Helenam10nr2

Moderator
 • Zawartość

  607
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

140 Zaangazowany

O Helenam10nr2

 • Tytuł
  Typowa Mariolka pierwszego miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Helenam10nr2

Ostatnie wizyty

6863 wyświetleń profilu
 1. Nick: ancia116 ID działki:-76;-43
 2. Witajcie, zważywszy na grudzień postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "ŚWIĄTECZNA WIOSKA". Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace powinny zajmować całą działkę (jeśli nie masz już wolnych działek to możesz napisać do mnie to ci ją dam). Zgłaszamy się w tym wątku do 20.12.2019 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, możesz napisać do mnie), według tego wzoru: Nick: ID działki: Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + dodatkowa działka obok spawna), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli działka jest budowana przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Życzymy wam udanego budowania oraz WESOŁYCH ŚWIĄT!
 3. Witajcie, wszystkie prace zostały już ocenione i wybraliśmy z nich te najlepsze. Wyniki prezentują się następująco: I miejsce: Kashia & Dix_x3 - po 750 tokenów II miejsce: ancia116 - 1100 tokenów III miejsce: vKiitsuneee - 800 tokenów KoloP & buraczeknudaczek - po 400 tokenów IV miejsce: misiadisia195 - 500 tokenów Wyróżnienia: paulinaaa2115 - 200 tokenów zimnyxpompa - 200 tokenów WerciaCAT - 200 tokenów Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach! Działki obok spawna zostaną przypisane do waszych nicków jeszcze dzisiaj (Tylko pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsca), a tokeny zostaną dodane w ciągu najbliższych paru dni.
 4. Nick: ancia116 ID działki: 61;24 Nick: misiadisia195 ID działki: -17;-57 Nick: vKiitsuneee ID działki: -1;-3
 5. Witajcie, zważywszy że zbliża się halloween postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "Nawiedzona wieś". Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace powinny zajmować całą działkę (jeśli nie masz już wolnych działek to możesz napisać do mnie to ci ją dam). Zgłaszamy się w tym wątku do 31.10.2019 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, możesz napisać do mnie), według tego wzoru: Nick: ID działki: Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + dodatkowa działka obok spawna), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli działka jest budowana przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Życzymy wam udanego budowania oraz udanych zbiorów cukierków! 👻
 6. Osoby przyjęte do administracji MojeMC na trybie Freebuild: wikii110718 hoxah vcmaro Okres próbny trwa około 30 dni. Oczekiwana aktywność minimalna na trybie na poziomie 14 godzin tygodniowo. Witamy w ekipie MojeMC i mamy nadzieję na dobrą współpracę.