Nastroszona

Junior Administrator
 • Zawartość

  3703
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Ostatnia wygrana Nastroszona w Rankingu w dniu 12 Wrzesień 2018

Nastroszona posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

804 Popularny

O Nastroszona

 • Tytuł
  Lisiasty lisek <3

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Nastroszona

Ostatnie wizyty

13192 wyświetleń profilu
 1. Me desbaneas por favor no lo voy a volver a utilizar el Huzuni Vip

  te lo juro por mi madre que no lo volvere ???

 2.  

  dlaczego mnie powstrzymałeś

 3. por que me baneaste

 4. Witajcie, jak już pewnie wszyscy wiecie, w tym roku obchodzimy stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Ze względu na to właśnie święto, powstało wiele uroczystości w całej Polsce (największa uroczystość będzie mieć miejsce właśnie w Warszawie, naszej stolicy, między innymi będzie to Bieg Niepodległości, czy Marsz Niepodległości tutaj macie link do przebiegu, jakby ktoś był ciekawy *klik*). Jedną z nich jest uroczystość "Niepodległa do hymnu", która polega na odśpiewaniu Hymnu Polski jutro dokładnie o 12:00 w całym kraju, jak i poza nim, gdziekolwiek byście się nie znajdowali. Proszę, odśpiewajcie ten Hymn, to dla nas, jako obywateli Polski, bardzo ważny czas. Bardzo ważne jest też wywieszenie flagi przed domem jako znak, że nie wstydzimy się tego, kim jesteśmy. Jak to mówiono "Być polakiem, to zaszczyt". cyt. Józef Zwierzycki Myślę, że każdy z was zna Hymn Polski, czy ćwiczył go w szkole, jednakże by rozwiązać wszelkie wątpliwości, pozostawiam tutaj link do jego tekstu *klik*. Dlaczego to święto jest aż tak dla nas ważne? Odpowiedź jest prosta, bo jesteśmy POLAKAMI, odzyskaliśmy niepodległość po 123 latach wojny, zaborów, po 123 latach, gdy POLSKA nie istniała na mapach. Po 123 latach bólu, cierpienia, strachu. To był nasz pierwszy POLSKI Listopad, to była nasza pierwsza POLSKA zima, to było wysławianie się po POLSKU bez strachu, to było w końcu NASZE państwo. Ze względu na to święto, powstało też parę innych akcji, np. "Zaprojektuj z nami Polski Paszport 2018", czy też uroczystość rozdawania Orderu Orła Białego, najstarszego i najwyższego odznaczenia Rzeczypospolitej Polskiej. Zostanie nim uhonorowane pośmiertnie 25 osób, za zasługi dla polskiej niepodległości. Powstały również dwa medale, jeden, okolicznościowy "Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości", pamiątka 100-lecia odzyskania niepodległości, oraz odrodzenia Polskiego. Drugi, państwowy "Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości", dowód wdzięczności oraz wyraz szacunku dla osób, które miały szczególne zasługi dla kraju. A teraz zostawiam was z fragmentem wiersza Wisławy Szymborskiej. "Gawęda o miłości ziemi ojczystej" Bez tej miłości można żyć, mieć serce puste jak orzeszek, malutki los naparstkiem pić z dala od zgryzot i pocieszeń, na własną miarę znać nadzieję, w mroku kryjówkę sobie wić, o blasku próchna mówić „dnieje”, o blasku słońca nic nie mówić. Ziemio ojczysta, ziemio jasna, nie będę powalonym drzewem. Codziennie mocniej w ciebie wrastam radością, smutkiem, dumą, gniewem. Nie będę jak zerwana nić. Odrzucam pustobrzmiące słowa. Można nie kochać cię – i żyć, ale nie można owocować.
 5. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Propozycja została odrzucona
 6. Znacznie ciekawiej nabijałoby się komuś reputację ;-; Jeśli przeszkadza Ci limit, to zawsze możesz sobie zapisać linka i dać reakcję następnego dnia. Odrzucam.
 7. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Propozycja została odrzucona
 8. Tak w sumie wydaje mi się to dość nie realne do zrobienia, ogólnie propozycja dość bezsensowna. Graczy dodajesz do gildii na własną odpowiedzialność, więc to, że dodasz kogoś i później ma tam homa, to już twój problem. Odrzucam.
 9. Nastroszona

  easyhc respawn

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Propozycja została odrzucona
 10. Nastroszona

  easyhc respawn

  W sumie chciałam Ci zacytować DShimena, ale z racji, że nie mogłam znaleźć tego co napisał to tak ogólnie powiem, że kiedyś pisał, że klatka jest po to, aby się bić, żeby było tam jak najwięcej killi a na końcu zginąć. Raczej zabawa ma polegać na tym, żeby ilość killi była wyższa od ilości śmierci, więc nie będzie to wprowadzone. Odrzucam.
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Propozycja została odrzucona
 12. Nastroszona

  Zmiana

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Propozycja została odrzucona
 13. Nastroszona

  Zmiana

  Tak w sumie to nie wiem co to za tryb, nie wyjaśniłeś. Ale ogólnie, to jeśli mają powstać jakiekolwiek nowe tryby, to na pewno nie teraz. Tryb SpeedBuilders póki co raczej zostanie. Odrzucam