Skocz do zawartości
KrainaMc.pl

Nastroszona

Zasłużony
 • Liczba zawartości

  3774
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

Ostatnia wygrana Nastroszona w dniu 7 Czerwca 2019

Użytkownicy przyznają Nastroszona punkty reputacji!

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Nastroszona

Ostatnie wizyty

35923 wyświetleń profilu

Nastroszona's Achievements

 1. Witajcie, wszystkie prace zostały już ocenione i wybraliśmy z nich te najlepsze. Wyniki prezentują się następująco: I miejsce: Teecari & QubSS- po 700 tokenów II miejsce: JEHOWA - 700 tokenów Wyróżnienia: ItzRoggy - 200 tokenów vKiitsuneee - 200 tokenów Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach! Tokeny zostaną nadane w ciągu najbliższych dni. Główki znajdują się na konkursowych działkach, w oznaczonych skrzynkach.
 2. Witajcie, zważywszy że zbliża się halloween postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "Dom strachu". Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace powinny zajmować co najmniej 1/3 regionu (nie musi być na powierzchni, może być pod ziemią, ale najlepiej dobrze oznaczyć drogę). Zgłaszamy się w tym wątku do 31.10.2019 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, możesz napisać do kogoś z administracji), według tego wzoru: Nick: ID regionu: ID regionu sprawdzisz komendą /cub info stojąc na swoim regionie.Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + unikatowe główki ozdobne), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli działka jest budowana przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Na czas konkursu mogę użyczyć swojego regionu, jednak po konkursie wszystko zostanie z niego usunięte i nie będzie możliwości odzyskania itemów (jakieś 2-3 dni po będę usuwać regiony). Życzymy wam udanego budowania oraz udanych zbiorów cukierków! ?
 3. Halohalo zyj pls ;c

 4. Witajcie, wszystkie prace zostały ocenione i wybraliśmy z nich te najlepsze. Wyniki prezentują się następująco: I miejsca: vKiitsuneee - 2000 tokenów + 10 główek Kasparro i Mincraft_Green - po 1000 tokenów + 10 główek II miejsca: Philophobia__ - 1700 tokenów + 6 główek Aszak60 - 1700 tokenów + 6 główek III miejsca: Bbyczek2 - 1500 tokenów + 4 główki RYSIU_ i Mincraft_Red - po 750 tokenów + 4 główki Wyróżnienia:QubSS i buraczeknudaczek - po 200 tokenów + 2 główki Krasnaleek i PEACEcells13 - po 200 tokenów + 2 główki Nagrody zostaną nadane w ciągu najbliższych dni. Główki znajdują się na konkursowych działkach, w oznaczonych skrzynkach.
 5. Nick: Sandrraaa ID posiadłości: k_31
 6. Witajcie, zważywszy na koniec roku szkolnego, postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "Wakacyjne mieszkanko". Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace niekoniecznie muszą znajdować się w mieszkaniu, może to być dom/działka, czy chociażby kamper, ale wiadomo, im większe mieszkanko tym więcej można zdziałać, a głównie chodzi o wystrój. Zgłaszamy się w tym wątku do 30.06.2019 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, napisz do kogoś z administracji), według tego wzoru: Nick: ID posiadłości: ID posiadłości sprawdzisz na tabliczce poprzez którą kupiłeś swoją posiadłość. Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + niespodzianka?), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli budowla jest tworzona przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Życzymy udanych wakacji!
 7. Witajcie, zważywszy na koniec roku szkolnego, postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "Wakacyjna miejscówka". Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace powinny zajmować co najmniej 1/3 regionu (nie musi być na powierzchni, może być pod ziemią, ale najlepiej dobrze oznaczyć drogę). Zgłaszamy się w tym wątku do 30.06.2019 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, napisz do kogoś z administracji), według tego wzoru: Nick: ID regionu: ID regionu sprawdzisz komendą /cub info stojąc na swoim regionie. Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + unikatowe główki ozdobne), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli budowla jest tworzona przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Na czas konkursu mogę użyczyć swojego regionu, jednak po konkursie wszystko zostanie z niego usunięte i nie będzie możliwości odzyskania itemów (jakieś 2-3 dni po będę usuwać regiony). Życzymy udanych wakacji!
 8. Nie widzielem cie na mojemc hmn

   

 9. Witajcie, wszystkie prace zostały ocenione i wybraliśmy z nich te najlepsze. Wyniki prezentują się następująco: I miejsce: Mikayy - 2000 tokenów + 10 główek II miejsce: kochaczewska13 - 1700 tokenów + 6 główek vKiitsuneee - 1700 tokenów + 6 główek III miejsce: QubSS i buraczeknudaczek - po 750 tokenów + 4 główki BabyBoy_x - 1500 tokenów + 4 główki IV miejsce: PEACEcells13 i MasterWiktoriaX - po 500 tokenów + 2 główki BartsoN - 1000 tokenów + 2 główki Wyróżnienia:maniekxexkx - 200 tokenów + 1 główka dawido123 - 200 tokenów + 1 główka Nagrody zostaną nadane w ciągu najbliższych dni. Główki znajdują się na konkursowych działkach, w oznaczonych skrzynkach. Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!
 10. Nie piję takich soków XD Co byś zrobił, gdyby Twoje ulubione picie skończyłoby się? :c
×
×
 • Dodaj nową pozycję...