Gosiiia

Administrator
 • Zawartość

  7169
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  130

Ostatnia wygrana Gosiiia w Rankingu w dniu 13 Listopad

Gosiiia posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1752 Popularny

O Gosiiia

 • Tytuł
  Misia Daffita

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Gosiiia

Ostatnie wizyty

23558 wyświetleń profilu
 1. Gosiiia

  Problemy z Efektami (Creative 1.8)

  Opcje launchera, grafika i tam poszukaj opcji dotyczących cząsteczek. Mogą być ograniczone, minimalne, wszystkie. Jeżeli chcesz widzieć wszystkie efekty, to ustaw widoczność cząsteczek na wszystkie.
 2. Gosiiia

  Problem z rejestracją

  To konto jest już zarejestrowane.
 3. Gosiiia

  Problem z zalogowaniem dziwna stacja z kontem

  Nick sam się nie zmienia. Jeżeli masz launcher non-premium, to po prostu wpisz tam nick, z którego korzystałeś na naszym serwerze.
 4. Gosiiia

  bład z kupnem rangi

  Ostatni raz ranga na ten nick (Przemek382) została kupiona 6 października 2018, więc się po prostu skończyła. Doładowania przez psc na ten nick w sklepie nie ma. Poproszę o dowód zakupu tokenów przez psc wysłać do mnie w wiadomości prywatnej.
 5. Gosiiia

  Unban Kapitan_Gamez

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została przyjęta, gracz zostanie odbanowany wkrótce
 6. Gosiiia

  Błąd z psc

  Można sprawdzić poprawność kodu i stan środków na stronie paysafecard https://www.paysafecard.com/pl-pl/sprawdz-dostepne-srodki/
 7. Gosiiia

  UNBAN

  @xAdelaumdlaczego odrzucasz prośby o odbanowanie? 1) Powinien o tym decydować moderator lub wyżej. 2) Nie ma żadnego powodu, żeby tę konkretnie prośbę odrzucić. [07:48:49 INFO]: KrainaMc >> Wyswietlam ostatnie 1 akcji: [07:48:49 INFO]: [154 dni 10 godz. 55 min.] kowal87 zostal zbanowany przez DShimen za cheaty. [aktywne]
 8. Gosiiia

  [Łowca Cheaterów] - Bartek_2909

  Swego czasu pojawił się Twój komentarz pod filmem z włamania na Krainę. Niżej było kilka odpowiedzi, których na tym screenie nie ma, ale z tego co pamiętam, obrażałeś w nich nasz serwer i nas.
 9. Gosiiia

  Wyniki rekrutacji

  Osoby przyjęte na okres próbny w randzie helpera: repcak147 okorde Julkaaa25 SizeRR_ Maykah Okres próbny trwa około miesiąca. Gratulujemy i witamy w gronie administracji.
 10. Gosiiia

  [Helper] PannaSpiderka

  Jeżeli ktoś faktycznie zmienił swoje podejście, to warto dać drugą szansę. Szczególnie, jeśli taka osoba była lubiana wśród graczy i dobrze pełniła funkcję administracyjną.
 11. Gosiiia

  [Helper] Hybris178

  1) Podanie jest miejscem, w którym każdy może wypowiedzieć swoje zdanie o kandydacie niezależnie od tego, czy jest ono pozytywne czy negatywne. Rezygnacja z dalszego kandydowania z powodu kilku negatywnych komentarzy świadczy o braku dojrzałości. 2) Do administracji staramy się wybierać osoby, które nie są konfliktowe i które nie mają już na dzień dobry zatargów z innymi osobami z administracji. Dlaczego? Ano właśnie dlatego, żeby atmosfera w administracji była jak najlepsza. Dlatego nikt świadomie nie przyjmie do administracji osoby skonfliktowanej z połową ludzi wokoło, bo to tak jakby na własne życzenie rozpętać na serwerze wojnę domową. W związku z tym daruj sobie pisanie o "ulubieńcach" przyjmowanych do administracji, bo na to nie ma reguły.
 12. Gosiiia

  Helper skyblock

  W którejś z poprzednich rekrutacji dałam przyzwolenie na Twój udział w niej, miałeś możliwość tak jak inni podejść do egzaminu na strażnika, którego nie zdałeś. Jednak zgoda z mojej strony i dobra wola były. Co dostałam w zamian? Po jakimś czasie zacząłeś wbijać na konto innego helpera/strażnika o nicku KryP i nadużywać permisji do banowania przypisanych do tej rangi, a więc jawne i świadome łamanie zasad wyznaczonych przeze mnie dotyczących kont administracyjnych. Naprawdę uważasz, że Twoje zachowanie od momentu, w którym dałam Ci drugą szansę, jest fair wobec mnie? Przemyśl to sobie dobrze i bardzo proszę, żeby cała Wasza grupa przestała sobie robić żarty z forum, serwera, administracji, właścicieli. Bo dobrze wszyscy wiemy, że to podanie to żart, a ciągłe pisanie, że jesteś ulubieńcem Gosiii to zwykła prowokacja skierowana w moją stronę.
 13. Gosiiia

  WorldEdit Creative 1.8

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Propozycja została odrzucona
 14. Gosiiia

  PvP było by fajnie :D

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Propozycja została odrzucona
 15. Gosiiia

  PvP było by fajnie :D

  Nie będzie darmowego /repair na trybie pvp.