Venezuelian

Ekipa KrainaMc
 • Zawartość

  343
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Venezuelian w Rankingu w dniu 5 Grudzień 2019

Venezuelian posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

126 Zaangazowany

O Venezuelian

 • Tytuł
  Gucci Smart Fridge Owner

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Venezuelian

Ostatnie wizyty

3334 wyświetleń profilu
 1. @The_Wielki Pokemony, które wypisałeś są Pokemonami mitycznymi, niektórzy zaliczają je jako legendarne, jednakże nimi nie są. Różnią się chociażby sposobem nabycia. Przykładem w tym przypadku mogą być przez Ciebie wypisane: Mew, Celebi czy też Darkrai. Każdy z tych Pokemonów był tylko możliwy do zdobycia podczas eventu, tym się również specyfikują Pokemony mityczne. (Wyjątkami Pokemonów, które rzeczywiście są legendarne, a w samym poście się nie znalazły to: Silvally, Type: Null oraz Uxie). Pokemony mityczne były zaliczane do legendarnych oficjalnie do generacji 5. Przechodząc do samego wpisu, zdecydowanie zabrakło mi opisu poszczególnych Pokemonów, czym się specyfikują lub chociażby samego typu tego Pokemona. Dodatkowo podanie, że legendy mają dość wysokie statystyki jest zbyt dużym uogólnieniem z powodu 2 legend wprowadzonych w generacji 7 (Alola), dokładniej Cosmog'a oraz Cosmoem'a. Zabrakło mi również wyróżnienia tego, które z nich rzeczywiście posiadają płeć (Latios, Latias, Heatran, Cresselia, Tornadus, Thundurus oraz Landorus). Brakuje mi także informacji o legendach wyjątkowych ze względu na informacje, według mnie informacja ta by pozwoliła je wyróżnić, ponieważ "Większość nie może ewoluować." jest dla mnie niewystarczające, owymi legendami są Type: Null, Cosmog oraz Cosmoem. Ogólnie rzecz biorąc sam przykładowy wpis wygląda na wykonany dość szybko, jest niedobór informacji związany z poszczególnymi legendami, oraz brak 3 legend w samym wpisie. Ciężko było w tak mało rozpisanym wpisie znaleźć dużo błędów, dlatego tutaj oceny swojej nie wystawie za to. Ogólnie rzecz biorąc jest za mało informacji, które mogłyby mnie zainteresować, dlatego też zostawiam ocenę neutralną z przechyłem do negatywnej.
 2. Shiza, Shiza, Shiza, od czego zacząć pod tym podaniem? Znamy się na serwerze przez długi czas, jednakże opinia ta będzie bezstronna (lub w jak największym stopniu to będzie dla mnie możliwe) Od roku 2017, czyli od kiedy znam Twoją osobę miałeś sporo kontrowersji wokół siebie spowodowanymi swoim zachowaniem. Od otrzymania rangi Budowniczego do permanentnego wyciszenia za toksyczność oraz wulgarność wobec innych osób. Zdarza się to jednak zdecydowanie rzadziej w tych czasach niż wtedy, oczywiście aniołkiem nikt nie jest, ale Twoje sprzeczki z poszczególnymi graczami nie są na miejscu, jeżeli chciałbyś powrócić do administracji. Kolejna rzecz to Twoje blefowanie, czy też kantowanie, uwielbiasz robić wszystko, aby się wzbogacić, od małych przekrętów, które są wręcz niezauważalne po oszukiwanie Opiekunki na sporą ilość pięniedzy na trybie. Upominanie to kolejna sprawa do omówienia, teoretycznie to robisz, praktycznie tego nie widać, dopóki się nie starasz o coś, w tym przypadku jest to ranga. Jednak we wszystkich wadach są też pozytywy, Shiza jest pozytywnie nastawiony na poznawanie innych osób na trybie, widać to chociażby po jego aktywności na czacie. Jest jedną z najaktywniejszych osób na trybie RealLife oraz ma on za sobą lata grania na nim. Dał on kawałek od siebie pomagając przy budowie mapy za czasów Budowniczego. Ostatecznie przechodząc do oceny podania to jestem neutralny. Spowodowane jest to moją sympatią do osoby Kuby czy też Shizy, jak kto woli go nazywać, ale mam nadzieję, że moja wypowiedź rzuciła trochę światła na jego zachowania. Pozdrawiam, Ame/Venezuelian.
 3. Nick: Venezuelian Data zbanowania: Dzisiaj (06.08.2019) Kto zbanował: _Muneyuki_ (za zgodą jednej z Opiekunek trybu RealLife) Powód bana: Wykorzystywanie błędow dla własnej korzyści (reg. 5.2.1) Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): KrainaMC Czy uważasz, że kara ci się należała?: Tak, jak i też nie. O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): całkowite zdjęcie nadanej mi kary. Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): Czasowy na 7 dni Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: Motywuję swoją prośbe tym, że rzeczywiście wybugowałem się poza mapę trybu RealLife, jednakże nie sądzę, aby utworzenie home poza mapą, na której odbywa się rozgrywka miało na celu przynieść mi jakąkolwiek korzyść. Nie miałem zamiarów "sprzedawać" sposobu na wyjście poza samą mapę, oraz nie uważam, że ban z tego powodu mi się należał, jedyne co jest pod większym znakiem zapytania to samo moje wyjście za mapę, za co chciałbym najmocniej przeprosić oraz służę pomocą w naprawie tego błędu. Pozdrawiam, Venezuelian/Ame
 4. BeasttrollMC osu godmode owo
 5. Wracając do tej wypowiedzi naszego pro playera, nie sądze, że 0x15 daje wiele, ale jest to nadal prawdą! Pozdrawiam serdecznie
 6. Thanks for playing such a long time with us, PvP will always remember you bro. Maybe not every single person, but the OG's will know who you were, and we will kindly accept you back if you'll want to come back. But for now I want to wish you good luck in your life. Hope you will still come back play sometimes. It was nice knowing you Pegazo, see you soon, hopefully.
 7. Burgerek Pikachu for the win!
 8. 1. Postaraj się sprawdzić przed wejściem na jakikolwiek serwer (o ile gra ci się odpala) czy masz w opcjach graficznych włączone "Połączone tekstury" (ang. Connected Textures), jeżeli tak to wyłącz je, możliwe, że Twoje txt ich nie wspiera co powoduje crashe mc, gdy gra stara się takie renderować. 2. Spróbuj wejść na czystym mc (np. 1.8.9) 3. Wyłącz txt (jeżeli gra się nie odpala to zrób to manualnie: %appdata% -> .minecraft -> options -> usuń linijkę z napisem "resourcePacks" -> zapisz) 4. Reinstall wszystkich plików gry (któryś plik mógł się z jakiegoś powodu wykruszyć.) Jak żadne z tych nie pomoże to niestety moja wiedza na więcej nie pozwala.
 9. Dzisiaj wraz z moim wspólnikiem, wyznawcą religii czakusiowej, jak i drogim przyjacielem Zombiaq'iem ( @Zombiaq ) szerzyliśmy naszą religię. Religię czakusiową. Byliśmy misjonarzami z easyhc, aby wesprzeć nasze oddziały na trybie Creative. Operacja idzie zgodnie z celem. Sądzimy, że religia zakwita na tym trybie. Oto jak wysłannicy Boga jedynego czakusia wyglądali. Przemierzyliśmy prawie każdy zakątek tego trybu, aby nawrócić niewierzących.
 10. W mojej opinii propozycja ta jest niedorzeczna! Jak to tak? Co za katakumby? Wlepmy je na cały świat, ale zamiast tych słabiutkich pajączków, zombie i szkieletków dajmy prawdziwe wyzwanie! Bossy co zabijają na hita i maja XYZ HP! Te katakumby zawsze uważałem dla amatorów! Limity pereł, koxów i refów? Usuńmy je, i tak nikt ich nie używa jak umie grać! A te kilofy to nie wiem po co Notch dodał, prawdziwy gracz ehc daje radę z samą łapką! to wcale nie jest prank
 11. Venezuelian

  EKIPA L

  Ekipa L, oczywiście mając na myśli "L" to mają na myśli tych, którzy codziennie je wyrywają Tylko powinniście się nazwać "Ekipa od siedmiu boleści",a nie "Ekipa L", ale to tylko drobny szczegół.
 12. Venezuelian

  Kilka Prac

  Czy 5 grafikę (Sugix) wykonałes samodzielnie czy logo było brane z jakiejś strony? :v