RymszoGRA

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

1 obserwujący

O RymszoGRA

 • Tytuł
  Debiutant

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  RymszoGRA

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. RymszoGRA

  Ub v2

  Jestem za ub ,ponieważ gracz jest dość stary ( w znaczeniu że już długi czas gra na kraince ) a tracenie takich graczy to grzech.
 2. RymszoGRA

  UB

  Nie jestem za ub, bo dostał 2 bany za macro w ciągu 48h!!!! To jest po prostu przegięcie.
 3. Nick: RymszoGRAData zbanowania: 15.09.2018Kto zbanował: MahazarPowód bana: Double ClickSerwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): krainamcCzy uważasz, że kara ci się należała?: NieO co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): skrócenie karyTyp bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): permanentnyCzym motywujesz swoją prośbę o unbana: Moją prośbę o ub motywuję tym ,że nigdy nie używałem double clicka na żadnym serwerze mc a pozatym na myszce którą używam (GENESIS GX57) nie ma przycisku który by aktywował double clicka.
 4. Nick: RymszoGRAData zbanowania: 15.09.2018Kto zbanował: MahazarPowód bana: Double ClickSerwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): krainamcCzy uważasz, że kara ci się należała?: NieO co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): całkowite zdjęcie karyTyp bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): permanentnyCzym motywujesz swoją prośbę o unbana: Moją prośbę o ub motywuję tym ,że nawet nie wiedziałem o tym iż można aktywować duble click przez panel sterowania a poza tym nigdy nie używałem double clicka na żadnym serwerze mc a pozatym na myszce którą używam (GENESIS GX57) nie ma przycisku który by aktywował double clicka.
 5. Nick: RymszoGRAData zbanowania: 26.05.2018Kto zbanował: KaprisPowód bana: MacroSerwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): KrainaMcCzy uważasz, że kara ci się należała?: TakO co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): skrócenie lub zdjęcie karyTyp bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): Czasowy 30 dniCzym motywujesz swoją prośbę o unbana: Bardzo lubię ten serwer i nie mam zamiaru się z nim rozstawać na ani chwilę. Myślę, że jednak administarcja da mi jeszcze jedną szansę z powodu tego, że to mój pierwszy taki ban.
 6. RymszoGRA

  UB

  Nick: RymszoGRA Data zbanowania: 23.03.2018 (piątek) Kto zbanował: AliceXxX Powód bana: Logut Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): krainamc Czy uważasz, że kara ci się należała?: nie , ponieważ to nie moja wina, że mój minecraft się zkraszował O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): całkowite zdjęcie kary Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): czasowy Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: motywuję ją tym ,że ja nie mam wpływu na to co się stanie z moim komputerem i programami które mam włączone. Poza tym kraina to serwer na którym spędzam większość czasu i nie mam zamiaru rozstawać się z tym serwerem nawet na chwilę.