Pembe_

Moderator
 • Zawartość

  1387
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Pembe_ w Rankingu w dniu 24 Październik

Pembe_ posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

327 Lubiany

O Pembe_

 • Tytuł
  Deska ♥

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Pembe_

Ostatnie wizyty

10146 wyświetleń profilu
 1. Pembe_

  Konkurs Creative!

  Nick: CyberSoldat, AnteK2009 ID działki: 89;0 Nick: Lenci1 ID działki: 75;-13 Nick: Piesek125, maciachadamcia ID działki: -66;77 Nick: Harushi ID działki: 89;17 Nick: DobryGracz2008 ID działki: 60;11
 2. Witajcie, zważywszy, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia, postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "Bajka świąteczna". Waszym zadaniem będzie zbudowanie na waszych działkach sceny z bajki kojarzącej się z minionymi świętami. Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace powinny zajmować całą działkę (jeśli nie masz już wolnych działek to możesz napisać do mnie lub Gosiak to zostanie Ci nadana). Zgłaszamy się w tym wątku do 22.12.2019 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, możesz napisać do mnie), według tego wzoru: Nick: ID działki: Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + dodatkowa działka obok spawna), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli działka jest budowana przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Życzymy wam udanego budowania oraz Wesołych Świąt!
 3. Kurde mordo, dzięki za info fest!!!!
 4. Konkurs KrainaMc -> nagrody tylko na KrainaMc.
 5. Nick właściciela wyspy: SKYSIUR Członkowie projektu: - Nick właściciela wyspy: avocad0s_ Członkowie projektu: ImMuzzo, Amela3 Nick właściciela wyspy: aliess Członkowie projektu: niki112211, konrad22445 Nick właściciela wyspy: xxszymonix Członkowie projektu: - Nick właściciela wyspy: AS_mateuszekGG Członkowie projektu: filip123xd1 Nick właściciela wyspy: FloweyFlower Członkowie projektu: - Nick właściciela wyspy: Xmaxixo Członkowie projektu: - Nick właściciela wyspy: quietd4rk_ Członkowie projektu: Cappucin0 Nick właściciela wyspy: Morris9898 Członkowie projektu: -
 6. Witajcie, zważywszy, że święta zbliżają się wielkimi krokami i gdzieniegdzie czuć już świąteczną atmosferę, postanowiliśmy stworzyć konkurs o tematyce świątecznej. Jego temat brzmi: "Podniebna siedziba św. Mikołaja". Waszym zadaniem będzie zbudowanie na wyspie możliwego projektu takowej siedziby. Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanego projektu. Prace powinny zajmować całą wyspę (a przynajmniej jeden jej "poziom"). Zgłaszamy się w tym wątku do 19.12.2019 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, możesz napisać do mnie to ja Cię zgłoszę), według tego wzoru: Nick właściciela wyspy: Członkowie projektu: Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca, które prezentują się następująco: I miejsce: GIGANT + 70k $ + 3 beacony II miejsce: TYTAN + 50k $ + 2 beacony II miejsce: TYTAN + 30k $ + beacon Dla każdego uczestnika, który wykonał w pełni swoją konkursową pracę, przewidziane są nagrody pocieszenia. Maksymalna ilość członków projektu (razem z właścicielem), to 3 osoby. Życzymy wam udanego budowania w przyjemnej świątecznej atmosferze i wesołych, spokojnych świąt! ~Administracja SkyBlock'a
 7. Chyba nie za bardzo zrozumiałaś o co mi chodzi. Generalnie na wyższym poziomie nauczania niż szkoła podstawowa nie wystarczy się tylko nauczyć tego co masz umieć, tylko miejscami jest to zależne od tego jakie nauczyciel ci zada pytanie, jakiej odpowiedzi będzie oczekiwał, jak sprawnie będziesz się wypowiadać. Wszytko jest oceniane, pomylenie jakiegokolwiek "istotnego" według nauczyciela wątku = wszytko źle. Nie uczysz się po to, żeby umieć, uczysz się po to aby w jak najbardziej zautomatyzowany sposób rozwiązywać zadania, w innym wypadku nie masz co liczyć na dobrze zdana maturę rozszerzona między innymi matematyki, czy biologii. Dlatego na prawdę, stwierdzam, że podstawówka czy gimnazjum nie były takie złe i bardzo chętnie bym do nich wrócił i stąd ta cała moja konkluzja. Ucz się, to dobrze na Ciebie wpłynie, tylko stwierdzam, że jako absolwent i gimnazjum i podstawówki, nie pamiętam, żebym musiał pracować w taki sposób, w jaki ty to odpisałaś, pozdrawiam.
 8. Ja na prawdę nie wiem, z której strony macie tyle nauki w tej siódmej klasie i jest wam w niej tak bardzo źle, ale generalnie pocieszę Cię mówiąc, że z roku na rok będzie zdecydowanie gorzej, więc zastanów się czy na pewno masz czas na granie.
 9. Witajcie, wszystkie prace zostały już ocenione i wybraliśmy z nich te najlepsze. Wyniki prezentują się następująco: I miejsce: Krzysh & JAKUB2104 - po 1050 tokenów II miejsce: Q_Q - 1800 tokenów III miejsce: Paffke - 1500 tokenów IV miejsce: michalowsky - 1200 tokenów V miejsce: _Colie_ - 900 tokenów Wyróżnienia: Lenci1 - 600 tokenów Maja1088 - 600 tokenów NaXeeo - 600 tokenów MargonTMPL - 600 tokenów Xarini - 600 tokenów TikaTeko & notVerix - po 300 tokenów Yoshuhito & Luki3r - po 300 tokenów __Lokumi__ & Pyrko820 - po 300 tokenów 77julia & ancia116 & Nutellovy - po 200 tokenów Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach! Działki obok spawna zostaną przypisane do waszych nicków jeszcze dzisiaj (Tylko pierwsze, drugie, trzecie, czwarte i piąte miejsca), a tokeny zostaną dodane w ciągu najbliższych paru dni.
 10. Pembe_

  Konkurs Creative!

  Każdy dostanie osobną
 11. Witajcie, zważywszy, że zbliża się halloween postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "Świat potworów". Waszym zadaniem będzie zbudowanie na waszych działkach potwora wkomponowanego w swoje naturalne środowisko. Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace powinny zajmować całą działkę (jeśli nie masz już wolnych działek to możesz napisać do mnie lub Gosiak to zostanie Ci nadana). Zgłaszamy się w tym wątku do 31.10.2019 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, możesz napisać do mnie), według tego wzoru: Nick: ID działki: Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + dodatkowa działka obok spawna), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli działka jest budowana przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Życzymy wam udanego budowania oraz udanych zbiorów cukierków! 👻
 12. Jak dla mnie fabuła stworzona na siłę, opierająca się na jednej postaci, która dziwnym trafem akurat w punkcie kulminacyjnym dostała głupich pomysłów (?). Jako horrror nie jest to zbyt mocne, lekko naciągane, jedyne co to występują jump scary, których w większości wypadków można się spodziewać. Podczas oglądania filmu, mogę powiedzieć, że mój wzrok skupił się na naprawdę ładnych bohaterach, za co duży +! Podsumowując, film nie jest najgorszy, jednakże myślę, że mieli potencjał do zrobienia czegoś po prostu lepszego pod względem fabuły i przede wszystkim "straszności".
 13. NickName : Pembe_ Gra : CS:GO Chęć gry w drużynie(Jeśli nie ma ekipy do 5vs5) : Termin [*] ,so nie 1 vs 1
 14. Finał się odbył, a tak prezentują się zwycięzcy razem z nagrodami: #TimeClan = 1 miejsce >>KoloP LOI99 dawidek202025 -> evip >>deathmask9 MargonTMPL - svip/ dzialka #TeamAnwil = 2 miejsce >>Susano19 pepsiak Paffke -> svip >>Piesek125 Cuki3r -> dzialka/ vip #NJPK = 3 miejsce >>_Mrs_Andzia_ TheNeverMind vKiitSuneee -> dzialka/ vip >>Zyleta Reborned01 -> dzialka #WściekłeBuldogi = 4 miejsce >> Nerminka ItzNuuki_ Cytrynoovsky -> dzialka >>KeXuuYT Lolek179 -> dzialka Nagrody były zależne od liczby zagranych meczy, zajętego miejsca przez drużyne i preferencji graczy. Dziękuję wszystkim serdecznie za udział i do następnych tego typu eventów!
 15. Drużyny, które awansowały do finały: #TimeClan #TeamAnwil #Wściekłe Buldogi #NJPK Odbędzię się on 15:00 20.08. Pozdrawiam i miłej nocy.