienieni w stwory. Czytający - ale przecież są reklamy z ludźmi i rzeczywisty świat taki jak jest w prawdziwym! Dziecko mogło zapomnieć o tym, że to jego świat i może zmienić też świat. Jego rodzina to zwierzęta. Wszyscy są inni. Ta teoria ma na prawdziwość 40% szans Teoria 2 - Apokalipsa Drugą teorią jest apokalipsa w naszym świecie. Postacie z Gumballa to prawdziwi ludzie zmienieni w coś innego, Gumball mógł być normalnym chłopcem itp. Zostały reklamy z ludźmi i budynki utworzone przez nich. Pewnie większość myśli, że apokalipsa przecież by zniszczyła budynki, ale to nie musiał być meteoryt czy tsunami, mogły to być chemikalia, które wybuchły w jakimś laboratorium, wskutek czego wszyscy zostali zmienieni w stwory. Ta teoria ma 35% szans. Teoria 3 - Obcy Trzecia teoria mówi o tym, że postaciami sterują obcy, a nasze postacie myślą, że są normalni. O tej teorii nie trzeba mówić dużo, bo to cała teoria (HeH). Teoria ma 2% szans Teoria 4 - Autor Czwarta teoria mówi o tym, że Ben Bocquelet, czyli twórca Gumballa, wymyślił ten świat jak był mały. Mógł sobie wyobrażać jakby mogło być itp. Ludzi zastąpił sobie różnymi stworzeniami, jego rodzina to zwierzęta. Ludzi nie ma na świecie. Możesz robić co chcesz. Ta teoria ma 10% szans. Myślę że się spodobało, jutro kontynuacja postaci. Narka.