radek10200

Moderator
 • Zawartość

  4086
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  46

Ostatnia wygrana radek10200 w Rankingu w dniu 18 Styczeń

radek10200 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

814 Popularny

O radek10200

 • Tytuł
  𝓡𝓪𝓭𝔃𝓲𝓠✘

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  RadziQ

Ostatnie wizyty

10721 wyświetleń profilu
 1. radek10200

  boli mnie nos

  Atenszyn plisss
 2. radek10200

  15.01.2019 [Forum] To tak

  Po co to?? Wolałbym, gdyby było już to usunięte niż dodatkowe niepotrzebne informacje kto sprawdza czyi post. Wystarczy, że jest obecna forma sprawdzenia co dany użytkownik robi i to powinno wystarczyć. Jestem na nie.
 3. proszę o wbicie na survi dalej ten gracz 

   

 4. radek10200

  skarga na gracza tryb survi

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
 5. radek10200

  skarga na gracza tryb survi

  Skoro upomniany to zamykam. Nie jest takie zachowanie, żeby musiał mieć wysoką karę.
 6. radek10200

  EHC

  Napisz pw do DShimen'a i wszystko wyjaśnij. Jeśli problem się rozwiąże to napisz i wątek zostanie zamknięty.
 7. radek10200

  Wulgarny Tag Gildii

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
 8. radek10200

  Wulgarny Tag Gildii

  Gildii już nie ma, gracz ukarany, a tobie dam mniejszego bana. Dawno nie było takiej skargi. Zamykam.
 9. radek10200

  PLBoyPL bustowanie

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
 10. radek10200

  PLBoyPL bustowanie

  Dobre oskarżenia "Nie chodził do szkoły", zwłaszcza, gdy piszesz "tekstó". Chyba tylko pierwszaki popełniają takie błędy lub masz dysortografię. Co do skargi, odrzucam.
 11. radek10200

  Skarga na Killer1223

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
 12. radek10200

  Skarga na Killer1223

  Taaa już wieże, że nie było żadnej wymiany i tak o sobie dał ci kasę. Już zbyt dużo widziałem wymian i prób wymigania się. Na przyszłość nie oszukuj, a do autora wątku miałbym prośbę by więcej nagrywał i wymieniał się, gdy masz pewność (lub chociaż odpisanie na wiadomość. Skoro odpowiedział to spoko, ale tego nie było widać. Tu stwierdziłem po zachowaniu, ale nie zawsze się tak uda. Zamykam.
 13. radek10200

  [Pvp] arena dla słabszych

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Propozycja została odrzucona
 14. radek10200

  [Pvp] arena dla słabszych

  Areny 1v1 nie ma i nie wiadomo czy będzie. Gdy byłą to garstka graczy z niej używała, a najczęściej były to osoby nowe, bez dobrych itemów. Starszych graczy było rzadko widać, a gdy już byli to nie raz widziałem grę typu 3v1, 2v1 bo jakimś cudem udało się im zbugować arenę. Jeśli chcecie grę 1v1 to zgłoście się do DShimena i urządzi taką walkę, a jeśli będzie szansa to może nawet ja będę wstanie pomóc, ale musi być jakiekolwiek zainteresowanie. Jakiś miesiąc temu jeden gracz się zgłosił z prośbą, ale po kilku godzinach się wycofał bo jego przeciwnik zrezygnował z walki. Co do samego wątku. LvL nie ma znaczenia w tej chwili. Ludzie mają pełno sojuszy i kille zbierają na słabszych graczach, którzy nawet nie mają dobrego eq. A gdy będzie lepszy gracz, który będzie chciał się zmierzyć to tamten zwieje. Najważniejsze, abyś zapoznał się kto z kim się trzyma, patrzeć na umiejętności graczy, zbierać itemy i ćwiczyć. Wtedy, gdy będziesz znał przeciwnika dobrze to wyskoczysz i nawet jeśli ucieknie będzie to mentalna wygrana. LvL idzie szybko zdobyć, więc nic takiego nie będzie, szczególnie, że było tyle próśb o nową edycje i mapy i praktycznie świecą pustkami. Jedynie nowi gracze na nich grają i raz na jakiś czas jakiś vip z czego połowa wizyt jest po itemy. Jeśli chodzi o te dodatkowe HP to niedługo to się zmieni. Żeby walka trwała dłużej niż kilka sekund to każdy pewnie będzie miał po 20hp, ale na ostateczną decyzję jeszcze chwilę będzie trzeba przeczekać i uważać. Nowe rangi nie mają już takich przywilejów, więc nawet psucie setów idzie im na niekorzyść bo muszę naprawdę się postarać by kogoś znaleźć, kto by mgół im je naprawić / naprawić w kowadle.
 15. radek10200

  Sklep na stronie

  Niżej w spojlerze pokaże parę screenów przedstawiającą przykładową płatność: Powiedz mi teraz co jest tutaj nie przejrzystego. Pogubić w tym się może jedynie jakiś ośmiolatek. Come on. Tutaj nie ma w czym się pogubić. Nawet będąc chińczykiem, który na oczy nie widział takiego języka byłby wstanie ogarnąć co trzeba zrobić przez intuicję. Chcesz, możesz w odpowiednim programie od Adobe zaprojektować stronę i w kąciku zwierzeń pokazać co świetnego wymyśliłeś, ale sklep nie będzie zmieniany. Gdyby był nieprzejrzysty to okey, ale tutaj nie ma o czym mówić. Jeśli czegoś nie rozumiesz to te screeny posłużą ci jako poradnik. Zamykam.