Weronika2000

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

9 obserwujących

O Weronika2000

 • Tytuł
  Debiutant

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Weronika2000

Ostatnie wizyty

1463 wyświetleń profilu
 1. Zależy jakie fanki xD Jeżeli Fangirl, które się o niego zabijają to rozumiem xD Ale np, takie fanki jak ja to normalne xD Lubię Sans'a, jak i inne postacie xD A animu to ja też oglądam xD
 2. Dostaniesz kota z derpem (derp owca xD) Chce mieć normalną klase
 3. Ale sie spali xd Chce żeby Undertale stało sie prawdziwe xD
 4. Nick: Weronika2000 Data Zbanowania: 9.09 Kto zbanował: Piotrek195 Powód bana: Omijanie kary, Multikonto (krystian2000) Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): KrainaMc Czy uważasz, że kara ci się należała?: Nie, ponieważ dostałam już raz bana za mk, ale mnie odbanowano i mówiłam (pisałam) KiniCekini o tym że krystian2000 to mój brat. O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): Całkowite zdjęcie kary. Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): Permanentny. Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: Tak jak pisałam, mówiłam KiniCekini o tym że krystian2000 to mój brat. Wiem Krystian dostał bana za cheaty, ale nie omijał kary na moim koncie. Konto: krystian2000 możecie zbanować, ponieważ Krystian mówił że już grać na Krainie nie będzie i dostawał bardzo dużo banów za cheaty. .-. Licze na unbana. Byo.
 5. Nick: Weronika2000 Data: Dzisiaj (25.07.2017) Typ bana: Permamentny Zbanowała mnie: Nastroszona Dostałam bana najprawdopodobniej za mk "krystian2000".. Pisałam Opiekunce SW (Sky wars) KiniCekini że mój brat gra na tym samym internecie co ja i że to nie moje Mk.. (Nie mam ss i nagranie) Prosiłabym o odb..