Fazii

Moderator
 • Zawartość

  4150
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  93

Ostatnia wygrana Fazii w Rankingu w dniu 20 Styczeń

Fazii posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1723 Popularny

O Fazii

 • Tytuł
  home secretary

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Fazii

Ostatnie wizyty

27985 wyświetleń profilu
 1. I Miejsce: etennn II Miejsce: Wiktoria__xd III Miejsce: iiHomieChloe Wyróżnienia: Pikolka AppleMan Waterix Piotrek59Games
 2. Witam,

  Ze względu na ostatnią zmianę kolorów i duże kontrowersje związane z nią zostałem poproszony o przekazanie uwag, które zostały zaobserwowane przez 95% graczy na serwerze/administracji.

  • Kolor opiekuna - zmiana ta nie podoba się praktycznie nikomu, kolor rangi opiekuna miał być elitarny, bo jak to kiedyś przedstawiono Opiekun=Admin. Obecnie Opiekun z kolorem &c wygląda po prostu brzydko.
  • Kolor gracza - Dawniej gdy gracz posiadał prefix &8 jego ranga rozróżniała się od wysyłanego tekstu, w chwili obecnej często wiadomości mieszają się z prefixem gracza wyżej i oczy się rozlatują na chat'cie.
  • Socialspy - Przez obecne zmiany z brakiem prefixu w rzeczach takich jak 'afk', 'msg' i również socialspy nie widać takowego przez co socialspy zlewa się z chatem gracza. Dodatkowo w przypadku posiadania kolorowego nicku przez gracza na socialspy wyświetla się sam kolor co też rozjeżdża oczy na cały chat.
  • Kolor pisania Helperów - prywatnie popieram ujednolicenie kolorów do pisania przez rangi moderator-, ale przy obecnym kolorze Helpera wygląda to po prostu brzydko, bo Szaro-ciemny niebieski nijak łączy się z jasno-zielonym kolorem pisania.
  • Dwukropek - Obecnie dwukropek nie spełnia roli oddzielania chatu od tekstu z powodu małej widoczności, ciemnych kolorów, które powodują zlanie się tego z chatem, który jest ciemny zwłaszcza w ciemniejszych miejscach na mapie. Moim zdaniem jest wiele innych lepszych i mniejszych/większych (w zależnosci od oczekiwań) rozdzielników od obecnego dwukropka
  • Stracone uprawnienia do kolorów na chat'cie - Uprawnienia te były przydatne, że często zdarzały się wiadomości z kolorami, które warto pisać na chatcie, a obecnie jedyną taką możliwoscią jest BC co nie średnio pasuje.
  • Komunikat powitania - obecnie komunikat powitania jest jednolity, a nick gracza się nie wyróżnia, co tez jest błędem. (prawdopodobnie ;d )
  • Komunikat AFK - w chwili obecnej podczas przechodzenia w tryb AFK wyświetla się sam nick przez co gdy ktoś jest na /vanish nie widać nawet kto poszedł afk, zmiana te jest odczuwalna zwłaszcza przez nowych graczy.
    

  Jak ktoś ma własne uwagi, proszę zgłaszać w komentarzach, zapraszam również też do dyskusji nad powyższym tematem. Ponadto aby umożliwić graczom dyskusje powyższą treść wkleję na swój status, o ile mogą na nie odpowiadać.

  Prosimy o rozważenie zmienienia choć części wprowadzonych wczoraj zmian, z góry dziękujemy.

 3. Konkurs Budowlany na trybie Creative 1.8! Napisz zgłoszenie, i otrzymaj ciekawe nagrody! Konkurs Budowlany - to czas, w którym każdy gracz mający wstęp na serwer, może popisać się swoimi umiejętnościami w budowaniu. Najciekawsze prace zostaną wyróżnione, i nagrodzone. TEMATYKA PRACY: Miasto przyszlosci lub miasto w jakim chcesz mieszkać Po wynikach konkursu, w ciągu 3 (słownie: trzech) dni roboczych nadamy rangę i/lub nagrody do danej osoby. WYMAGANIA NA KONKURS: Praca musi być co najmniej na jedną działkę (91x91). W pracy liczą się detale. Praca musi się trzymać tematyki konkursu (patrz wyżej) Praca nie może łamać regulaminu globalnego, ani nie może być zrobiona na innym serwerze/trybie. Praca musi być wykonana do dnia 30.11.2019 (słownie: trzydziestego listopada dwa tysiące dziewiętnastego roku) PODSTAWOWE KORZYŚCI Z ZGŁOSZENIA SIĘ NA KONKURS: Możliwość wygrania rangi na jednym z najbardziej popularnych serwerów minecraft w Polsce! Możliwość ustawienia pracy jako spawn na jeden z warpów: admini, info, unikaty etc. Dla osoby z pierwszym i drugim miejscem, po za nagrodami zw postaci rang GIGANT i TYTAN przysługują trzy/dwie dodatkowe działki lub itemki na innych trybach (poza pvp/ehc/md) Przejdźmy do samych zgłoszeń; aplikacje możemy zgłaszać używając poniższego wzoru: 1. Nick: 2. Tematyka budowli: 3. Deklaracja braku wycofania udziału w konkursie: 4. ID działki (dostępne na tabliczce, na jej rogu po prawej od respu): ZGŁOSZENIA NA KONKURS WYSYŁAMY POD WĄTKIEM W ODPOWIEDZI. "Deklaracja braku wycofania udziału w konkursie" czyli brak możliwości wycofania się, po napisaniu odpowiedzi. Wyjątkowo organizator konkursu może, uchylić to. Administracja serwera KrainaMc.pl zastrzega sobie prawo do szybszego/późniejszego zamknięcia konkursu, i wcześniejszego/późniejszego podania wyników. Administracja serwera KrainaMc.pl zastrzega sobie prawo do zbanowania gracza, który plagiatuje pracę innego użytkownika. Administracja serwera KrainaMc.pl zastrzega sobie prawo do edycji tematu w dowolnym momencie, ale o poinformowaniu użytkowników. Temat edytowany będzie w odpowiedzi i oznaczony jako "UPDATE" Administracja serwera KrainaMc.pl zastrzega sobie prawo do nie wybrania żadnej mapy jako nowy resp na jeden z warpów, jeżeli mapa nie bedzie spelniala naszych oczekiwan. Życzymy powodzenia, i weny w budowaniu! Administracja Krainy
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty i nie można już w nim odpowiadać
 5. Fazii

  Skarga

  Na serwerze za spędzony czas możesz otrzymywać nagrody, afk jest dozwolony Ale nie taki który trwa od 22 do 15.
 6. Okej biedaczyno, podaj adres na który wysłać wyrazy współczucia Ja jestem jak najbardziej za tym aby dac mu szansę.
 7. Turniej 1v1 w CS:GO przedłożony na jutro na godzinie 18:00
 8. Czesc osob zaprosiłem na LOL'u. Turniej zaczyna sie o godzinie 16:00, d tej pory można sie dopisywać o ile ktos jest zainteresowany. KAZDA OSOBA MA MNIE ZAPROSIC NA LOLU. // JEZELI KOGOS NIE BEDZIE NA TS3 LUB NIE ZAPROSI MNIE NA FORUM TAKA OSOBA NIE BEDZIE BRALA UDZIALU W TURNIEJU. Nick w LOL: Faziiowaty
 9. @Wertten @Gabrys98xd @MerSzymczak @RuskiMurzyn @Mysia_x3 @mateusz01590 @Dzikukuku Macie czas do 15:25 na wejście na ts3. Na kanał poczekalnia turniejowa pod głównym kanałem. @_ChillWagonik_ & @Sandra_nibba wy macie zaprosić mnie na LOL'u. Nick: Faziiowaty
 10. A czytales, o godzinie 15, ale jako iż nie masz ts3 to są większe problemy organizacyjne.
 11. Po prostu klimat się zmienia, ale jest to naturalny proces bo klimat zmieniał się zawsze I zmieniać się będzie. Globalne ocieplenie to mit, A widzę że żaden z was nie przeczytał mojej wiadomości wyżej. W USA mówilo się o globalnym ociepleniu do czasu gdy od dobrych 5-6 lat padają rekordowe ujemne temperatury, teraz dziwnym trafem temat zmienił się na 'zmiany klimatu', mit I tyle. #MAGA
 12. Wiesz co jakos nie pali mi sie jechac nawet do berlina autobusem czy autem jezeli moge poleciec samolotem. Ogólnie to globalne ocieplenie to jakiś totalny mit. Dobrym przykladem jest USA, w ktorym jeszcze nie dawno mowilo sie o katastroficznym ociepleniu klimatu do czasu az przez ostatnie lata bija sie tam rekordy ujemnej wartosci temperatur, wiec blagam.