Megera

Helper
 • Zawartość

  275
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

78 Nawet nawet

O Megera

 • Tytuł
  Lofciam kruffki i mopsy

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Megerra

Ostatnie wizyty

1099 wyświetleń profilu
 1. Megera

  Prośba o UB

  To w końcu uważasz, że Ci się należała, czy nie?
 2. Megera

  [ChatMod] Hasane

  Cóż większość osób twierdzi, że się nie zmieniłeś. Ja jednak utrzymuję z Tobą kontakt na codzień, więc wiem, że faktycznie Twoje zachowanie i podejście do pewnych spraw się zmieniło. Podanie ładnie rozpisane. Widać, że znasz tryb. Byłeś już w Administracji, więc masz pewne doświadczenie. W związku z powyższym jestem na tak. Powodzenia ;).
 3. Megera

  [Bloger] ojo123

  Podanie estetyczne, ortografia jak i interpunkcja na plus. Temat niezbyt mnie zaciekawił, aczkolwiek jestem na tak. Powodzenia!
 4. Megera

  [Blogerka] Pufii

  Również chciałabym się z Wami podzielić moimi historyjkami, które piszę z nudów. Moje wymyślone historyjki, które wymyślam kiedy się nudzę, np. śmieszne, straszne. *śmiesznosciowe - Takie słowo w ogóle istnieje? Nazywam się Ola, lubię oglądać Anime i czytać Mangę. Przed "który" stawiamy przecinek. Nie chcę mi się dalej tutaj wklejać Twoich błędów, a jest ich sporo. Podsumowując: Interpunkcja - Ortografia +/- Estetyka podania - Ciekawość bloga i przykładowego wpisu - Pozostawiam tutaj negatywną ocenę. Powodzenia!
 5. Megera

  Bloger - MAX44PL

  Jak najbardziej tak Podanie może nie należy do najestetyczniejszych. Ta spacja przed znakach interpunkcyjnymi boli i to bardzo, ale jednak przeczytałam, bo wpis jest ciekawy. Te drobne błędy można bez problemu poprawić.
 6. Megera

  Rozbite Szkło 6

  1. Nie stawia się znaków interpunkcyjnych po spacji. 2. Nie używaj mojej osoby w tym "opowiadaniu" lol. 3."Tak wiem, jest ZŁYM człekiem, co nie wrzuca nic i się leni, ale co no mao ludzi :C Kolegom z klasy opowiedzieliście o moim blogu? Somsiadom? No właśnie! Wincej osób winecj wpisów!" - Jakiś problem z poprawnym pisaniem? Jeśli tak to jakim cudem jeszcze masz blogera? 4. Nie dość,ze wstawiasz jeden post na bardzo długi czas, to jest nieciekawy, krótki, nie estetyczny, wygląda na robiony "na szybko". 5. "-Czemu czerwone włosy?... - zapytała Mune, kiedy wrócili do domu Pluszaka." - Kto wrócił? 6. "-Rozumiem. Dlatego czerwone." - Kto to wgl powiedział? 7. Nie będę tego wklejać, bo to 70% tekstu. Moment, w którym bohater (jak idzie się domyśleć Ty - midom) opowiada o jakiejś książce, później o powstaniu Herobirna. Bardziej tu chodzi mi o budowę ów opowiadania. Po co zrobiłeś tam przerwy i nowe akapity, skoro jest to jedna wypowiedź postaci? "-Dobra rozumiem. - odpowiedział midom - [...] To był ON. Herobrine. Wtedy to właśnie stał się tym, kim jest - opowiadał midom - Ponoć, można go zabić [...]" Ponownie zapytam dlaczego Ty masz rangę blogera?
 7. Megera

  [RealLife] PanBury

  ukarze
 8. Megera

  Konkurs Zimowy RealLife

  Nick: Megerra Numer działki: Dzialka65 Numer domku: a92
 9. Nope Prace muszą mieć swoje minusy i plusy
 10. Megera

  [ODRZUCONE] Komishun

  Podanie wygląda jakby było pisane na żarty [polecam zapoznać się z nowym regulaminem]
 11. Taryfikator kar klubu. 1. Używanie wulgaryzmów, obrażanie - Począwszy od upomnienia kończąc po wyrzucenie z klubu. Wszystko zależy od sytuacji. 2. Tworzenie obraźliwych, prowokujących wątków - Usunięcie wątku i wyrzucenie z klubu. 3. Tworzenie bezsensownych wątków - Upomnienie. 4. Kłótnie w wątkach - W zależności od sytuacji, od upomnienia po wyrzucenie z klubu. 5. Pisanie podać dla 'żartu' - Automatyczna dyskwalifikacja na następne rekrutacje. 6. Odkopywanie starych wątków - Upomnienie. 7. Natarczywe pytania o rekrutacje - Od upomnienia do wyrzucenia z klubu. (Jeśli pytanie zadawane jest w wątku, zostaje on przeniesiony do archiwum. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany w taryfikatorze. Ranga Lider, Właściciel może karać niekoniecznie wedle zasad taryfikatora. Regulamin klubu:
 12. Regulamin klubu Ekipa Minecraft! 1. Nie używaj przekleństw. 2. Nie obrażaj (nieważne kogo obrazisz, zostaniesz ukarany). 3. Zakaz tworzenia obraźliwych, prowokujących wątków. 4. Nie twórz wątków pozbawionych sensu. 5. Prosimy nie oczerniać Naszego klubu. 6. Prosimy o niekłócenie się w wątkach. 7. Nie pisz podań dla 'żartu'. 8. Nie odkopuj starych wątków. 9. Prosimy nie pytać o rekrutacje / prosić o rangę. 10. Obowiązuje tu również ogólny regulamin forum. Administracja klubu zastrzega sobie prawo do niepoinformowania użytkowników o zmianach w regulaminie. W każdej chwili może go zmienić. Kary wymierzane będą zgodnie z taryfikatorem klubu:
 13. Megera

  Brawo.

  czy ktoś Cię tu na siłę trzyma? Przypinamy Cie łańcuchami, żebyś pisał te swoje pościki i myślał, że kogokolwiek to interesuje?