xFiluu_

Junior Moderator
 • Zawartość

  735
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana xFiluu_ w Rankingu w dniu 28 Marzec

xFiluu_ posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

115 Zaangazowany

7 obserwujących

O xFiluu_

 • Tytuł
  Creative 1.8 = my life

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  xFiluu_

Ostatnie wizyty

1647 wyświetleń profilu
 1. xFiluu_

  Prosba o (UB)

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została przyjęta, gracz zostanie odbanowany wkrótce
 2. xFiluu_

  Prosba o (UB)

  Skrócę ci do 3d.
 3. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została odrzucona
 4. Ja tam cie jeszcze podziwiam za to, że jeszcze nie umiesz się przyznać do winy. Na tym filmie widać altowanie, a ta jeszcze brnie, że jej ktoś ddosa puścił xd. Ten gościu co ddosa ci puścił tak idealny moment wybrał cnie. Dlaczego uważam, że to są kłamstwa? Otóż gdyby to był ddos/duża ścinka, to postać by spadała z jakimiś przerwami lub po prostu "zamroziła się" na stałe. Przy altowanku po prostu przytrzymujesz okienko na 5 sekund i cofa cię z powrotem. A nie ma opcji by ktoś puścił ddosa na 5 sekund tak mocnego, że postać stałaby w miejscu i nagle boom zero śladu po ddosie. Już by bardziej było możliwe, gdyby ci się system zawiesił i przez co cofnęłoby cię na miejsce, ale okej.
 5. xFiluu_

  [UB]

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została odrzucona
 6. xFiluu_

  [UB]

  poczekasz sobie na unbana z kilka tygodni, to nie dużo. Nie twórz nowych próśb o ub. Wiem, że ci zależy, lecz jak już masz omijać bana na innych kontach to nie dziękuje xd. Napisz następną prośbe za kilka tygodni.
 7. Hayo. Na reallife tak gdzies w okolicach północy ChatMod Truffqde upomniał gracza za niby prowokacje. Napisała według mnie dla żartu, że ją może prowokować i on jej grzecznie wytłumaczył, że nie może. Dalej nic się nie działo, a upomniany wcześniej gracz dostał wyciszenie za prowokacje. I już nawet gdyby te upomnienie było słuszne, to jednak chatmod nie powinien zmutować gracza, gdy mu tłumaczy, że nie może tak i tak, nieprawdaż? I dlaczego uważam, że pierwsze upomnienie jest nieprawidłowe? Kozuczka i klaudia są koleżankami o ile się nie mylę i raczej to napisała ironicznie, a nie w celu by ją obrazić/sprowokować.
 8. xFiluu_

  prosze unban IP

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została odrzucona
 9. "Według mnie zanim podejmiemy decyzję o rekrutacji na naszym trybie można trochę rozruszać tych co rzadko wbijają" Pisząc to wyraziłem swoją opinie na temat potrzeby rekrutacji i jednocześnie odpowiedzieć Thcwelbie na jego posty ;/. Niech się prują o to, ale to oni robią wtedy spam pisząc komentarze, które nie wnoszą nic do tematu skargi.
 10. To chyba logiczne, że na rekrutacji nie zgłoszą się tylko 2 osoby ;/. Rekrutacja będzie potrzebna, gdy opiekun danego trybu i właściciel podejmą taką decyzje, bo oprócz rozruszania nieaktywnych osób nie trzeba nic robić xd. Nie musisz, a skoro sobie tak cytujemy to może przeczytaj sobie to:
 11. Zauważcie, że wy nie widzicie administracji na vanishu* Literówka malutka ;/
 12. Zauważcie, że wy wy widzicie administraci na vanishu, więc samo stwierdzenie "gram z kolegą na servie najwiecej" jest bezsensowne. Co do postu, to mógłbym tylko dopowiedzieć, że na cr 1.8 mamy tylko jednego jrmoda z głowną ranga (ja) i dwóch helperów (o ile się nie mylę Ananasiik i Naekunn). Większość tak naprawdę ma cr 1.8 jako dodatek i strasznie rzadko wbijają. Zgadzam się, rekrutacja może być potrzebna, ale jak już mamy tak się wymieniać zdaniami, że ci z rangą dodatkową nie wchodzą na nasz tryb, to idąc tym tokiem myślenia na EasyHC, Megadrop, Jail i na wielu innych trybach też się przyda rekrutacja. Według mnie zanim podejmiemy decyzję o rekrutacji na naszym trybie można trochę rozruszać tych co rzadko wbijają. Jak już keebe wspomniał piszecie to głównie po to by jako pierwsi zgłosić się na helpa xd.
 13. Chodziło mi o to, by w szkole było więcej bardziej praktycznych rzeczy, a nie sama teoria. Zgadzam się, przyda się podstawowa wiedza o każdym przedmiocie, ale w poście u góry chodziło mi o jak już mówiłem by było więcej praktycznych rzeczy. Nauczyciele ciągle gadają 'kiedyś ci się to przyda', ale uczeń zrozumie dany materiał gdy raczej powiesz mu kiedy i w jakich sytuacjach. Co prawda są tacy nauczyciele, którzy starają się urozmaicić te lekcje by ich podopieczni zrozumieli dany materiał, ale to raczej jest mniejszość.
 14. Myślę, że 1top_Pomorskie miała wiele szans na poprawę i tak naprawdę nic się nie zmieniło w jej zachowaniu. Chociaż to nie moja decyzja, więc oznacze @Dawideq_1999.