Komishun

Użytkownik
 • Zawartość

  923
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

66 Nawet nawet

O Komishun

 • Tytuł
  bring the beat back

Informacje

 • Płeć
  Nie powiem
 • Nick z minecraft
  Komishan

Ostatnie wizyty

4860 wyświetleń profilu
 1. Na nie, napisane na odwal się. a wieku to już ni ma.
 2. podaj mi te skriny na pw.
 3. Komishun

  ChatMod Harushi

  o nunununununu. dopiero dzisiaj cie zobacyzlem na trybie pvp - nie upominasz - nuununu, czyli nie.
 4. Komishun

  BRASTON

  o nunununununu. ty nawet nie wbijasz. - nie upominasz - jesteś początkujacym graczem - (nie chodzi pvp, tylko o sam tryb). na nie.
 5. To samo zdanie... Jestem na nie.
 6. podaj 1 przykład obrażania, MATEUSZ, M-A-T-E-U-S-Z MÓWIE CI CIĄGLEEEE CZŁOWIEKUUUU.
 7. boze kochany o tak. - BYła chatmodka - Pomocna - Miła -Kulturalna NA WIELKIE TAK MISIAAA ❤️
 8. Komishun

  [ChatMod] Cuki3r

  of course że not tak. - Ładnie napisane, estetyka. - Ortografia. - Staranność.
 9. 1. Nick: Komishan 2. Imię: Mateusz 3. Wiek: Mam 12 lat. 4. Od jak dawna grasz na MojeMC? Hmmm, trochę już minęło dokładnie to nie wiem. 5. Jakie są zadania chatmoda na trybie pvp? - Pilnowanie chatu - Sprawdzania czy nikt nie cheatuje - Pomaganie graczom. 6. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na ten tryb? Od 4-5 godzin dziennie. 7. Napisz coś o sobie: A więc tak.. Trochę możecie już o mnie wiedzieć gdyż byłem raz tu chatmodem z pamiętnych czasów. Choruje na rzadką chorobę która uniemożliwia mi nie których sprawności fizycznych a nawet takie proste jak wchodzenie po schodach. Jestem dosyć cierpliwą osobą o słabych nerwach.... (Powstrzymuje się) Głownie spędzam czas przy komputerze siedząc i grając w gry lub oglądając coś na platformach społecznościowych. Jestem innej orientacji i uszanuje twój wybór że nie lubisz tego i tak dalej.. (No chyba że zaczniesz mnie wyzywać). Kiedyś byłem obrażany. Jestem neutralnym człowiekiem i dosyć kulturalnym, tak wiem że pisze na więcej niż 12 lat ale life is brutal and full of zasadzkas. Nie mam zbytnio przyjaciół i jestem dosyć skryty w sobie. Dziękuje że to przeczytałeś i poświeciłeś czas na moje pisanie.
 10. Co za grzech, powinny powrócić edit: nie powrócić, wystąpić.
 11. Komishun

  [Blogerka] Nidrao

  dzien dobry tutaj grazyna zarko. twoje podanie jest piękne, ortografia, interpunkcja +1 jestem na tak. grazyna zarko pozdrawia.
 12. Imię: Cóż, jestem kim innym :3 Wiek:15. Jak dobrze znasz grę The Sims 4 ? (0 - 10) 10/10 Jak dobrze znasz się na opcjach moderatora? (0 - 10) 10/10 Coś o sobie: CO by tu o siebie opisywać... No-life reallife mojemc, miła, dobra, kulturalna i pomocna.