Venezuelian

Ekipa KrainaMc
 • Zawartość

  332
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

116 Zaangazowany

O Venezuelian

 • Tytuł
  Gucci Smart Fridge Owner

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Venezuelian

Ostatnie wizyty

3017 wyświetleń profilu
 1. Nick: Venezuelian Data zbanowania: Dzisiaj (06.08.2019) Kto zbanował: _Muneyuki_ (za zgodą jednej z Opiekunek trybu RealLife) Powód bana: Wykorzystywanie błędow dla własnej korzyści (reg. 5.2.1) Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): KrainaMC Czy uważasz, że kara ci się należała?: Tak, jak i też nie. O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): całkowite zdjęcie nadanej mi kary. Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): Czasowy na 7 dni Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: Motywuję swoją prośbe tym, że rzeczywiście wybugowałem się poza mapę trybu RealLife, jednakże nie sądzę, aby utworzenie home poza mapą, na której odbywa się rozgrywka miało na celu przynieść mi jakąkolwiek korzyść. Nie miałem zamiarów "sprzedawać" sposobu na wyjście poza samą mapę, oraz nie uważam, że ban z tego powodu mi się należał, jedyne co jest pod większym znakiem zapytania to samo moje wyjście za mapę, za co chciałbym najmocniej przeprosić oraz służę pomocą w naprawie tego błędu. Pozdrawiam, Venezuelian/Ame
 2. BeasttrollMC osu godmode owo
 3. Wracając do tej wypowiedzi naszego pro playera, nie sądze, że 0x15 daje wiele, ale jest to nadal prawdą! Pozdrawiam serdecznie
 4. Thanks for playing such a long time with us, PvP will always remember you bro. Maybe not every single person, but the OG's will know who you were, and we will kindly accept you back if you'll want to come back. But for now I want to wish you good luck in your life. Hope you will still come back play sometimes. It was nice knowing you Pegazo, see you soon, hopefully.
 5. Burgerek Pikachu for the win!
 6. 1. Postaraj się sprawdzić przed wejściem na jakikolwiek serwer (o ile gra ci się odpala) czy masz w opcjach graficznych włączone "Połączone tekstury" (ang. Connected Textures), jeżeli tak to wyłącz je, możliwe, że Twoje txt ich nie wspiera co powoduje crashe mc, gdy gra stara się takie renderować. 2. Spróbuj wejść na czystym mc (np. 1.8.9) 3. Wyłącz txt (jeżeli gra się nie odpala to zrób to manualnie: %appdata% -> .minecraft -> options -> usuń linijkę z napisem "resourcePacks" -> zapisz) 4. Reinstall wszystkich plików gry (któryś plik mógł się z jakiegoś powodu wykruszyć.) Jak żadne z tych nie pomoże to niestety moja wiedza na więcej nie pozwala.
 7. Dzisiaj wraz z moim wspólnikiem, wyznawcą religii czakusiowej, jak i drogim przyjacielem Zombiaq'iem ( @Zombiaq ) szerzyliśmy naszą religię. Religię czakusiową. Byliśmy misjonarzami z easyhc, aby wesprzeć nasze oddziały na trybie Creative. Operacja idzie zgodnie z celem. Sądzimy, że religia zakwita na tym trybie. Oto jak wysłannicy Boga jedynego czakusia wyglądali. Przemierzyliśmy prawie każdy zakątek tego trybu, aby nawrócić niewierzących.
 8. W mojej opinii propozycja ta jest niedorzeczna! Jak to tak? Co za katakumby? Wlepmy je na cały świat, ale zamiast tych słabiutkich pajączków, zombie i szkieletków dajmy prawdziwe wyzwanie! Bossy co zabijają na hita i maja XYZ HP! Te katakumby zawsze uważałem dla amatorów! Limity pereł, koxów i refów? Usuńmy je, i tak nikt ich nie używa jak umie grać! A te kilofy to nie wiem po co Notch dodał, prawdziwy gracz ehc daje radę z samą łapką! to wcale nie jest prank
 9. Venezuelian

  EKIPA L

  Ekipa L, oczywiście mając na myśli "L" to mają na myśli tych, którzy codziennie je wyrywają Tylko powinniście się nazwać "Ekipa od siedmiu boleści",a nie "Ekipa L", ale to tylko drobny szczegół.
 10. Samą żenadą było jego zachowanie po degradzie, gdzie pokazywał jak bardzo dziecinny jest. I nie staje się już powoli tylko jest żenujące to od dawna.
 11. Venezuelian

  Kilka Prac

  Czy 5 grafikę (Sugix) wykonałes samodzielnie czy logo było brane z jakiejś strony? :v
 12. Nie jestem pewien czy dokładnie chodziło ci o coś w tym stylu, ale jeśli nie to mogę wykonać to w inny sposób, a sama praca wygląda tak: (obraz jest ukryty w jednym z okien, sam obraz to Stańczyk wykonany przez Jana Matejko, gdyby ta informacja również była wymagana.)