TajfereQ

Użytkownik
 • Zawartość

  632
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

106 Zaangazowany

O TajfereQ

 • Tytuł
  la casa de minecraft

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  TajfereQ

Ostatnie wizyty

4253 wyświetleń profilu
 1. Mam jeszcze kilka pytań 1. Czy wiadro ławy może przepalać w piecu przedmioty 16 minut? [Nie] (Przepala 16 min 40 s https://minecraft-pl.gamepedia.com/Przetapianie) 2. Czy w 1.16 będzie możliwość ustawienia respawnu w Netherze? [Tak] (Odpowiada temu specjalny blok o nazwie Anchor. W Gamepedii nie ma jeszcze informacji na ten temat, ale wystarczy wpisać w Google "respawn w Netherze" i powinny się wyświetlić filmy i wpisy na ten temat lub samemu zobaczyć najnowsze snapshoty) 3. Gracze podczas głosowaniu na zaktualizowanie biomu wybrali góry. Czy zostaną one zaktualizowane w wersji 1.16 tak, jak to było w przypadku lasu świerkowego w wersji 1.14? [Nie] (Jeden z deweloperów Mojang napisało na tym na Twitterze. Prawdopodobnie decyzja ta zapadła ponieważ ma zostać przebudowany system generowania gór co mogłoby znacznie opóźnić wydanie aktualizacji 1.16). 4. Czy gracz zginie, jeśli spadnie z wysokości 22 bloków? (Zakładając, że nie posiada zbroi ani żadnych efektów) [Nie] (Gracz ginie dopiero z wysokości 23 bloków https://minecraft-pl.gamepedia.com/Życie) 5. Czy skok na 5 kratek jest możliwy nie używając lodu lub efektów speed i jump boost? [Tak] (Jest to możliwe dzięki efektu "powolnego upadania" dodanego w 1.13. Nie podaje konkretnego linku. Ciekawscy mogą sprawdzić to na własną rękę).
 2. Informacje na temat 1.16 : https://minecraft-pl.gamepedia.com/1.16 Informacje na temat 1.15: O niedodanym wosku: https://minecraft-pl.gamepedia.com/15w14a na dole w "Ciekawostki". Niestety, ale na temat silnika nie mogłem znaleźć, lecz po wejściu na tą wersje widać, że np. bloki w ekwipunku są jaśniejsze itd. Informacje na temat Prima Aprillisowej wersji z 2015 roku: https://minecraft-pl.gamepedia.com/15w14a Na temat Realms: https://minecraft-pl.gamepedia.com/Realms Johnny: https://minecraft.gamepedia.com/Vindicator Na temat "Minceraft" wystarczy wpisać w wyszukiwarce w ten sposób i włączyć grafiki Informacje na temat nieoficjalnych aktualizacjach walki: Mam jeszcze kilka pytań na OX'a 13. Czy jeśli mamy w opcjach dźwięków włączone napisy, to przy rzuceniu trójzębem pojawia się napis "trójząb dzwoni"? [Tak] 14. Czy Dinnerbone ma skina odwróconego do góry nogami? [Tak] (https://pl.namemc.com/profile/Dinnerbone.1) 15. Czy jest możliwość darmowo stworzyć serwer, dla osób grających na tym samym IP? [Tak], można to zrobić poprzez opcje 'Udostępnij w LAN' 16. Czy istnieje wersja nazwana "Pretty Scary Update"? [Tak] (https://minecraft.gamepedia.com/Pretty_Scary_Update) 17. Czy doba w grze trwa 10 minut? [Nie] (https://minecraft-pl.gamepedia.com/Cykl_dnia_i_nocy) 18. Czy w grze istnieje jasnoniebieska wełna? [Nie], jest błękitna 19. Czy w Chinach Minecraft jest darmowy? [Tak] (https://minecraft.gamepedia.com/Minecraft_China) 20. Czy kiedyś została dodana możliwość wypadania z tropikalnych liści ziaren kakao? [Tak] (snapshot 12w18a, https://minecraft-pl.gamepedia.com/Liście)
 3. 1. Czy Pigman zostanie usunięty wraz z dodaniem Piglina w 1.16? [Nie], zostanie tylko zmieniona jego nazwa. 2. Czy w wersji 1.15 silnik graficzny Minecrafta został zmieniony na Blaze 3D? [Tak] 3. Czy da się rozmnożyć konia używając złotej marchwi? [Tak] 4. Czy wraz z Prima Aprillisowym wydaniem w 2015 roku KAŻDY stworzony świat miał nazwę "There can only be one", której nie dało się zmienić? [Tak] 5. Czy wraz z Prima Aprillisowym wydaniem w 2015 roku przy stworzeniu świata na niebie pojawiała się chmura w kształcie serca? [Tak] 6. Czy wraz z Prima Aprillisowym wydaniem w 2015 roku w trybie przetrwania był potrzebne strzały, żeby strzelać z łuku? [Nie] 7. Czy Realms zostało jako pierwszy raz dodane w nieoficjalnej wersji 13w10b? [Nie], zostały one dodane w 13w09b. 8. Czy jest możliwość, aby w Menu gry pojawił się napis Minceraft? [Tak], warto zaznaczyć, że nie jest to bug, a EasterEgg. 9. Czy jest możliwość, aby Illager atakował wszystkie moby? (oprócz innych Illagerów) [Tak], dzieje się tak po nazwaniu go Johnny. Jest to nawiązanie do filmu The Shining. 10. Czy w 1.16 zostanie dodany nowy Netherowy biom "Soulsand Valley"? [Tak] 11. Czy aktualnie Mojang tworzy nieoficjalne, oraz niedostępne w Launcherze wersje dodające nową mechanikę walki? [Tak], są one dostępne dla graczy do testowania. Można je pobrać ze strony Mojangu. 12. Czy w 1.15 miał pojawić się wosk i była już gotowa jego tekstura? [Tak]
 4. Kto to Kawiorek? Jakiś typ z krainy napewno podemną się odezwie
 5. Czemu ja takiego brania nie mam
 6. Coś nie wyszło bo ja to krowa xD Heleniam9nr3
 7. [*]

  za rangę Tajferka

 8. TajfereQ

  Mistrzyni parkoura

  She's a champion? Hold my milk.