Skocz do zawartości
KrainaMc.pl

Gosiiia

Administrator
 • Liczba zawartości

  10023
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  350

Zawartość dodana przez Gosiiia

 1. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Prace ocenione zostały pod względem efektu końcowego, ale przede wszystkim zgodności z tematem (ferie zimowe). GIGANT xBlueRays_ TYTAN EEbola Martaaaaa_2115 HEROS _Ryska_ Rangę można otrzymać na jeden z trybów: skyblock, creative, pvp, survival. Proszę o wskazanie, na który z trybów wygenerować Wam kod.
 2. Zapraszamy graczy Krainy do udziału w konkursie budowlanym pod hasłem: "Moje ferie zimowe" Pracę należy zbudować na trybie Creative. Praca powinna zajmować całą działkę. Oceniana będzie staranność wykonania, pomysłowość. Prace podejrzewane o plagiat zostaną zdyskwalifikowane. Do wygrania rangi GIGANT, TYTAN, HEROS na wybrany tryb. Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick, numer działki i tryb, na którym można znaleźć budowlę konkursową zgodnie z poniższym szablonem. Nick: ID działki: Tryb: Działki można zgłaszać do 14 stycznia 2023 r., wyniki zostaną podane do 16 stycznia 2023 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
 3. Dziękuję bardzo za udział w konkursie. Poniżej lista nagrodzonych uczestników: Ranga GIGANT na dowolnym trybie _Ryska_ Ranga TYTAN na dowolnym trybie _oanretesue steander907 anisnielx Ranga HEROS na dowolnym trybie sprejnakomary paechy_ Martaaaaa_2115 Kiti92K Wszystkie nagrodzone osoby otrzymają voucher (kod) na wygraną rangę na wybranym przez siebie trybie. Vouchery można wykorzystać w dowolnym momencie przez najbliższy miesiąc, potem tracą ważność. Tutaj link do strony, na której można je aktywować https://sklep.krainamc.pl/voucher. Proszę o podanie w tym wątku, na jaki tryb wygenerować Wam voucher. Kody zostaną przesłane w wiadomości prywatnej.
 4. Gosiiia

  Podanie na blogera.

  Wobec tego ranga blogera nadana. Miłego tworzenia. ?
 5. Zapraszamy graczy Krainy do udziału w konkursie budowlanym pod hasłem: "Wioska smerfów" Pracę można zbudować na dowolnym z trybów Creative. Praca powinna zajmować całą działkę. Oceniana będzie staranność wykonania, pomysłowość. Prace podejrzewane o plagiat zostaną zdyskwalifikowane. Do wygrania rangi GIGANT, TYTAN, HEROS na wybrany tryb. Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick, numer działki i tryb, na którym można znaleźć budowlę konkursową zgodnie z poniższym szablonem. Nick: ID działki: Tryb: Działki można zgłaszać do 29 maja 2022 r., wyniki zostaną podane 1 czerwca 2022 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
 6. Gosiiia

  Podanie na blogera.

  Zgłoszenie nadal aktualne?
 7. Prace oceniane przez pomysłodawcę konkursu. 1 miejsce - 2000 tokenów Basiek, kurczaczki (1000 tok. + 1000 tok.) Teecari, buraczeknudaczek (1000 tok. + 1000 tok.) 2 miejsce - 1500 tokenów 2HTR9c 3 miejsce - 1000 tokenów Bum313 71Sajmon71, XdarknessX12 (500 tok. + 500 tok.) wyróżnienie - 500 tokenów LadyKiTea Vanila_18 Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy. Tokeny zostaną dodane do kont graczy jeszcze dzisiaj.
 8. Prace oceniane były przez pomysłodawcę konkursu. Prace zgłoszone do konkursu, które były zgłaszane już do wcześniejszych konkursów, nie podlegają ocenie. Tym razem nagrody kształtują się następująco: 1 miejsce - 2000 tokenów Niki_NotFound 2 miejsce - 1500 tokenów MartinaXP 3 miejsce - 1000 tokenów Basiek, kurczaczki (500 tok. +500 tok.) Kalicya 4 miejsce - 700 tokenów Naarie_ Scholz_ wyróżnienie - 300 tokenów orghakan Furkawa Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Tokeny zostaną dodane do konta graczy dzisiaj.
 9. Drodzy Gracze! Zapraszamy do udziału w konkursie budowlanym na trybie Survival, ostatnim już w tej edycji. Proponujemy Wam bardzo ciekawy temat, inspirowany legendarną już postacią z filmów animowanych: Bagno Shreka. Ocenie będzie podlegała kreatywność oraz staranność wykonanej pracy. Nagrodą są tokeny serwerowe. Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick, zgodnie z poniższym szablonem. Nick: ID działki: Prace możecie zgłaszać do 20 lutego 2022 r. Pomysłodawcą konkursu jest Samii. Powodzenia i miłej zabawy!
 10. Witajcie po długiej przerwie. Tym razem serdecznie zapraszamy Was na zimową wycieczkę w krainę minecraftowych budowli. Tematem przewodnim konkursu budowlanego jest Kraina lodu. Ocenie będzie podlegała kreatywność oraz staranność wykonanej pracy. Nagrodą są tokeny serwerowe. Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick, zgodnie z poniższym szablonem. Nick: ID działki: Prace możecie zgłaszać do 20 lutego 2022 r. Pomysłodawcą konkursu jest IoKuu. Powodzenia i miłej zabawy!
 11. Gosiiia

  Podanie na blogera - _Kenuff

  Wobec tego masz zielone światło.
 12. Gosiiia

  Podanie na blogera - _Kenuff

  @_Kenuff zgłoszenie nadal aktualne?
 13. Gosiiia

  Nostalgia megathread

  Chodzi o dział "Album serwerowy"?
 14. Drodzy Gracze! Udaliśmy się dzisiaj wraz z Tenessee na poszukiwanie tajnych laboratoriów. Niektóre były tak dobrze ukryte, że nie udało nam się ich znaleźć. A może to wszystko wina kosmitów? Kto wie... Tytuł twórcy najciekawszego laboratorium trafia do: Furkawa i MadziQ 2000 tokenów (1000 + 1000) Na drugim miejscu uplasowało się laboratorium gracza: steander907 1500 tokenów Nagroda za trzecie miejsce została przyznana za laboratorium: MartinaXP i CzystaPerfekcja 1000 tokenów (500 + 500) I nagroda pocieszenia trafia do: WrednaAga 500 tokenów Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów. Dziewczyny z trzeciego miejsca prosimy o nie robienie eksperymentów na papieżu. Tokeny dodane do konta.
 15. Serwus! Dzisiaj zakończył się rok szkolny, a tym samym rozpoczęły wakacje. Z tej okazji pragniemy wam zorganizować konkurs budowalny! Tematem przewodnim jest Tajne Laboratorium. Ocenie będzie podlegała kreatywność oraz staranność wykonanej pracy. Nagrodą są tokeny serwerowe. Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick, zgodnie z poniższym szablonem. (Jeśli nie masz konta na forum, a chcesz wziąć udział, zgłoś swoją kandydaturę na /warp konkurs). Nick: ID działki: Prace możecie zgłaszać do 10 lipca 2021 r. Pomysłodawcą konkursu jest Tenessee (brawa dla tego pana). Życzymy wam również niezapomnianych chwil, aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w tegoroczne wakacje! Powodzenia!
 16. Rangi na podanych trybach nadane. Aktywują się przy najbliższej bytności gracza na wybranym trybie.
 17. Poniżej lista zwycięzców: GIGANT Entyperspirant TYTAN xSichiume_ makomilka czarnyformal diamond333 HEROS ola22201 AxlStrip _krysix Wszystkim wygranym gratulujemy. Poniżej w tym wątku proszę o wskazanie trybu, na którym chcecie, żeby ranga została dla Was aktywowana.
 18. @czarnyformalTwoje screeny zostały ukryte, ale są widoczne dla administracji. Nie zamieszczaj już kolejnych w tym wątku.
 19. Niniejszym ogłaszamy na trybach Creative serwera KrainaMc konkurs budowlany z cyklu: "Moje wakacyjne przygody: PARK ROZRYWKI" Pracę można zbudować na dowolnym z trybów Creative. Praca powinna zajmować całą działkę. Oceniana będzie staranność wykonania, pomysłowość. Prace podejrzewane o plagiat zostaną zdyskwalifikowane. Do wygrania rangi GIGANT, TYTAN, HEROS na wybrany tryb. Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick, numer działki i tryb, na którym można znaleźć budowlę konkursową zgodnie z poniższym szablonem. Nick: ID działki: Tryb: Działki można zgłaszać do 15 czerwca 2021 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
 20. Navenzi, KeoCraft i women wygrywają rangę GIGANT na wybrany tryb. Proszę o podanie poniżej, jaki tryb Was interesuje.
 21. Niniejszym ogłaszamy na trybie Freebuild konkurs budowlany pod tytułem: "Baśniowa kraina". Praca powinna zajmować całą działkę. Oceniana będzie staranność wykonania, pomysłowość. Do wygrania rangi GIGANT, TYTAN, HEROS na wybrany tryb. Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick i numer działki, na której można znaleźć budowlę konkursową zgodnie z poniższym szablonem. Nick: ID działki: Działki można zgłaszać do 15 maja 2021 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
 22. Jako pierwsza znalazła region _Samvi. Gratulacje! 1000 tokenów za konkurs + 500 tokenów premii zostało dodanych do konta.
 23. KONKURS - Znajdź tabliczkę! Na trybie survival na moim regionie została ukryta specjalna tabliczka. Za jej znalezienie można wygrać 1000 tokenów. Co należy zrobić? Znajdź tabliczkę, a następnie zamieść w tym wątku screen ekranu, na którym będzie widać tajemniczą tabliczkę oraz Twój nick na pasku z prawej strony. 1000 tokenów trafi na konto tej osoby, która zaprezentuje nam zaginioną tabliczkę w tym wątku jako pierwsza. Życzę dużo szczęścia poszukiwaczom regionów i czekam na screeny!
 24. Drodzy Gracze! Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! A przede wszystkim życzymy Wam wiele radości i zdrowia w tym pandemicznym czasie i jak najszybszego powrotu do normalności. Administracja MojeMC
×
×
 • Dodaj nową pozycję...