Pembe_

Moderator
 • Zawartość

  1351
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Pembe_ w Rankingu w dniu 24 Czerwiec

Pembe_ posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

299 Lubiany

O Pembe_

 • Tytuł
  Deska ♥

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Pembe_

Ostatnie wizyty

9672 wyświetleń profilu
 1. Tak na dobrą sprawę, materiał, który robicie przerabiałem w 2 gimnazjum ;v
 2. Znaczy wiesz ignacy, w Krakowie, czy Warszawie masz tyle szkół, że każdy znajdzie coś dla siebie. Masz szkoły z "topu", są szkoły srednie i słabe. Poziomy szkół są mniej więcej znane, a jak nie to możesz dopytać się osób, które tam już uczęszczają, albo innych obeznanych z daną szkołą. Ludzie, którzy nigdzie się nie dostali to bardzo często po prostu osoby, którzy nie do końca zrozumieli system rekrutacji i dlatego zamiast podać w jednym z wyborów szkole do której na 90% powinni się dostać, żeby zawsze mieć jakąś alternatywę, dali tylko jedną-dwie szkoły, do których chcieli iść. Co do podwyższonej ilości pkt, jest to zależne od szkoły i ilości klas, bo do mojej klasy patrząc na przestrzeni 3 lat co roku potrzebne było +/- lekko ponad 150 pkt. Do tego, zawsze zostaje 2 rekrutacja, w której możecie dzwonić do ilu szkół chcecie i nie ma problemu ze znalezieniem sobie jakiejś fajnej szkoły, bo w większości miejsce zawsze się jakieś znajdzie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, jaką presję wywarli na was nauczyciele po to, żebyście się "uczyli" bo wasze wyniki wpływają na pensje nauczyciela, który ma jednak podane jakieś odgorne wymagania, dodatkowo rodzice, którzy często nie potrafią zrozumieć, że najlepsza szkoła etc. nie znaczy, że nie będziecie dobrze wykształceni i nie macie szansy na dobrą pracę w przyszłości. Będąc na dniach otwartych, na prawdę zdarzają się rodzice, którzy od 6 klasy zmuszają swoje dziecko do chodzenia do konkretnej szkoły przez 3 lata z rzędu, próbując wmówić dziecku, że mają tam iść, żeby "dobrze skończyć" i myślą, że takie odwiedzanie danej szkoły coś wniesie do rekrutacji. Prawda jest taka, że wszystkie szkoły patrzyły na nas jak na numerki, które odpowiadają naszym pkt, a inne rzeczy liczyły się tylko w chwili dylematu bardzo podobnie prezentujących się osób. Moim zdaniem edukacja z gimnazjum lepiej przygotowywała nas do zrozumienia systemów rekrutacji, jak i mieliśmy więcej czasu na zastanowienie się nad swoją przyszłością. Analizując znowu osoby na dniach otwartych na prawdę doszedłem do wniosku, że naprawdę pełno osób nie wie co chcę w życiu robić, jak i niestety kierunek bardzo często jest podyktowany przez rodziców. Te wszystkie rzeczy wpłynęły na to, że zamiast spokojnej rekrutacji zaczyna powstawać wyścig szczurów, nie tylko podczas rekrutacji, ale też w podstawowkach, bo zaczynamy od najmłodszych lat dzieciom wbijać do głowy, że nauka jest najważniejsza, mają być najlepsze ect. ,bo inaczej nie dostana się do jakiejś śmieszniej szkoły za parę lat. Pozdrawiam.
 3. Jak dla mnie fabuła stworzona na siłę, opierająca się na jednej postaci, która dziwnym trafem akurat w punkcie kulminacyjnym dostała głupich pomysłów (?). Jako horrror nie jest to zbyt mocne, lekko naciągane, jedyne co to występują jump scary, których w większości wypadków można się spodziewać. Podczas oglądania filmu, mogę powiedzieć, że mój wzrok skupił się na naprawdę ładnych bohaterach, za co duży +! Podsumowując, film nie jest najgorszy, jednakże myślę, że mieli potencjał do zrobienia czegoś po prostu lepszego pod względem fabuły i przede wszystkim "straszności".
 4. NickName : Pembe_ Gra : CS:GO Chęć gry w drużynie(Jeśli nie ma ekipy do 5vs5) : Termin [*] ,so nie 1 vs 1
 5. Finał się odbył, a tak prezentują się zwycięzcy razem z nagrodami: #TimeClan = 1 miejsce >>KoloP LOI99 dawidek202025 -> evip >>deathmask9 MargonTMPL - svip/ dzialka #TeamAnwil = 2 miejsce >>Susano19 pepsiak Paffke -> svip >>Piesek125 Cuki3r -> dzialka/ vip #NJPK = 3 miejsce >>_Mrs_Andzia_ TheNeverMind vKiitSuneee -> dzialka/ vip >>Zyleta Reborned01 -> dzialka #WściekłeBuldogi = 4 miejsce >> Nerminka ItzNuuki_ Cytrynoovsky -> dzialka >>KeXuuYT Lolek179 -> dzialka Nagrody były zależne od liczby zagranych meczy, zajętego miejsca przez drużyne i preferencji graczy. Dziękuję wszystkim serdecznie za udział i do następnych tego typu eventów!
 6. Drużyny, które awansowały do finały: #TimeClan #TeamAnwil #Wściekłe Buldogi #NJPK Odbędzię się on 15:00 20.08. Pozdrawiam i miłej nocy.
 7. Pozdrawiam, dobrej nocy i do jutra ^^.
 8. Ze względu na to, że dużo osób szuka jeszcze drużyn, ewent końcowo zostaje przeniesiony na 19.08, odbędzie się on na trybie Freebuild, mapa jest już przeniesiona, więc nie macie się co martwić. Godziny takie, jak miały być i przepraszamy za utrudnienia. Drabinka będzie dzisiaj wieczorem, żeby dac możliwość zgłoszenia dzisiaj jeszcze jakiś drużyn. Proszę o szybkie przekazanie reszcie osób biorących udział i pozdrawiam.
 9. Event będzie 18.08, drabinke postaram się udostępnić dzisiaj, przedział godzinowy taki sam jak wcześniej.
 10. Ale @vKiitsuneee godziny zostają 17-21, tylko zmienia się data na 17.08, so
 11. Do ok. 15.08 można się na spokojnie zgłaszać ponieważ event planowany jest na 17-18.08. Powstanie nowa drabinka.
 12. Przepraszam za nieporozumienie związane z eventem. Informacje co do niego udostępnie w najbliższym czasie.
 13. Jeżeli ktoś ma zastrzeżenia co do godzin, proszę pisać, postaram się to jakoś ułożyć. Drabinka, po losowaniu, prezentuję się następująco: Pozdrawiam i powodzenia w turnieju. Wygranych ogłosimy jutro po zakończeniu eventu. Ze względu na problemy drużyn z wstaniem na poranna godzinę i ogólną niedyspozycje godziny eventów zostaną przestawione na wieczorne!!! Grafik ulega zmianie jedynie co do godzin i prezentuje się następująco: I mecz: 17:00 II mecz: 18:00 III mecz: 19:00 IV mecz: 20:00 FINAł - 21:00
 14. Koniec możliwości zgłoszenia się.
 15. Jestem córcia Nie wiem kto