Kapris

Użytkownik
 • Zawartość

  867
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Kapris w Rankingu w dniu 24 Luty 2019

Kapris posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

240 Lubiany

O Kapris

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Kapris

Ostatnie wizyty

4470 wyświetleń profilu
 1. Kapris

  unban ban od kapris

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została przyjęta, gracz zostanie odbanowany wkrótce
 2. Kapris

  Prośba o unbana

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została przyjęta, gracz zostanie odbanowany wkrótce
 3. Kapris

  Prośba o unbana

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została odrzucona
 4. Kapris

  Unban Prośba

  Więc dlaczego postanowiłaś użyć tych złych mocy szatańskich ? Jeżeli nie chodzi o samą przyjemność z tego lub utrudnienie rozgrywki innym graczom to czyżbyś miała w tym głębszy sens ? Może tak naprawdę, użycie ich sprowadza do świata równoległego, gdzie pozbywasz się złych potworów i ratujesz każdego gracza w grze, bo nasz avatar ma odzwierciedlenie nas samych w prawdziwym życiu i śmierć naszej postaci jest równoznaczne ze śmiercią nas samych ? Użycie zmodyfikowanej wersji miało na celu szybsze i dokładniejsze pozbycie się złych istot, poprzez szybsze skakanie i bicie ich z każdej strony ? Może jesteś takim Batmanem, Spider-Woman czy innym superbohaterem naszych czasów ? Może powinniśmy Ci dziękować za Twoje dobre serce i poświęcenie, gdyż na pewno chroniąc nas jesteś sama narażona na duże niebezpieczeństwo ? Gratuluję złotego serca i liczę, że takich osób będzie więcej !
 5. kaprisku moge dostac unbana na koncie reks55 

   

 6. Kapris

  [unBan] Mahazar

  Idź dalej sprawdzać administracje po 24 i zabieraj nam czas, bo tylko tyle umiesz robić co każde rekru.
 7. sprawdzisz mi prosbe o ub 

   

 8. Kapris

  Ub .

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została przyjęta, gracz zostanie odbanowany wkrótce
 9. Kapris

  Ub .

  W skardze i tak się wszystko w sumie wyjaśnia, nadam ci to UB bo wiem, że nic nie miałeś wtedy kiedy ja cię sprawdzałem, co do skargi rozpatrzy ją DShimen, choć nie liczyłbym na pozytywne jego rozpatrzenie dla Ciebie.
 10. Dzisiaj napisze propozycje które zasługują na 100% przyjęcie i wdrożenie ich do gry 1. Zwiększenie poziomu trudności w katakumbach poprzez ilość mobów lub ich wyposażenie 2. Usunięcie dropu beacona z pandorek 3. Zmniejszenie ilości otrzymywanej gotówki za zabicie mobów 4. Wymagane codziennie odnowienie gildii za itemy do stworzenia gildii 5. Zwiększenie czasu oczekiwania na ponowne wzięcie kita 6. Ustawienie cooldownu na perełki, koxy i refy, żeby gracze szybciej umierali 7. Usunięcie dropu obsydianu i tnt a żeby osoby które chcą mieć dobrą gildię z obsydianu musiały produkować obsydian z wody i lawy 8. Ustawić 24h cooldown do ponownego dołączenia do gildii po jego opuszczeniu lub wyrzuceniu 9. Wprowadzić maksymalny enchant kilofa 2/1/1 10. Wprowadzić opłatę za wstawianie czegoś na /ah Te propozycje mają charakter humorystyczny, więc każde negatywne opinie proszę zachować dla siebie, jeżeli któraś z tych propozycji zostanie przyjęta to Have Fun xDD
 11. Sprawdz prosbe o Unbana To byl ban za nic