Maykah

Helper
 • Zawartość

  387
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Maykah w Rankingu w dniu 26 Kwiecień

Maykah posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

89 Nawet nawet

O Maykah

 • Tytuł
  Never stop dreaming =)

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Maykah

Ostatnie wizyty

2941 wyświetleń profilu
 1. gz awansu majkach!

 2. To miał być Kloc Maykah, ale coś nie wyszło, a więc jest to Kloc Maika xD @xSaight
 3. Maykah

  Konkurs [Forum]

  Maykah No opowiadanko, nic nie pisałam od jakiegoś czasu, więc będzie ciekawie xD
 4. A może lepiej spytać na jakimś forum dotyczącym ogólnych spraw minecraft? xD Szczerze Ci powiem że tak jak już aille napisał, nie znajdziesz raczej dobrego hostingu za 30 zł, a za darmo to już w ogóle. Nie polecam szukać na forum tylko bardziej wśród znajomych, bo pamiętaj że nie wszystkie osoby są 'fajne'.
 5. Maykah

  Lag

  Z tego co wiem to konie się bugują i można na nich dednąć, ja nic z tym nie mogę zrobić ale tylko informuję na przyszłość.
 6. Maykah

  Skarga

  'Administracja nie odpowiada za transakcje między graczami, w których którakolwiek ze stron proponuje realne pieniądze lub dobra materialne w zamian za wirtualną gotówkę serwerową lub przedmioty w grze. Administracja nie odpowiada również za umowy między graczami dotyczące kupienia innemu graczowi usług premium z naszego itemshopu. Gracze robią to wyłącznie na własną odpowiedzialność i nie mają podstaw ubiegać się o jakikolwiek zwrot itemów, kasy czy czegokolwiek innego.' Pozwoliłam sobie zacytować 'stary' regulamin, jednak z tego co wiem to akurat to się nie zmieniło. Tytan jest za realne pieniądze czyli można to zaliczyć za gotówkę, a 5k kasy to waluta w grze.
 7. Mam Pikachu na profce ;D

   

   

  Dawno razem nie grałyśmy >;

 8. Patrzyłeś na tytuł? xD Masz jakieś dowodziki na te itki? No jeśli nie to chyba jakiś backup można zrobić, ale ja tam nie wiem do końca xD
 9. tsa mhm Nie wiem może rixu