Pembe_

Zasłużony
 • Zawartość

  1496
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana Pembe_ w Rankingu w dniu 19 Czerwiec

Pembe_ posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

472 Lubiany

O Pembe_

 • Tytuł
  Deska ♥

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Pembe_

Ostatnie wizyty

12083 wyświetleń profilu
 1. Zaznaczasz teren i //set idpodlogi,0 Ta komenda będzie Ci w 50% usuwać losowe bloki, zostawiając dalej 50% podłoża. Oczywiście możesz też stopniowo usuwać podłoże określając jakiś % na to np. //replace idpodlogi 95%idpodlogi,5%0 Ta komenda będzie Ci usuwać stopniowo po 5% podłoża, oczywiście w zależności od jego stanu, czyli po 1 wpisaniu komendy druga usunie 5% z 95 i tak dalej... Fuksa można robić na różne sposoby, dlatego komend też można używać różnych.
 2. Pembe_

  Do czego służy blog?

  Nie widzę prowokacji w tym co napisałem. Stwierdziłem, że twoje wiersze mają w sobie mnóstwo desperacji, co jest odczuwalne podczas czytania ich. Nie jest to nic złego, jest to coś normalnego w wieku nastoletnim, w którym sam jestem i zakładam, że ty też po przeczytaniu kilku z nich. Stwierdziłem także, że twoim wierszom trochę jeszcze do terenów Kochanowskiego brakuje, co jest moją opinią, a nie jak to ty w późniejszej części wypowiedzi zasugerowałaś, hejtem. Moja wypowiedź nie ma w sobie żadnej obrazy w twoim kierunku, nawet jest ona zachowana w humorystycznym tonie, co podkreśla "xd" na końcu. Jedyne czego mogę nauczyć młodszych graczy tego typu wypowiedziami to wolność słowa, z której w tym momencie skorzystałem. Jeżeli piszesz blogi to piszesz je raczej dla kogoś, niekoniecznie dla siebie. Jeżeli robiłabys to tylko dla siebie to równie dobrze możesz sobie pisać wierszyki do szafeczki i nie powinnaś mieć z tym problemu. W takim razie, jeżeli faktycznie już umieszczasz coś pod opinię publiczną to daj ludziom się wypowiedzieć, ponieważ każdy ma do tego prawo. Faktycznie, zgodzę się z Tobą, że nie każda opinia jest na misjscu, co jest cenzurowane także przez regulamin forum, doże którego się stosujemy, jak i pod który moja wypowiedź też podlega. Nie mogłem stwierdzić, że Kochanowski pisał dla mnie bardziej wartościowe wiersze niż ty? Mogłem to zrobić i zrobiłem, nie obrażając Cię, a nawet bym powiedział, podwyższając twój autorytet, co wskazuje porównanie Cię do tak wielkiej postaci jaką był Kochanowski. Nie istotne jest, że stwierdziłem, że Ci do niej jeszcze trochę brakuje, co jest nawet pozytywnym stwierdzeniem, które pozwala Ci mieć nadzieję, że jest nad czym pracować i masz szansę w przyszłości stać się tak wielką osobliwością jak on, istotne jest to, że sam akt porównania miał miejsce. Dodatkowo nie rozumiem co moja ranga ma w tej sytuacji do rzeczy. Każdy z nas jest człowiekiem i każdy powinien się zachowywać tak jak przystało na człowieka, a nie zwierzecie. Chciałbym przypomnieć, że sam jestem jeszcze w młodym wieku, ale jeżeli faktycznie ktoś ma we mnie jakiś autorytet to według mnie nie zachowałem się w sposób hanbiacy. Na koniec chciałbym Cię bardzo pozdrowić diablico i przekazać Ci, że czekam na nowe twoje utwory, żeby razem z Ignacym znowu móc wieczorekiem, z herbatka, przysiasc i pokontemplowac chwilkę.
 3. Pembe_

  Do czego służy blog?

  Ej, ale nie porównujmy innowatorskich trenów wielkiego polskiego wieszcza, do desperackich wierszy jakiejś nastolatki xd
 4. Witajcie, wszystkie prace zostały już ocenione i wybraliśmy z nich te najlepsze. Wyniki prezentują się następująco: I miejsce: Malliy - 2400 tokenów II miejsce: Xarini - 2000 tokenów III miejsce: Empilka - 1600 tokenów IV miejsce: randomowyy - 1200 tokenów Wyróżnienia: vKiitsunee - 600 tokenów ImKitsunee - 600 tokenów _Colie_ - 600 tokenów __Lokumi__ - 600 tokenów Kalicya - 600 tokenów Klaudia721 - 600 tokenów Durablees - 600 tokenów ancia116, Yahiko - po 300 tokenów CzarnyPL, cloudydayss - po 300 tokenów CzystaPerfekcja & MartinaXP - po 300 tokenów Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach! Działki obok spawna zostaną przypisane do waszych nicków jeszcze dzisiaj (Tylko pierwsze, drugie, trzecie i czwarte), a tokeny zostaną dodane w ciągu najbliższych paru dni. Administracja Creative dziękuje wszystkim za udział w konkursie! Mamy nadzieję, że widzimy się w następnych!
 5. Pembe_

  Konkurs Creative!

  Miną czas możliwości zgłoszenia. Prace są oceniane.
 6. Pembe_

  Rekord graczy

  Czekamy teraz na 777.
 7. Nick: Skitti69 ID działki: fb01 Nick: rzeznik12 ID działki: 5ohi Nick: Kornel_91 ID działki: 6srl
 8. Nick: __Sparky_ ID działki: 92;44 Nick: ThecreeperPl ID działki: -56;75 Nick: Nowakowski1255 ID działki: 91;44 Nick: XxWorl_Mrs148xX ID działki: -29;-56 Nick: kfiatek92x ID działki: 70;-106
 9. Pembe_

  Konkurs Creative!

  Nick: Durablees ID działki: -47;27 Nick: ami0956 ID działki: -98;63 Nick: TikaTeko ID działki: 61;-97 Nick: Vixilla, Tycia19 ID działki: 66;96 Nick: Malliy ID działki: -1;-2 Nick: vKiitsuneee ID działki: 4;1 Nick: olikYT ID działki:-98;-76 Nick: isssssa ID działki: -98;-75
 10. Witajcie, zważywszy, że powoli za oknami pojawia nam się malowana wiosna, postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "wiosenny krajobraz". Biorąc pod uwagę obecną sytuację na świecie, nie za bardzo można wychodzić z domu, więc macie okazję przelać swoje marzenia wyjścia z domu na wasze działki. Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace powinny zajmować całą działkę (jeśli nie masz już wolnych działek to możesz napisać do mnie, Gosiak lub Andzi to zostanie Ci nadana). Zgłaszamy się w tym wątku do 05.04.2020 r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, możesz napisać do mnie), według tego wzoru: Nick: ID działki: Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + dodatkowa działka obok spawna), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli działka jest budowana przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Życzymy wam udanego budowania!
 11. Witajcie, wszystkie prace zostały już ocenione i wybraliśmy z nich te najlepsze. Wyniki prezentują się następująco: I miejsce: vKiitsuneee - 2100 tokenów II miejsce: _Kaiko_ - 1800 tokenów III miejsce: 77julia, ancia116, Paffke - po 500 tokenów IV miejsce: lluscini, ChlebcioGun - po 600 tokenów Wyróżnienia: __Lokumi__ - 500 tokenów ImKitsunee - 500 tokenów _Colie_ - 500 tokenów Xpedia250 - 500 tokenów BraffikoooYT, Susano19 - po 250 tokenów Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach! Działki obok spawna zostaną przypisane do waszych nicków jeszcze dzisiaj (Tylko pierwsze, drugie, trzecie i czwarte), a tokeny zostaną dodane w ciągu najbliższych paru dni. Administracja Creative życzy wszystkim graczom Wesołych i przede wszystkim spokojnych Świąt!