ModziQ

Moderator
 • Zawartość

  1221
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana ModziQ w Rankingu w dniu 10 Styczeń

ModziQ posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

264 Lubiany

O ModziQ

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  ModziQ

Ostatnie wizyty

4288 wyświetleń profilu
 1. ModziQ

  Unban szybkensik

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została odrzucona
 2. ModziQ

  Unban szybkensik

  Mogłeś się domyślić, że te itemy są zakazane. Jeżeli administrator prosi o oddanie itemu to nie bez powodu. Skoro prosiła cię o oddanie wszystkich szybkensików to czemu je jeszcze kopiowałeś? Odczekasz sobie te 2 dni. Odrzucam.
 3. ModziQ

  ZaPoWiEdŹ WpIsU

  Chciałbym zapowiedzieć wpis. Wpis ten będzie opisem parku rozrywki Chcecie wiedzieć jaki? Rozwiążcie zagadkę! ----------------------------------------------------------------------------------------- IA + Y + IA ----------------------------------------------
 4. ModziQ

  PROTESTY NAUCZYCIELI, PO CO ONE SĄ?

  Cóż, ich pensje moim zdaniem jak i wielu osób są niskie. Czy mają czas wolny poza szkołą? Nie, bo trzeba sprawdzić kartkówki, sprawdziany, referaty, projekty, uzupełnić e-dziennik itd. Bez powodu nie ma protestów, więc coś jest na rzeczy . Ponadto zacytuję fragment artykułu: " Z ankiety wynika, że stażysta w Opolu zarabia 1670 zł (ma niepełny etat), a do tego otrzymuje 150 zł różnych dodatków. Nauczyciel pracujący na kontrakcie w szkole podstawowej w powiecie grójeckim otrzymuje z kolei 1900 zł. Szkoła dodaje mu też 100 zł brutto za wychowawstwo. W Gdańsku nauczyciel bez dodatków zarabia 1880 zł. Na nieco wyższe pensje mogą liczyć nauczyciele mianowani. W Radomiu otrzymują 2034 zł, w Warszawie - 2400 zł, a w Żychlinie - – 2504 zł. Dyplomowany nauczyciel przedszkola w Siemianowicach Śląskich ma 2700 zł, w Krakowie - 2400 zł, a w Gnieźnie – 3000 zł." Ponadto podziwiam nauczycieli za to, że potrafią wywalczyć swoje. Różne osoby, różne zdania.
 5. Witajcie po dość długiej przerwie i na wstępie chciałbym wspomnieć, że wpisy będą pojawiały się rzadziej, ponieważ będę walczył o czerwony pasek! Przechodząc do tematu PROTESTY NAUCZYCIELI Po co nauczyciele to robią? Jest to między innymi spowodowane małymi wypłatami. Ile zarabiają nauczyciele? (wypłaty podane w przybliżeniu) Nauczyciel stażysta 2417 zł brutto Nauczyciel Kontraktowy 2487 zł brutto Nauczyciel mianowany 2824 zł brutto Nauczyciel dyplomowany 3317 zł brutto Wynagrodzenie jest po prostu niskie, a aby być nauczycielem dyplomowanym trzeba bardzo dużo pracy i przynajmniej 10 lat nauki. DODATKI DO WYPŁATY Dodatek motywacyjny ustala rząd terytorialny, więc kwoty mogą się różnić Dodatek funkcyjny za pełnienie określonej funkcji Dodatek za wychowawstwo, dla przykładu wychowawca z mojej szkoły 40 groszy dodatku za dzień, więc w przeliczeniu na miesiąc wychodzi 12,40 dodatku, dużo prawda? Jest wiele dodatków, więc nie będę ich pisał. CHAOS W SZKOŁACH Następnym powodem jest reforma w edukacji. Będzie to niekorzystne, ponieważ uczniowie, którzy kończą w tym roku 3 klasę gimnazjum, oraz 8 klasę szkoły podstawowej, będą starali się o przyjęcie do średnich szkół. Myślicie, że to nic? Podam przykład 2018: Szkoły w pewnej miejscowości mogą przyjąć 2,5 tysiąca gimnazjalistów. 2019: Szkoły w tej samej miejscowości muszą przyjąć 5 tysięcy gimnazjalistów oraz absolwentów szkół podstawowych. Zapewne będą wybierać tylko tych najlepszych, zdolnych, z dobrymi ocenami, zachowaniem etc. Kolejne planowane protesty prawdopodobnie odbędą się w marcu. Na koniec dodam film
 6. Na spawnie trybu Creative 1.12 pojawił się kissing booth, w którym rozdajemy za darmo całuski! Niestety tylko przez pewnien okres czasu :C SSKI ❤️ @Dj_Dawidson, @SlodkaHerbatka, @Miji, @guestklaudia Jak widać, kissing booth wzbudzał spore zainteresowanie!
 7. ModziQ

  Unban okorde

  @Wiktor322 możesz się wypowiedzieć w tej sprawie? I najlepiej jakbyś również umieścił tu logi z tej sytuacji przed banem.
 8. ModziQ

  Przeniesienie się na DC

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Propozycja została odrzucona
 9. ModziQ

  Przeniesienie się na DC

  Propozycję odrzucam.
 10. ModziQ

  Ranga krainamc

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Propozycja została odrzucona
 11. ModziQ

  Ranga krainamc

  Rangi mają ustalone kolory, nie ma takiego czegoś, że ten kolor mi się nie podoba i chcę inny. 1. Gracze by się mylili przy wyborze koloru i co wtedy? 2. Taki kolor jaki jest ustalony jest dobry i nie ma sensu zmieniać dla chłopaka i dziewczyny, jeśli komuś się ten kolor nie podoba nie musi wcale kupować rangi, to jego decyzja. Odrzucam.
 12. Jeśli mógłbyś to w bliskiej/dalekiej przyszłości może się pojawić wpis o linii kolejowej nr 404? ^^
 13. ModziQ

  Zimowy Konkurs na trybie Creative 1.12!

  🤞Wyniki Konkursu!✌️ 🥇1 Miejsce - iSkeleton_ z wynikiem 77,3%! 🥈2 Miejsce - Cytrynoovsky z wynikiem 74%! 🏅3 Miejsce - Cannelle z wynikiem 70%! 4 Miejsce - Julkaaaaaa z wynikiem 68,6%! 5 Miejsce - julkaaa25 z wynikiem 67,3%! 🎊Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie🎊 Jak odebrać swoją nagrodę? Napisz w wiadomości prywatnej do @ModziQ zajęte miejsce, swój nick oraz tryb, na którym ma być aktywowana ranga, w przypadku drugiej nagrody - działki, oraz trzeciej nagrody - itemu, otrzymasz je na trybie Creative 1.12. Należy się wtedy zgłosić do @ModziQ oraz napisać zajęte miejsce. 🎇Gratulujemy wygranym oraz życzymy powodzenia w następnych konkursach!🎇