Gosiiia

Administrator
 • Zawartość

  9368
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  275

Ostatnia wygrana Gosiiia w Rankingu w dniu 19 Listopad

Gosiiia posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

3931 Popularny

O Gosiiia

 • Tytuł
  Misia Daffita

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Gosiiia

Ostatnie wizyty

42746 wyświetleń profilu
 1. Gosiiia

  Wprowadzenie

  Witajcie! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad prowadzeniem własnego bloga, który poświęcony byłby w dużej mierze poprawnemu korzystaniu z komend administracyjnych. Pomyślicie sobie pewnie, że takich wpisów można znaleźć na pęczki, i że pewnie nic nowego to nie wniesie. Możliwe, że to prawda. Ale nie przekonamy się o tym, jeżeli nie spróbujemy. Na pewno nie mam zamiaru tworzyć listy wszystkich istniejących komend do kolejnych pluginów, jak to często w takich poradnikach bywa. Według mnie jest to zbędne i może zanudzić czytającego na śmierć. A tego byśmy zdecydowanie woleli uniknąć. W moich wpisach będę wybierać komendy, flagi czy funkcje, które są faktycznie przydatne w życiu administratora serwera Minecraft. Być może zacznę od przybliżenia Wam, w jaki sposób poprawnie posługiwać się WorldGuardem. To jest w pewnym sensie temat rzeka, który zapewne zostanie podzielony na kilka wpisów. Mam oczywiście pewne wątpliwości, czy powinnam w ogóle taki poradnik tworzyć. A co jeśli potem wszyscy moi kandydaci na moderatora zamiast samodzielnie przyswajać sobie tajniki tworzenia regionów i dobierania do nich flag, będą przychodzić na testy ze ściągą w postaci tego bloga? Blog powstanie, jeżeli pozwoli mi na to czas i chęci, ale dajcie znać w komentarzach, czy taka tematyka Was w ogóle interesuje. Pozdrawiam cieplutko wszystkich czytających.
 2. Gosiiia

  Do czego służy blog?

  Nawet nie byłam świadoma, że tak zagorzała dyskusja rozwinęła się pod przykładowym wpisem.
 3. Legenda trafiła do gracza SaSkuun, tytany do graczy kamix123x, Krystek13 i SaSkuun. Gratulujemy i na tym kończymy rozdawanie kodów.
 4. A może jednak w tym poście? ================ Ranga TYTAN na trybie WATERBLOCK. Kod: SMCV-3EMFM4WWAX70QEY Kod: SMCV-FSDWXJCJ469LGDA
 5. Możliwe, że pojawi się w tym poście zamiast w pierwszym. ================= Ranga TYTAN na trybie BEDWARS. Kod: SMCV-DZTDVXKJKKNXY7H Kod: SMCV-HYKAB66CHVLQ4SC
 6. Tutaj za chwilę pojawi się kod na rangę na którymś z trybów. Należy go wpisać na stronie: https://sklep.krainamc.pl/voucher Ranga LEGENDA na trybie SKYWARS Kod: SMCV-BNC2XY0G7M95JX6 Kod zadziała tylko raz u osoby, która wpisze go jako pierwsza. Ranga zostanie nadana automatycznie jakiś czas po wejściu na tryb. Nazwa konta osoby, która wykorzystała kod, zostanie podana w tym wątku. Powodzenia!
 7. Tokeny dodane do kont.
 8. I kolejna przez krist0f. Gratulujemy.
 9. Ranga aktywowana przez Devoured.
 10. Ranga TYTAN aktywowana przez Krystek13. Dla wytrwałych dodatkowy kod na HEROSA tryb CREATIVE 4. Kod: SMCV-C3MZT5X46BELKVS Drugi kod na HEROSA: SMCV-PYMHKQSY6P7DGCY
 11. Kod na rangę TYTAN na trybie CREATIVE 4. Do odblokowania na stronie: https://sklep.krainamc.pl/voucher Kod: SMCV-NNHASYZRWYVWKFH Kod zadziała tylko raz u osoby, która wpisze go jako pierwsza. Ranga zostanie nadana automatycznie jakiś czas po wejściu na tryb. Nazwa konta osoby, która wykorzystała kod, zostanie podana w tym wątku. Powodzenia!
 12. Heros trafił na konto vAicrev__. Miłej zabawy!
 13. Na otarcie łez poniżej kod na rangę HEROS na trybie FREEBUILD: SMCV-Z0UQ5CNK9GXCACC
 14. Kod wykorzystany na nick Adabayo. Gratulujemy!
 15. Kod na rangę GIGANT na trybie FREEBUILD. Do odblokowania na stronie: https://sklep.krainamc.pl/voucher Kod: SMCV-TK6PMWNCMXL4SJW Kod zadziała tylko raz u osoby, która wpisze go jako pierwsza. Ranga zostanie nadana automatycznie jakiś czas po wejściu na tryb. Nazwa konta osoby, która wykorzystała kod, zostanie podana w tym wątku. Powodzenia!