Kitsunaa

Zasłużony
 • Zawartość

  749
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Kitsunaa w Rankingu w dniu 7 Październik 2017

Kitsunaa posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

182 Zaangazowany

O Kitsunaa

 • Tytuł
  Kurama-Kyuubi Ogoniasta Bestia

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Kitsunaa

Ostatnie wizyty

4343 wyświetleń profilu
 1. Moje stare pytania na oxy: Czy ID fioletowej wełny to 35:5? Nie Czy KrainaMc istnieje 2015 roku? Tak Czy właściciele serwera KrainaMc mają drugi serwer? Tak Czy w minecraft jest 16 kolorów wełny? Tak Czy śnieżka zadaje obrażenia? Nie Czy dynia może zostać postawiona na stojaku na zbroję? Tak Czy da się ściągnąć z bałwana dynię? Tak Czy Krainamc.pl ma własnego discorda? Nie Czy KrainaMc ma aktualnie 18 trybów? Nie Skrzynka otwiera się gdy stoi na niej latarnia morska? Tak Oceloty zabijają kury? Tak Czy rangę administracyjną można zdobyć przez sms? Nie Jeśli odpowiedź w tym evencie odpowiedz to tak a stoje na nie, to odpadam? Tak Pierwsza dostępna dla społeczności wersja gry Minecraft wyszła w roku 2013? Nie Kraina posiada swoje forum na stronie www? Tak Notch pochodzi ze Szwecji? Tak W minecrafcie są dwa rodzaje krów? Nie W minecraft jest 11 płyt muzycznych? Nie Czy w minecraft pies zabija kota? Nie Czy owce mogą zespawnić się innego koloru niż biały? Tak Da się zcraftować kolczą zbroję? Nie Czy z 20 diaxów można zrobić całą zbroję? Nie Czy istnieje mob'spawner creeper'ów bez modów? Nie Bieganie/skakanie po brodawkach niszczy je? Nie
 2. Nie chodzi mi o to czy ty sobie grasz czy nie. Chodzi mi o twoja odpowiedz up .-.
 3. odezwał się kurde perfekcjonista obrażony bo się na rekru nie dostał :)))
 4. Ja nigdy nawet bana nie miałam. Co jest ze mną nie tak???
 5. ATENCJA.EXE Ja, Megerra i Spajdi na 100% nie będziemy chciały w tym uczestniczyć, więc z gory prosimy o nie pytanie nas o to ?
 6. Wyniki 1. Najładniej udekorowana działka. 1 Miejsce: Megerra (300k) 2 Miejsce: KupieCiDywan 3 Miejsce: Lopak22 4 Miejsce: Szymczak2 (oceniany był środek) 2. Najładniej udekorowany pokój lub domek. 1 Miejsce: xKubus 2 Miejsce: Megerra 3. Najładniejszy wiersz. 1 Miejsce: Livienn 2 Miejsce: xKubus 3 Miejsce: lvrnee 4 Miejsce: WitekJamro 4. Najciekawsze opowiadanie. 1 Miejsce: Megerra (300k) 2 Miejsce: _Aliyen_ 3 Miejsce: xPanMojdek_ 4 Miejsce: vJulkaa_ 5. Najładniejsza praca plastyczna lub grafika komputerowa. 1 Miejsce: PannaSpiderka (Praca została nadesłana przed otrzymaniem rangi Moderatora więc nagrodę można przekazać) 2 Miejsce: Megerra 3 Miejsce: lvrnee 4 Miejsce: Marysia9785 Nagrody pocieszenia: -Adryjen_ -kinga250 -Nerminka -KenjiYT06 -AdaFreandsea Bardzo dziękujemy za udział w konkursie, po nagrody proszę się zgłaszać do Moderatorki Kitsunaa lub Moderatorki PannaSpiderka. Dodam, że na trybie można posiadać maksymalnie 4 działki stałe więc osoba, która wygrała działkę dostanie w zamian 300k.
 7. Oceniana jest CAŁA działka. Czyli wszystkie platformy, domy, ozdoby, drogi, dodatki, jeżeli ktoś się dodatkowo postarał to i wnętrze. (Może uda się dopisać do zasad)
 8. ❄️Witajcie!❄️ ⛄Drodzy gracze! Z okazji zimy tryb RealLife zorganizował wam konkurs!⛄ ⛄Będzie on obejmować kilka kategorii, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie!⛄ ☃️Tematyka: Zima, Święta lub serwer KrainaMc.☃️ 1. Najładniej udekorowana działka. 2. Najładniej udekorowany pokój lub domek. 3. Najładniejszy wiersz. 4. Najciekawsze opowiadanie. 5. Najładniejsza praca plastyczna lub grafika komputerowa. ✨Nagrody✨ 1 Miejsce: Działka na stałe (lub jak ktoś woli to 300k) 2 Miejsce: 20000$, 64 diamenty i 256 butelki Exp 3 Miejsce: 10000$ 32 diamenty i 128 butelki Exp 4 Miejsce: 5000$ i 32 diamenty Nagrody pocieszenia: 2000$ Nagrody są odrębne dla każdej kategorii. ❗Zasady❗ 1. Prace konkursowe nie mogą łamać regulaminu naszego serwera. 2. Plagiaty będą karane banami 3. Gdy praca ma więcej niż jednego autora, to nagroda jest przyznawana właścicielowi książki/działki/domku. 4. Nagrody są przyznawane tylko jednej osobie NIE MA WSPÓLNYCH PRAC! 5. Wiersze, opowiadania i zdjęcia prac proszę zgłaszać pod e-mail [email protected] Proszę podawać swoje nicki z minecrafta! 6. Udział w kategorii działki lub domek/pokój zgłaszamy w komentarzu. (Oceniamy całą działkę) 7. Czas oddawania prac to 15 stycznia 2019 roku. 8. Wzór zgłoszenia: Nick: Numer działki/domku/pokoju: W razie pytań proszę je zadawać @Kitsunaa na forum lub trybie Jury oceniające @Kitsunaa i @DShimen Wyniki pojawią się na forum do 20 stycznia 2019 roku.
 9. Tak miedzy nami, moje pytania maja taka sama wartość jak ten post aleeeeee przyznam ci racje ze zakończmy to XD