Skocz do zawartości
KrainaMc.pl

Gosiiia

Administrator
 • Liczba zawartości

  9874
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  324

Ostatnia wygrana Gosiiia w dniu 6 Grudnia 2021

Użytkownicy przyznają Gosiiia punkty reputacji!

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Gosiiia

Ostatnie wizyty

48920 wyświetleń profilu

Gosiiia's Achievements

 1. Drodzy Gracze! Udaliśmy się dzisiaj wraz z Tenessee na poszukiwanie tajnych laboratoriów. Niektóre były tak dobrze ukryte, że nie udało nam się ich znaleźć. A może to wszystko wina kosmitów? Kto wie... Tytuł twórcy najciekawszego laboratorium trafia do: Furkawa i MadziQ 2000 tokenów (1000 + 1000) Na drugim miejscu uplasowało się laboratorium gracza: steander907 1500 tokenów Nagroda za trzecie miejsce została przyznana za laboratorium: MartinaXP i CzystaPerfekcja 1000 tokenów (500 + 500) I nagroda pocieszenia trafia do: WrednaAga 500 tokenów Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów. Dziewczyny z trzeciego miejsca prosimy o nie robienie eksperymentów na papieżu. Tokeny dodane do konta.
 2. Serwus! Dzisiaj zakończył się rok szkolny, a tym samym rozpoczęły wakacje. Z tej okazji pragniemy wam zorganizować konkurs budowalny! Tematem przewodnim jest Tajne Laboratorium. Ocenie będzie podlegała kreatywność oraz staranność wykonanej pracy. Nagrodą są tokeny serwerowe. Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick, zgodnie z poniższym szablonem. (Jeśli nie masz konta na forum, a chcesz wziąć udział, zgłoś swoją kandydaturę na /warp konkurs). Nick: ID działki: Prace możecie zgłaszać do 10 lipca 2021 r. Pomysłodawcą konkursu jest Tenessee (brawa dla tego pana). Życzymy wam również niezapomnianych chwil, aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w tegoroczne wakacje! Powodzenia!
 3. Rangi na podanych trybach nadane. Aktywują się przy najbliższej bytności gracza na wybranym trybie.
 4. Poniżej lista zwycięzców: GIGANT Entyperspirant TYTAN xSichiume_ makomilka czarnyformal diamond333 HEROS ola22201 AxlStrip _krysix Wszystkim wygranym gratulujemy. Poniżej w tym wątku proszę o wskazanie trybu, na którym chcecie, żeby ranga została dla Was aktywowana.
 5. @czarnyformalTwoje screeny zostały ukryte, ale są widoczne dla administracji. Nie zamieszczaj już kolejnych w tym wątku.
 6. Niniejszym ogłaszamy na trybach Creative serwera KrainaMc konkurs budowlany z cyklu: "Moje wakacyjne przygody: PARK ROZRYWKI" Pracę można zbudować na dowolnym z trybów Creative. Praca powinna zajmować całą działkę. Oceniana będzie staranność wykonania, pomysłowość. Prace podejrzewane o plagiat zostaną zdyskwalifikowane. Do wygrania rangi GIGANT, TYTAN, HEROS na wybrany tryb. Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick, numer działki i tryb, na którym można znaleźć budowlę konkursową zgodnie z poniższym szablonem. Nick: ID działki: Tryb: Działki można zgłaszać do 15 czerwca 2021 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
 7. Navenzi, KeoCraft i women wygrywają rangę GIGANT na wybrany tryb. Proszę o podanie poniżej, jaki tryb Was interesuje.
 8. Niniejszym ogłaszamy na trybie Freebuild konkurs budowlany pod tytułem: "Baśniowa kraina". Praca powinna zajmować całą działkę. Oceniana będzie staranność wykonania, pomysłowość. Do wygrania rangi GIGANT, TYTAN, HEROS na wybrany tryb. Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick i numer działki, na której można znaleźć budowlę konkursową zgodnie z poniższym szablonem. Nick: ID działki: Działki można zgłaszać do 15 maja 2021 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
 9. Jako pierwsza znalazła region _Samvi. Gratulacje! 1000 tokenów za konkurs + 500 tokenów premii zostało dodanych do konta.
 10. KONKURS - Znajdź tabliczkę! Na trybie survival na moim regionie została ukryta specjalna tabliczka. Za jej znalezienie można wygrać 1000 tokenów. Co należy zrobić? Znajdź tabliczkę, a następnie zamieść w tym wątku screen ekranu, na którym będzie widać tajemniczą tabliczkę oraz Twój nick na pasku z prawej strony. 1000 tokenów trafi na konto tej osoby, która zaprezentuje nam zaginioną tabliczkę w tym wątku jako pierwsza. Życzę dużo szczęścia poszukiwaczom regionów i czekam na screeny!
 11. Drodzy Gracze! Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! A przede wszystkim życzymy Wam wiele radości i zdrowia w tym pandemicznym czasie i jak najszybszego powrotu do normalności. Administracja MojeMC
 12. Drodzy Gracze! Niech zajączek szczodry będzie i z jajeczkiem do Was przybędzie, niech święconka smaczna będzie, a w dyngusa woda wszędzie. Życzymy Wam radosnych chwil w gronie rodzinnym i jak najszybszego powrotu do normalności. Administracja Krainy
 13. Poniżej wyniki konkursu budowlanego na trybie Creative. 1 miejsce _imvelv, Zui1s3 - 2500 tokenów (1250 + 1250) 2 miejsce Camviis - 2000 tokenów 3 miejsce TikaTeko - 1600 tokenów 4 miejsce ImKitsunee, Ive_ - 1000 tokenów (500 + 500) xKachi - 1000 tokenów 5 miejsce ItsMjud_ - 600 tokenów Gratulujemy zwycięzcom. Tokeny zostaną dodane jeszcze dzisiaj. Za pierwsze miejsce zostanie nadana działka w pobliżu spawnu. Proszę jednak o informację na PW, na kogo ją zapisać.
 14. Niniejszym ogłaszamy na trybie Creative konkurs budowlany pod tytułem: "Podróż w kosmos". Praca powinna zajmować całą działkę. Oceniana będzie staranność wykonania, pomysłowość. Do wygrania tokeny, a w przypadku wyróżniających się prac dodatkowa działka w pobliżu spawnu. Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick i numer działki, na której można znaleźć budowlę konkursową zgodnie z poniższym szablonem. Nick: ID działki: Działki można zgłaszać do 20 marca 2021 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...