Kapris

Junior Moderator
 • Zawartość

  507
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Kapris w Rankingu w dniu 22 Styczeń

Kapris posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

87 Nawet nawet

O Kapris

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Kapris

Ostatnie wizyty

1381 wyświetleń profilu
 1. Kapris

  wlam

  UB nadane.
 2. Kapris

  problem na trybie sky block

  Problem nie wystepuje tylko u ciebie nie wiem czy na ta chwile da sie to naprawic.
 3. Kapris

  Kick

  Jak masz jakikolwiek dowod wstaw go.
 4. Kapris

  Kick

  Dowod ze miales te itemy? Czekaj na DShimena on ci napise czy tak czy nie.
 5. Kapris

  [Mega drop] Usuniecie cobbla / dodanie /cobblex

  Jak to niepotrzebny bedziemy robic jak na skyblocku mobgrandery xD
 6. Kapris

  Kick z serwera

  Idac tym tropem rozumowania cheatowales i chciales wykorzystac to na adm z krainy. Co bez urazy ale 2 mc sa tak latwo wykrywalne xd
 7. Kapris

  Kick z serwera

  Mnie ciekawi druga rzecz. Dlaczego sa wlaczone 2 minecrafty hmm...?
 8. Kapris

  Niesłuszny Ban

  A ja jestem żebyście nie wypowiadali się jak nic nie macie ciekawego do dodania ODNOŚNIE TEGO UB. ( @Piorunek69 serio mógłbyś wstawić te groźny jeżeli są prawdziwe ) Ja tam nie wiem czy nie masz z tym nic wspólnego, prywatne wasze ts'ki, wyciąganie jakiegoś ip z neta, kilku już jest z tego kojarzonych z waszej grupki czy byłej grupki nie wiem jak tam się trzymacie.
 9. Kapris

  wlam

  Pomógłbym ale hasła zmieni wam tylko Gosiiia, ew. Daffit. Ale wbijając na naszego TS wyskakuje komunikat, żeby nie wchodzić w nic, rozumiem, że nikt tego nie czyta, ale no bez przesady, nie wiem w jakim wieku jesteście, ale ten świat jest jaki jest, mało kto ci będzie uczciwy w internecie, ciągle złodzieje czy w cs:go na steam czy w minecraftcie, zawsze się znajdą tacy co chcą dla siebie jak najlepiej i byle zarobić, ale jak pisałem musiał to być ktoś z krainy bo niemożliwe, żeby tak wbił .
 10. Kapris

  wlam

  Jeżeli z nim znasz się z reala i u niego się logowałeś to mogło to być powiązane, ew. jeżeli on wchodził u siebie na Twoje konto choć raz poprzez Twoje hasło, ale musiał być to ktoś z krainy bo kto by wiedział, że akurat tutaj gracie ? I ten ktoś by musiał grać w minecrafta.
 11. Kapris

  Wybory na prezydenta 2019! - wzór

  Nabijanie lubię to 😛
 12. Kapris

  Unban by koxyprosy123

  Zacznijmy od tego, że nie zacząłem sprawdzać wszystkich ;d, console pokazywała tepałem się banowałem lub jak miałem podejrzenie, Co do Ciebie byłem pewien że masz, ale chciałem ci dać szansę jakąkolwiek podczas sprawdzania, ale gdy cię wołałem, jaką dostawałem odpowiedź? [21:02:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 6 : CH : Gracz : koxyprosy >> kapris nie masz dowodow ze mam cheaty [21:02:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 54 : JrMod : Kapris >> To pobierz i cie sprawdze [21:02:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 6 : CH : Gracz : koxyprosy >> kapris ale bezprawnie nie ma prawa sprawdzac [21:02:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 54 : JrMod : Kapris >> koxyprosy Mam prawo i tyle pobierasz czy ban [21:02:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 6 : CH : Gracz : koxyprosy >> kapris ale ja musze minecrafta wytloncyc bo mam slaby internety i min ie bdzie sie dalo [21:03:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 6 : CH : Gracz : koxyprosy >> to jak mam pobraxc [21:03:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 54 : JrMod : Kapris >> Z neta [21:03:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 6 : CH : Gracz : koxyprosy >> kapris ale ja mam slabego neta i mi crasha kompa bedde mial bo mam slaby internet nie moge miec wlon [21:04:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 54 : JrMod : Kapris >> Ta, jasne ;d a pzred chwila ze nie mozesz mhm [21:04:11] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 54 : JrMod : Kapris >> To skype w takim razie [21:05:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 6 : CH : Gracz : koxyprosy >> kapris nie mam a ja mam 10 lat i nie chcme opbuliokowc mojego dziewnku i twarzy [21:05:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 54 : JrMod : Kapris >> Tam nie ma twarzy a na anydesku nie masz mikra nawet ;d [21:05:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 54 : JrMod : Kapris >> poki nie wlaczysz [21:05:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 6 : CH : Gracz : koxyprosy >> ok pobieram [21:06:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 6 : CH : Gracz : koxyprosy >> [pbieram [21:06:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 54 : JrMod : Kapris >> To pobieraj ;d [21:07:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 6 : CH : Gracz : koxyprosy >> kapri podac ci numer stanowiska [21:07:17] [Client thread/INFO]: [CHAT] level 54 : JrMod : Kapris >> Tak Gdy już udało nam się połączyć miałeś X-ray i fly w Controls. P.S. JEŻELI TRZEBA WSTAWIĘ PEŁNE LOGI
 13. Kapris

  [UNBAN kaperos]

  Dobra po pisaniu z kaperoxem ( bratem podobno [konta z tego samego ip]) faktycznie, kolega to napisał, ale dane naprawdę fajne podaliście. Jeżeli nikt Cię nie odbanuje, pomyślę czy to zrobię :d.
 14. Kapris

  to niezle macro - Kapris

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została przyjęta, gracz zostanie odbanowany wkrótce
 15. Kapris

  to niezle macro - Kapris

  Z tego co widziałem w logach wraz z drugą osobą byłeś na krainie, sam widziałeś potwierdziłeś, że miałeś wtedy makro, że sprawdzałeś coś i tego nie napisałeś? Faktycznie miałeś bana bo sam to zauważyłem, ale w logach sam widziałeś co innego :d ( Wtedy nie zwróciłem uwagi na twoją historię ), odbanuję, ale liczę na twoją odpowiedź dlaczego znalazła się tam kraina ?