Tae

Użytkownik
 • Zawartość

  2336
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Tae w Rankingu w dniu 27 Październik

Tae posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

327 Lubiany

O Tae

 • Tytuł
  A no ja

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Alien

Ostatnie wizyty

17246 wyświetleń profilu
 1. Tae

  2 lata z KMC <3

  +1 xD
 2. Tae

  Screeny z dawnych lat.

  A ma ktoś mnie za starych czasów? XD
 3. Tae

  Po rekrutacji

  To wymaga aż klikania w klawiaturę, no i w pewnych momentach, też połamania tipsów.
 4. Tae

  NadKraj Polska

  Skoro jest NadKraj, to czemu nie ma PodKraju? To tak samo jak 1z10, aż wam zacytuję: Prowadzący: - Jak nazywa się nadwozie samochodu? Uczestnik: - Podwozie XDDD
 5. Tae

  Konkurs Rysowniczo/Graficzny

  Jako tako, że nikt się nie zgłasza, to konkurs zostaje anulowany.
 6. Tae

  RAK MISIU

  Tu
 7. Tae

  Opiekuni

  Pytanko, która to Mune? xD
 8. Tae

  Banujesz osobę wyżej XD

  Daję ci bana za bycie rekrutem! XD
 9. Witajcie! Niedawno głosowaliście w ankiecie dotyczącej konkursu grudniowego. Właśnie jako pierwsza idzie kategoria rysownicza! → Maksymalnie prac: 3 → Tematyka: Świąteczna, oraz dotycząca klubu → Wymiary: Dowolne → Wymagany na pracy jest podpis autora, by potwierdzić oryginalność pracy → Czas trwania konkursu: Do 2 stycznia 2019, wyniki zostaną podane do 5 stycznia. → I miejsce: Ranga Tytan (dowolny tryb), wyróżnienie pracy → II miejsce: Ranga Heros (dowolny tryb), wyróżnienie pracy → III miejsce: 10,000$ na trybie Reallife/FreeBuild, wyróżnienie pracy 1. Nick: 2. Co wykonuje? (można wszystko): 3. Ilość prac (x/3): 4. Twoje prace (można wysłać na pw): Powodzenia!
 10. Tae

  - Aktualności -

  02/12/2018 ~ Tae - _ibon_ dołącza do administracji jako rekrutka! - Zorganizowanie pierwszego konkursu!
 11. Tae

  [Moderator] _ibon_

  - Podanie przyjęte - Przed Tobą został jeszcze okres próbny, który trwa miesiąc. Przez ten czas sprawdzimy twoją aktywność w klubie.
 12. — Wyniki Ankiety — Witajcie! Dnia 26 listopada, odbyła się ankieta, dotycząca "Konkursu Grudniowego". Wyniki są następujące, zacznijmy od pytania pierwszego: 1. Czy chcecie by ten konkurs się rozpoczął? 9 osób odpowiedziało, że Tak. Nikt nie był przeciwny rozpoczęcia się konkursu. 2. Jaka tematyka Konkursu? Wygrała kategoria rysownicza - 4 głosy. Na drugim miejscu mamy kategorię budowniczą - 3 głosy. Na trzecim miejscu mamy ex aequo (czyt, egzekwo), czyli kategoria napisania wierszyka/opowiadania oraz inna! - po 1 głosie. Reszta kategorii nie została oceniona. Więc pierwszą tematyką konkursową będzie rysunek! Przygotujcie się, bo niebawem taki konkurs zostanie rozstrzygnięty! Dziękujemy za wzięcie udziału w ankiecie.
 13. Tae

  Proszę o zwrot itów na ReaLife

  Shizuś, ten screen jest za czasów, kiedy Renus miał JrModa. No czyli raczej dawno.
 14. Tae

  Rekrutacja Na Helpera

  Grając 3/4/5 miesięcy, to ja startowałam na Helpera. Nie wykreślajmy takich osób, co tyle grają. Znajomość trybu jest? Jest. Co do podania to za dużo kolorów, oraz to, że się rozpisałeś. Niestety nie gram na tym trybie (Teraz to na żadnym), więc nie jestem w stanie ocenić Cię, z tego jak się sprawujesz na trybie. Powodzenia.
 15. Tae

  {Odrzucone} [Moderator] NopiYT

  Podanie nie jest estetyczne, zauważyłam wiele błędów stylistycznych oraz interpunkcyjnych. Tak jak w tamtym podaniu pisałam: Podanie odrzucam. Nie rób już więcej podań.