ModziQ

Moderator
 • Zawartość

  1115
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana ModziQ w Rankingu w dniu 31 Marzec

ModziQ posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

169 Zaangazowany

O ModziQ

 • Tytuł
  ◄ ✯𝖂𝖊𝖘𝖔ł𝖞𝖈𝖍 Ś𝖜𝖎ą𝖙!✯►

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  ModziQ

Ostatnie wizyty

3325 wyświetleń profilu
 1. Witajcie w jakże duszącym wpisie! Dzisiaj napiszę o nienaturalnym zjawisku, czyli SMOGU Zapraszam do czytania! Zacznijmy od początku, czyli co to jest smog? SMOG - inaczej zwany DYMOMGŁĄ - jest nienaturalnym zjawiskiem atmosferycznym, które pojawia się przy szczególnie dużym zanieczyszczeniu, połączonym z zaistnieniem konkretnych warunków atmosferycznych (tj. mróz, ciśnienie etc.) Czujniki jakości powietrza! Ostatnio przeglądając internet z ciekawości natrafiłem na stronę, na której można sprawdzić jakość powietrza w swojej okolicy. L I N K: https://airly.eu/map/pl/ Warto tam zajrzeć, ale nie brałbym na serio powiadomienia w stylu "Zła jakość powietrza, nie wychodź z domu!" Mapa wygląda tak: Na mapie są wyróżnione różne kolory, przedstawię ich znaczenie. Zielony - Bardzo dobra/dobra jakość powietrza Żółty - Nie za dobra jakość powietrza Czerwony - Zła jakość powietrza Fioletowy - Tragiczna/bardzo zła jakość powietrza Wystarczy, że klikniesz w kropkę obok twojego miejsca zamieszkania (może być to ulica, szczególne miejsce) i wyświetli Ci się, jaką jakość powietrza masz w okolicy. Dla przykładu podam jakość powietrza w Warszawie na ulicy Żeromskiego Proste, prawda? Jak działa ten system monitorowania powietrza? CZUJNIK Niewielkie urządzenie, które jest w stanie mierzyć poziom zanieczyszczenia powietrza na zewnątrz. Odczytuje w czasie rzeczywistym serię parametrów (PM1, PM2.5, PM10, temperaturę, ciśnienie i wilgotność) na temat bieżącego stanu powietrza PROGNOZA System oferuje nie tylko możliwość zbierania i interpretowania danych w czasie rzeczywistym. Dzięki zaawansowanym algorytmom można sprawdzić na tej platformie szczegółową prognozę jakości powietrza na najbliższą dobę. H A S Ł A P R Z E C I W S M O G O W I Korzystaj z rowerów i komunikacji publicznej, idź pieszo... Zachęcaj rodziców do spacerów! Nie pal śmieci w piecu ani na dworze. Dym ze spalania jest bardzo trujący i toksyczny! Wyłącz światło, gdy wychodzisz z pokoju na dłużej! Zakręcaj wodę, kiedy myjesz zęby! Zapytaj rodziców, czy rozważali zamontowanie pieca gazowego lub urządzeń do pozyskiwania energii ze słońca... Odłącz ładowarkę do telefonu lub tabletu oraz innych urządzeń elektronicznych, jeśli skończyłeś ich ładowanie! Zimą wietrz pokój, ale krótki, otwórz okno na 5 min. Nie zasłaniaj grzejników, będzie cieplej Nie wiem czy ten wpis uświadomi kogoś, jakie jest działanie smogu i jaki ma wpływ na środowisko To tyle na dzisiaj Na koniec podsyłam link do piosenki, również o SMOGU! Linkacz:
 2. ModziQ

  Adam wlascicielem

  To był hit xD
 3. Ho, ho, ho! Dzisiaj są mikołajki, dlatego wymyśliłem zabawę. Piszcie jaki prezent chcecie dostać (niekoniecznie naprawdę) pod choinkę, który zaczyna się ostatnią literą poprzedniej odpowiedzi! Przykład: Konsola Assasins Creed itp. Ja zaczynam! : PlayStation
 4. ModziQ

  |?| |?| Przerwa

  Chciałbym zgłosić, że wpisy będą pojawiały się raz w tygodniu Powód to dużo nauki (bardzo dużo .-.) Bayo!
 5. ModziQ

  Prośba o unbana

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została przyjęta, gracz zostanie odbanowany wkrótce
 6. ModziQ

  Prośba o unbana

  Ban skrócony do 2 tygodni (14 dni)
 7. Wczoraj (01.12.2018) odbyła się debata przed rekrutacją. Sprytny Modzik widział wszystko z /v XDDD Sski: Debata trwała od 21 do 22:30 (xd)
 8. Następujące osoby zostały przyjęte w randze JrBudowniczego na trybie Creative 1.12: Dark_Soul__ _WilQu_ Okres próbny trwa około miesiąca. W tym czasie zdecydujemy, czy pozostaniecie w administracji. Życzę miłej i owocnej współpracy!
 9. ModziQ

  [JrBud]_xd_xd_dx_son_

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać
 10. ModziQ

  [JrBud]_xd_xd_dx_son_

  Podanie odrzucone.
 11. ModziQ

  JrBUD - WilQu

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać
 12. ModziQ

  JrBUD - WilQu

  Podanie przyjęte! Zapraszam do kontaktu na trybie Creative 1.12!
 13. ModziQ

  [JrBud]Kalmicheez

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać
 14. ModziQ

  [JrBud]Kalmicheez

  Podnaie odrzucone.
 15. ModziQ

  [JrBud]xDfarciazxD

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać