Pembe_

Moderator
 • Zawartość

  1117
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Pembe_ w Rankingu w dniu 3 Luty

Pembe_ posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

223 Lubiany

O Pembe_

 • Tytuł
  Deska ♥

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Pembe_

Ostatnie wizyty

7380 wyświetleń profilu
 1. Wiesz, kwestia w tym, że widziałem owe spawnery w eq domela i przymierzalem się do rozwiązania sytuacji, ale nie miałem wystarczających dowodów. Postaram się zwrócić spawnery i ewentualnie ukarać domela, bo nie wiem jeszcze jak to rozwiąże.
 2. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
 3. Zobaczę, czy ma bana, jak coś to mu go nadam.
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
 5. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
 6. Nick: 9ihaaaaa ID regionu: k2cr Nick: kochaczewska13 ID regionu: ycud Nick: maniekxexkx ID regionu: oeaa Nick: Mikayy ID regionu: ruhm Nick: Ternamit ID regionu: rtj5
 7. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
 9. Witajcie, wszystkie prace zostały ocenione i wybraliśmy z nich te najlepsze. Wyniki prezentują się następująco: I miejsce: PusheenCat & Krzysh - po 1100 tokenów II miejsce: Mikayy - 1800 tokenów III miejsce: Empilka - 1400 tokenów IV miejsce: bongos & Aligator10 - po 500 tokenów Wyróżnienia:CyberSoldat - 600 tokenów xDeteenShii__ - 600 tokenów_Mrs_Andzia_ & Patiqq - po 300 tokenów 77julia & Nutellovy & ancia116 - po 200 tokenów Ashido & gimaa - po 300 tokenów _Lokumi__ - 600 tokenów Każda z wymienionych tu osób zajmujących miejsca od 1-4 otrzyma działkę przy spawnie! Nagrody zostaną nadane w ciągu najbliższych dni. Dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach! Administracja Creative życzy wszystkim wesołych świąt Wielkiej Nocy!
 10. Koniec możliwości zgłaszania się.
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
 12. Co mają do całej sprawy właściciele ? Ogólnie diszu ocenił pewnie co widział, a twoje ss niestesty zasługują tylko na upomnienie, znajdziesz coś bardziej widocznego na prowokację to wtedy możemy podyskutować. Zamykam.