Cytrusz

Bloger
 • Zawartość

  178
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

116 Zaangazowany

9 obserwujących

O Cytrusz

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cytrusz

  Konkurs!

  Tysia mi pozwoliła
 2. Witajcie! Jak można sądzić po temacie, organizuje dla was konkurs! Nagrody może nie są powalające, ale zawsze coś ^3^. 🏅 1 Miejsce 🏅 Tytan 🏅 2 Miejsce 🏅 Heros + nagroda na dowolny tryb (Survival, FreeBuild, Creative 1.12, Jail, SkyBlock) 🏅 3 Miejsce 🏅 Heros Tematyka konkursu to wiersz o serwerze KrainaMC i nagrody też są na serwer KrainaMC. Zasady Konkursu: Wiersz powinien zostać wysłany mi na PW. - Wiersz powinien mieć od 7 do 11 wersów. (Może być dłuższy) - Może nie posiadać rymów, ale jeżeli ktoś chce to może je dać. - Powinien być schludny i brzmieć dobrze fonetycznie. 🏅 Macie czas do 28 sierpnia 🏅 Chciałbym też prosić o to, abyście nie pisali komentarzy, które nic nie wnoszą do konkursu.
 3. Jestem na Neutral z małym + Estetyka + Wpis + Interpunkcja +/- Ortografia +/- Tematyka +/-
 4. Rezerwa zostaje usunięta - Avocad0s_
 5. Nazwa drużyny: Wściekłe Buldogi Członkowie: ItzNuuki_, Nerminka, Cytrynoovsky, wiki997 Rezerwa : Avocad0s_ SilenceNoiseBL
 6. Ciekawe skąd w czerwcu są temperatury 38°C, trąby powietrzne, susze, powodzie i nagłe anomalie pogodowe.
 7. Blogi są do tego by opowiadać, blog na forum nie musi być kierowany tylko w strony minecrafta, ani krainy.
 8. Głównie wypowiadają się tutaj osoby co mówią że globalne ocieplenie to mit a osoby co bronią że globalne ocieplenie to jest rzeczywistość uświadamiają tym osobom że to jest prawda i robi się gów** burza ( sorki za słownictwo )
 9. Takie komentarze nie wnoszą nic do podania. ~Sorry za spam
 10. Nie zaśmiecaj jednak podania takimi komentarzami A co do ocenki to Estetyka + Ortografia + Interpunkcja + Wpis + Tematyka + Co by tu nie powiedzieć, trzeba być na Tak! W kilku zdaniach zapomniałeś kropeczki na końcu ale to taki mały szczegół
 11. Spoko, to twoje zdanie, ale jak za te 40-50 lat będziesz cierpieć przez globalne ocieplenie to nie mów że to był mit :v. A po 2 ujemne wartości tak działają, globalne ocieplenie polega też na nie tylko zwiększeniu temperatury, ale na "wariacjach pogodowych" (xd) dziś może być zimno, ale za 5-7 lat może tam być już jak na saharze. Edit: To też ciekaw jestem dlaczego w polsce są trąby powietrzne, susze, od razu po tym nagłe powodzie i temperatura powyżej 38°C w CZERWCU.
 12. W tym momencie globalne ocieplenie oczywiście już doskwiera światu, lecz właśnie za 100 - 200 lat temperatura może być już tak wysoką że Finlandia zmieni się w sawanny.