Muneyuki

Moderator
 • Zawartość

  759
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  27

Ostatnia wygrana Muneyuki w Rankingu w dniu 14 Październik

Muneyuki posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

639 Popularny

O Muneyuki

 • Tytuł
  Brutalnie szczera maszkara.

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  _Muneyuki_

Ostatnie wizyty

5708 wyświetleń profilu
 1. Muneyuki

  Zniszcz Marzenie

  Nie możesz, bo masz za grube kości Chcę trafić do świata anime
 2. Czy jeśli położymy ognisko na bloku siana (hay block), to dym będzie 2 razy wyższy? - tak
 3. Czy można używać world edit mając włączony gm3 (spectator)? Tak Czy istnieje sposób na zniszczenie bedrocka? Tak (np. gm1) Czy jesteśmy w stanie położyć armor stand za pomocą world edita? Tak (jeśli wcześniej go skopiujemy)
 4. Muneyuki

  Lubie Cie za...

  Lubię Cię za to, że masz Pusheena na profilowym
 5. Obrażałabym ludzi, którzy będą krytykować moją dietę. Co byś zrobił/ła, gdyby ze świata zniknęły marshmallow?
 6. Ogólnie, to dosyć fajnie z Waszej strony, że ponad połowa zgłoszonych działek jest pusta, ale mniejsza. Czas ogłosić wyniki. Oceniane było przeze mnie oraz przez @Monika103. Pierwsze miejsce - AppleMan - 14 na 20 możliwych punktów. (gigant) Drugie miejsce - restless - 12 na 20 możliwych punktów. (tytan) Trzecie miejsce - Riivine - 9 na 20 możliwych punktów. (heros) Czwarte miejsce - Koniuchh - 2 punkty ;_;. (może działka) Działki graczy: iiHomieChloe, gitek20, o1ek, Varashi, gucci_geng, agatix12 były puste, a działka Giggle niezgodna z podanym tematem. Działki osób, które prosiły o miejsce na konkurs, zostały usunięte.
 7. Już nie można dodawać zgłoszeń. Macie czas do 6 września, by zbudować swoją pracę na konkurs.
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać
 9. Przypominam, że macie czas do końca sierpnia na zgłoszenie udziału w konkursie. Później post będzie zamykany i nie będzie takiej możliwości.
 10. puk puk... Uszanowanko! 🥰 Dosyć dawno nie było żadnego konkursu, więc razem z @Fazii organizujemy dla Was małe co nieco. Motywem przewodnim naszego konkursu będzie (bębny proszę) miejsce z gry! Zajmować ma ono maksymalnie jedną działkę, a poniżej znajduje się lista gier, których lokacje możecie wybudować. Lista gier do wyboru: * Diablo, * The Forest, * Grand Theft Auto, * Overwatch, * Counter-Strike, * Valorant, * Resident Evil, * Darksiders, * Assasin's Creed, * Tomb Raider, * League of Legends, * My Time At Portia. Lokacja może być z dowolnej części danego tytułu, najlepiej, żeby była podpisana. Jeśli chodzi o nagrody, to będą rangi (nie legenda) dla autorów najlepszych prac oraz przewidziane są nagrody za wyróżnienie w formie działki. Jeśli ktoś z Was nie ma miejsca na budowanie, to niech zgłosi to w swoim zgłoszeniu. Forma zgłaszania prac: Tutaj znajduje się wzór, którym osoba chętna musi się posłużyć, żeby zgłosić się do konkursu. Nick: Gra: Nazwa lokacji: ID działki (x,y): *Opcjonalnie: Potrzebuję działki na moją pracę! Z tym ,,Opcjonalnie" chodzi o to, że osoba bez miejsca na swoją pracę wkleja to do swojego zgłoszenia. Kto ma działkę, to tego nie wkleja. Wszystkie budowle muszą znajdować się na trybie Creative #2 (1.8.x) i nie mogą łamać regulaminu sieci naszych serwerów. Komentarze, które nie będą miały nic wspólnego z konkursem będą usuwane (porządek musi być!). Jeśli okaże się, że pomagał Wam ktoś z budowniczych, to zostajecie zdyskwalifikowani. Prace grupowe mogą być, ale nagrodę dostaje tylko właściciel działki. Do kiedy macie czas? Na zgłaszanie się do konkursu macie czas do, powiedzmy, końca sierpnia, a na zbudowanie macie czas do 6 września. Zatem, jedyne, co mi pozostało to życzyć Wam dobrej zabawy i weny do budowania! GL & HF Jestem słaba w formatowanie tekstu, przepraszam T.T
 11. Kto mi usunął posta? :v

 12. Hej wszystkim! Jako, iż nagle pojawiły się u mnie problemy z kompem, to post piszę na telefonie. Mianowicie chciałam ogłosić choć część wyników konkursu (budowania podam później - wiadomo czemu). Przepraszam za brak formatowania tekstu. Opowiadanie: Miejsce pierwsze: @Nave Miejsce drugie: @Xaver Miejsce trzecie: @marakaczan95 Wiersz: Miejsce pierwsze: @Nerminka Miejsce drugie: @xNatiii_ Na razie jestem w stanie podać tyle. Nagrody postaram się jak najszybciej rozdać, a ich postać ze względu na ilość biorących udział i tak się nie zmieni. Gratulacje ^^ Budowanie ocenię najszybciej jak mogę.
 13. Marakaczan95 bierze jednak udział. .-. (dopisuje dla własnej informacji)
 14. > ja, opiekun lv19 > opiekuje rl mocno > gracze chcą konkurs > zrób konkurs > pisz post przez prawie godzinę > 'na pewno dużo osób weźmie udzial' - myślisz tak > mało osób się zgłasza > smutny pepe