Kapris

Moderator
 • Zawartość

  746
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Kapris w Rankingu w dniu 24 Luty

Kapris posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

182 Zaangazowany

O Kapris

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Kapris

Ostatnie wizyty

2060 wyświetleń profilu
 1. Kapris

  Unban

  Jak pisałem na serwerze, Optifine + txt, dla przykładu https://minecraft.org.pl/kategorie/mods/238-optifine /\ | | Tutaj masz wersje z optifine wraz z filmikami jak wgrać. A poniżej masz wersje z txt na FPS, jak widzisz takie opisy 64x64 lub 32x, to im mniej tym grafika zasadniczo powinna być gorsza, lecz poprawi ci to bardziej optymalność gry. | | \/ https://www.planetminecraft.com/resources/texture_packs/tag/fps/ https://minecraft-resourcepacks.com/category/fpsboost/
 2. Bo tak jest? Ile razy na ts gadaliście o swoich makrach poukrywanych w różnych miejscach, jeden to w win32 gdzieś niby chował pod inną nazwą.
 3. To że dasz, że można z map łapać te sety i tak nic nie zmieni co do sklepu, kupić możesz w każdej ilości = przewaga.
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została przyjęta, gracz zostanie odbanowany wkrótce
 5. Kapris

  macro 7dXD

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została przyjęta, gracz zostanie odbanowany wkrótce
 6. Kapris

  macro 7dXD

  A oznaczanie dshimena tez duzo ci da : p, odpowiedz dałem tu następnym razem nie przychodźcie do mnie z płaczem lel, bo jeszcze się wydłuży 😛, czas wierzyć sobie nie innym, gracie tutaj nie do dziś, ludzi banowało już przy 16-17 tak btw.
 7. Jak nie jeden, to znajdzie się taki drugi i trzeci, wiecie że limit ub u mnie się kończy za takie coś? Nawalacie jak ułomy (its 4fun, oni wiedzą) w tego touchpada i myszkę, że wam się to nie psuje to się dziwie.
 8. Kapris

  pvp

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
 9. Kapris

  pvp

  Zajmę się tym.
 10. Kapris

  ban

  Zresztą co do ma do znaczenia czy napisze ci, że kraina jest taka czy taka, każdy ma swoją osobista opinię, fakt że dzielić się nią np na serwerze nie wolno zbytnio, jeżeli łamie to jakąś część regulaminu, ale wytykając to tutaj nie poprzedzając dowodami jest bez sensu.
 11. Paczka blazingpack... myślisz, że tak łatwo ją zdobyć? Zresztą nie jest ona tak niesamowita jeżeli patrzeć od strony właściciela który potrafi ci zagrozić jeżeli w danym momencie chcesz ruszyć jakiś tam tryb bo inny serwer go będzie robić. Po prostu lepiej by było zakupić już AC jakiegoś niż do tej paczki się dołączać.
 12. Kapris

  UB i skarga

  A teraz trochę prawdy, wasze komentarze nic nie zmienią NIGDY, gdyż, ponieważ jesteście jego kolegami i zawsze staniecie po jego stronie i to czy napiszecie jestem na nie lub jestem na tak nie będzie miało względu na nic a dostajecie tylko za to niepotrzebne punkty na forum.
 13. Kapris

  UB

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została przyjęta, gracz zostanie odbanowany wkrótce