Adam90

Użytkownik
 • Zawartość

  368
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Adam90 w Rankingu w dniu 9 Październik 2018

Adam90 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

72 Nawet nawet

O Adam90

 • Tytuł
  "Szefie, skoro Dariusz to Darek, to Mariusz to Marek?"

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  adam90

Ostatnie wizyty

1927 wyświetleń profilu
 1. Adam90

  Helper cziter

  Zrobię, jak będę uważał.
 2. Adam90

  Helper cziter

  Że będziesz zgrywał cwaniaka i uważasz, że jesteś doskonały, więc zaczynasz wypominać innym, to nic nie zmieni. Taka mała rada, uwierzcie, ludzi naprawdę nie obchodzi co wy myślicie. Nie jesteś pępkiem świata, że twoja teoria, która nie ma żadnego uargumentowania, cokolwiek zmienia. No, może zmieni jedynie to, że szacunek niektórych do ciebie się zmniejszy. Można ich oczerniać, ale to świadczy tylko o tym, że masz bardzo ubogi sposób myślenia i widzisz w tym cokolwiek wartościowego.
 3. Adam90

  Helper cziter

  Jeśli ktoś choć trochę włożył myśli w moje zdanie: "A potem się okazuje, że to jednak administrator ma większe pojęcie", wtedy można się zorientować, że chodzi o określone przypadki, więc po co zaczynać ten temat, skoro o co innego chodzi? Czasami trzeba się zastanowić nad sensem zdania.
 4. Adam90

  Helper cziter

  Przecież można być w czymś lepszym od kogoś lub w czymś gorszym od kogoś. Są takie przypadki, że osoba zna się na czymś lepiej niż druga osoba, a są to nawet większości tych rzeczy, chociaż zgodzę się, że nie można być lepszym we wszystkim. Ja nie marudzę, tylko tak jakby, odbijam post tego gracza tym samym.
 5. Adam90

  Helper cziter

  Szkoda, że poziom graczy tak nisko upadł i robicie posty, w których wypominacie naszą "głupotę". A potem poof, i nagle okazuje się, że to jednak administrator ma większe pojęcie.
 6. Ej koleś, jeśli osoby z adm tak ciebie inspirują, to napisz im to na prywacie i poproś o autograf, a nie chwalisz się tym przed wszystkimi.
 7. Ziomek, ale to nie twoja sprawa, co @Rixerin robi. W tym momencie to ty pajacujesz, więc radziłbym się zastanowić.
 8. Adam90

  Tragedia..

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać
 9. Adam90

  Tragedia..

  A może łaskawie przeniesiecie się na pw? Zamykam ten temat, bo nic nie wnosi.
 10. Adam90

  Prośba o unmute*

  @Aligatorek10 dostał raczej permanentne wyciszenie za całokształt zachowania, a nie jedynie urywek o zabijaniu zwierząt. Nie powinieneś otrzymać skrócenia lub zwolnienia z kary, bo po prostu za długo już się tak zachowywałeś. Najpierw było trzeba myśleć, a potem robić. Według mnie gracz powinien odsiedzieć swoje, a dopiero za jakiś czas ubiegać się o zdjęcie kary.
 11. Adam90

  Nowe buty ;)

  5 dych za coś takiego? lol