Gosiiia

Administrator
 • Zawartość

  8469
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  189

Ostatnia wygrana Gosiiia w Rankingu w dniu 16 Listopad

Gosiiia posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2766 Popularny

O Gosiiia

 • Tytuł
  Misia Daffita

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Gosiiia

Ostatnie wizyty

34515 wyświetleń profilu
 1. Gosiiia

  [helper] ertc

  Tutaj zostawiam mój głos na TAK. Wiem, że dobrze znasz tryb i w miarę możliwości pomagasz graczom.
 2. Gosiiia

  (Helper) Rolex77

  Nie zamknę Ci tego podania, ale jestem zdecydowanie przeciwko - nagminne łamanie regulaminu, multikonta, cheaty, obrażanie naszej administracji. A szansę na pokazanie się z lepszej strony już kiedyś miałeś. Wtedy też obiecywałeś poprawę i inne cuda-wianki, a wyszło jak zawsze.
 3. Drodzy Gracze! Niniejszym otwieramy rekrutację na helpera na trybie reallife Jakich osób szukamy? - aktywnych, które spędzają dużo czasu na trybie reallife - uprzejmych wobec graczy i administracji - posługujących się dobrą polszczyzną, bez przekleństw i wulgaryzmów - dobrze znających komendy trybowe - lubiących pomagać graczom i odpowiadać na wiele pytań - cierpliwych i niekonfliktowych Podania prosimy składać zgodnie ze wzorem: https://forum.krainamc.pl/topic/45619-wzór-składania-podań/ Podania można składać do 9 listopada 2019 r. do godziny 20:00. Wyniki rekrutacji zostaną podane w ciągu 24 godzin od zakończenia rekrutacji.
 4. 1. Nick: 2. Imię: 3. Wiek: 4. Od jak dawna grasz na Krainie? 5. Czy byłeś kiedyś karany na Krainie? 6. Jakie są najczęstsze problemy graczy na trybie reallife? 7. Jakie są zadania helpera na trybie reallife? 8. Dlaczego chcesz zostać helperem? 9. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na ten tryb? 10. Napisz coś o sobie: [UWAGA: Nie podawaj swojego nazwiska, adresu, miejscowości, telefonu, maila, itp. Dbaj o własne bezpieczeństwo!] W tytule podania proszę wpisać swój nick
 5. Osoby przyjęte do administracji MojeMC na trybie pvp: Cuki3r Pusiunia Okres próbny trwa około 30 dni. Oczekiwana aktywność minimalna na trybie na poziomie 14 godzin tygodniowo. Witamy w ekipie MojeMC i mamy nadzieję na dobrą współpracę.
 6. Gosiiia

  Pusiunia

  Podanie przyjęte.
 7. Gosiiia

  [ChatMod] Cuki3r

  Podanie przyjęte. Mam nadzieję, że nie będzie już więcej takich akcji, jak ta pamiętna na forum.
 8. @The_Wielki Jesteś aktywnym graczem i z dość dużym stażem na serwerze. Problemem jednak jest zachowanie, które bywa toksyczne, które może denerwować innych. W tej rekrutacji podanie odrzucam. Jeżeli jednak zależy Ci na dołączeniu do naszej administracji i masz zamiar startować w którejś z kolejnych rekrutacji, popracuj nad swoim zachowaniem na chacie serwerowym. Przekonaj tych, którzy mają wątpliwości co do Twojej postawy, że warto dać Ci szansę następnym razem. Podanie odrzucone
 9. Gosiiia

  ChatMod notVerix

  Podanie odrzucone
 10. Gosiiia

  TikaTeko

  Podanie odrzucone
 11. Gosiiia

  michalowsky

  Podanie odrzucone