Nastroszona

Junior Administrator
 • Zawartość

  3774
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

Zawartość dodana przez Nastroszona

 1. Witajcie, wszystkie prace zostały już ocenione i wybraliśmy z nich te najlepsze. Wyniki prezentują się następująco: I miejsce: Teecari & QubSS- po 700 tokenów II miejsce: JEHOWA - 700 tokenów Wyróżnienia: ItzRoggy - 200 tokenów vKiitsuneee - 200 tokenów Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach! Tokeny zostaną nadane w ciągu najbliższych dni. Główki znajdują się na konkursowych działkach, w oznaczonych skrzynkach.
 2. Witajcie, zważywszy że zbliża się halloween postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "Dom strachu". Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace powinny zajmować co najmniej 1/3 regionu (nie musi być na powierzchni, może być pod ziemią, ale najlepiej dobrze oznaczyć drogę). Zgłaszamy się w tym wątku do 31.10.2019 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, możesz napisać do kogoś z administracji), według tego wzoru: Nick: ID regionu: ID regionu sprawdzisz komendą /cub info stojąc na swoim regionie.Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + unikatowe główki ozdobne), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli działka jest budowana przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Na czas konkursu mogę użyczyć swojego regionu, jednak po konkursie wszystko zostanie z niego usunięte i nie będzie możliwości odzyskania itemów (jakieś 2-3 dni po będę usuwać regiony). Życzymy wam udanego budowania oraz udanych zbiorów cukierków! 👻
 3. Witajcie, wszystkie prace zostały ocenione i wybraliśmy z nich te najlepsze. Wyniki prezentują się następująco: I miejsca: vKiitsuneee - 2000 tokenów + 10 główek Kasparro i Mincraft_Green - po 1000 tokenów + 10 główek II miejsca: Philophobia__ - 1700 tokenów + 6 główek Aszak60 - 1700 tokenów + 6 główek III miejsca: Bbyczek2 - 1500 tokenów + 4 główki RYSIU_ i Mincraft_Red - po 750 tokenów + 4 główki Wyróżnienia:QubSS i buraczeknudaczek - po 200 tokenów + 2 główki Krasnaleek i PEACEcells13 - po 200 tokenów + 2 główki Nagrody zostaną nadane w ciągu najbliższych dni. Główki znajdują się na konkursowych działkach, w oznaczonych skrzynkach.
 4. Nick: Sandrraaa ID posiadłości: k_31
 5. Witajcie, zważywszy na koniec roku szkolnego, postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "Wakacyjne mieszkanko". Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace niekoniecznie muszą znajdować się w mieszkaniu, może to być dom/działka, czy chociażby kamper, ale wiadomo, im większe mieszkanko tym więcej można zdziałać, a głównie chodzi o wystrój. Zgłaszamy się w tym wątku do 30.06.2019 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, napisz do kogoś z administracji), według tego wzoru: Nick: ID posiadłości: ID posiadłości sprawdzisz na tabliczce poprzez którą kupiłeś swoją posiadłość. Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + niespodzianka?), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli budowla jest tworzona przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Życzymy udanych wakacji!
 6. Witajcie, zważywszy na koniec roku szkolnego, postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "Wakacyjna miejscówka". Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace powinny zajmować co najmniej 1/3 regionu (nie musi być na powierzchni, może być pod ziemią, ale najlepiej dobrze oznaczyć drogę). Zgłaszamy się w tym wątku do 30.06.2019 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, napisz do kogoś z administracji), według tego wzoru: Nick: ID regionu: ID regionu sprawdzisz komendą /cub info stojąc na swoim regionie. Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + unikatowe główki ozdobne), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli budowla jest tworzona przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Na czas konkursu mogę użyczyć swojego regionu, jednak po konkursie wszystko zostanie z niego usunięte i nie będzie możliwości odzyskania itemów (jakieś 2-3 dni po będę usuwać regiony). Życzymy udanych wakacji!
 7. Witajcie, wszystkie prace zostały ocenione i wybraliśmy z nich te najlepsze. Wyniki prezentują się następująco: I miejsce: Mikayy - 2000 tokenów + 10 główek II miejsce: kochaczewska13 - 1700 tokenów + 6 główek vKiitsuneee - 1700 tokenów + 6 główek III miejsce: QubSS i buraczeknudaczek - po 750 tokenów + 4 główki BabyBoy_x - 1500 tokenów + 4 główki IV miejsce: PEACEcells13 i MasterWiktoriaX - po 500 tokenów + 2 główki BartsoN - 1000 tokenów + 2 główki Wyróżnienia:maniekxexkx - 200 tokenów + 1 główka dawido123 - 200 tokenów + 1 główka Nagrody zostaną nadane w ciągu najbliższych dni. Główki znajdują się na konkursowych działkach, w oznaczonych skrzynkach. Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!
 8. Stara lista administracji (niestety jedynie helperzy) @KiniCekini @radek10200 @Tysia :3
 9. Nie piję takich soków XD Co byś zrobił, gdyby Twoje ulubione picie skończyłoby się? :c
 10. No raczej (ne polecam :c) Czy jadłeś/aś kiedyś ziemnioka z ogniska? ;o
 11. Witajcie, zważywszy na zbliżającą się majówkę postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "Gdzie chciałbyś/chciałabyś spędzić majówkę?". Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace powinny zajmować co najmniej 1/3 regionu (nie musi być na powierzchni, może być pod ziemią, ale najlepiej dobrze oznaczyć drogę). Zgłaszamy się w tym wątku do 10.05.2019 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, napisz do kogoś z administracji), według tego wzoru: Nick: ID regionu: ID regionu sprawdzisz komendą /cub info stojąc na swoim regionie. Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + unikatowe główki ozdobne), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli budowla jest tworzona przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Na czas konkursu mogę użyczyć swojego regionu, jednak po konkursie wszystko zostanie z niego usunięte i nie będzie możliwości odzyskania itemów (jakieś 2-3 dni po będę usuwać regiony). Życzymy wam udanej majówki!
 12. Witajcie, jak już pewnie wszyscy wiecie, w tym roku obchodzimy stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Ze względu na to właśnie święto, powstało wiele uroczystości w całej Polsce (największa uroczystość będzie mieć miejsce właśnie w Warszawie, naszej stolicy, między innymi będzie to Bieg Niepodległości, czy Marsz Niepodległości tutaj macie link do przebiegu, jakby ktoś był ciekawy *klik*). Jedną z nich jest uroczystość "Niepodległa do hymnu", która polega na odśpiewaniu Hymnu Polski jutro dokładnie o 12:00 w całym kraju, jak i poza nim, gdziekolwiek byście się nie znajdowali. Proszę, odśpiewajcie ten Hymn, to dla nas, jako obywateli Polski, bardzo ważny czas. Bardzo ważne jest też wywieszenie flagi przed domem jako znak, że nie wstydzimy się tego, kim jesteśmy. Jak to mówiono "Być polakiem, to zaszczyt". cyt. Józef Zwierzycki Myślę, że każdy z was zna Hymn Polski, czy ćwiczył go w szkole, jednakże by rozwiązać wszelkie wątpliwości, pozostawiam tutaj link do jego tekstu *klik*. Dlaczego to święto jest aż tak dla nas ważne? Odpowiedź jest prosta, bo jesteśmy POLAKAMI, odzyskaliśmy niepodległość po 123 latach wojny, zaborów, po 123 latach, gdy POLSKA nie istniała na mapach. Po 123 latach bólu, cierpienia, strachu. To był nasz pierwszy POLSKI Listopad, to była nasza pierwsza POLSKA zima, to było wysławianie się po POLSKU bez strachu, to było w końcu NASZE państwo. Ze względu na to święto, powstało też parę innych akcji, np. "Zaprojektuj z nami Polski Paszport 2018", czy też uroczystość rozdawania Orderu Orła Białego, najstarszego i najwyższego odznaczenia Rzeczypospolitej Polskiej. Zostanie nim uhonorowane pośmiertnie 25 osób, za zasługi dla polskiej niepodległości. Powstały również dwa medale, jeden, okolicznościowy "Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości", pamiątka 100-lecia odzyskania niepodległości, oraz odrodzenia Polskiego. Drugi, państwowy "Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości", dowód wdzięczności oraz wyraz szacunku dla osób, które miały szczególne zasługi dla kraju. A teraz zostawiam was z fragmentem wiersza Wisławy Szymborskiej. "Gawęda o miłości ziemi ojczystej" Bez tej miłości można żyć, mieć serce puste jak orzeszek, malutki los naparstkiem pić z dala od zgryzot i pocieszeń, na własną miarę znać nadzieję, w mroku kryjówkę sobie wić, o blasku próchna mówić „dnieje”, o blasku słońca nic nie mówić. Ziemio ojczysta, ziemio jasna, nie będę powalonym drzewem. Codziennie mocniej w ciebie wrastam radością, smutkiem, dumą, gniewem. Nie będę jak zerwana nić. Odrzucam pustobrzmiące słowa. Można nie kochać cię – i żyć, ale nie można owocować.
 13. /rg flag nazwa weather-lock clear/chybastormalbocostakiegolel @Moni_XD
 14. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać
 15. Dałabym like ale limit (obudź mnie ktoś jutro pls xd) Taktyczny like dla przypomnienia ~Radzieł
 16. Dam lajka, przypomnij mi ktoś o tym jutro, bo pewnie zapomnę xd (limit :c)
 17. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została przyjęta, gracz zostanie odbanowany wkrótce