Kyonyu

Użytkownik
 • Zawartość

  423
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Kyonyu w Rankingu w dniu 7 Styczeń

Kyonyu posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

145 Zaangazowany

O Kyonyu

 • Tytuł
  Kiedyś musiało to nastąpić...

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Kyonyu

Ostatnie wizyty

2024 wyświetleń profilu
 1. No to czekamy na wpis (oby nie dwa lata xDDD).
 2. O to ja xD. Nie no nie chodzi mi o to, że się przechwalam (wiem, że to jest przedstawione ogółem, a nie tylko ja, tylko przedstawiam to z mojej perspektywy), tylko ja lubię zapisywać gdzieś daty takich ważniejszych wydarzeń (oj tego jest sporo xD). Przechodząc do meritum, to podanie jest spoko. Przykładowy wpis jest taki true xD. Estetyka jest ok, to samo interpunkcja i ortografia. Tematyka jest w porządku i czytałbym Twojego bloga. Po przeanalizowaniu podania moja ocena prezentuje się w następujący sposób: - Estetyka + - Ortografia + - Interpunkcja + - Tematyka bloga + - Przykładowy wpis + Jestem na tak. Powodzenia!
 3. Podanie wygląda ładnie. Tematyka jest okej (nie interesuję się zbytnio sztuką). Przykładowy wpis może i jest takim spisem treści, ale i tak wypisane są style (no oprócz tej średniowiecznej, ale to już wiesz) i po krótce opisane. Pewnie w kolejnych wpisach byłyby opisane je bardziej szczegółowo (jak otrzyma blogera). Estetyka jest niezła, to samo interpunkcja i ortografia. Po przeanalizowaniu podania moja ocena prezentuje się w następujący sposób: - Estetyka + - Ortografia + - Interpunkcja + - Tematyka bloga + - Przykładowy wpis + Jestem na tak. Powodzenia!
 4. Kyonyu

  [Bloger] _blackswan

  Czas wrócić do oceniania podań, bo trochę zapomniałem xD. Czarny łabędziu aka Tae no podanko cud miód xD. Wpis jest wyczerpujący, informacje są ciekawe. Estetyka super, ortografia i interpunkcja również w porządku. Po przeanalizowaniu podania moja ocena wygląda w następujący sposób: - Estetyka + - Ortografia + - Interpunkcja + - Tematyka bloga + - Przykładowy wpis + Jestem na tak. Powodzenia Tae!
 5. Jak masz na imię? Na imię mi Konrad. Dlaczego chcesz mieć rangę blogera? Chciałbym ją otrzymać, żeby dzielić się moimi pomysłami. Planowana tematyka bloga: Bardziej zmierzam w tematykę jakichś opowiadań, ale z czasem pojawi się coś innego. Napisz coś o sobie: Hej! Mam na imię Konrad i chodzę do klasy 1 liceum o profilu matematyczno-fizycznym. Moim hobby jest czytanie książek oraz granie w gry komputerowe, takie jak Minecraft lub League of Legends. Raz próbowałem być blogerem, jednak poprzednie podanie zostało odrzucone. W międzyczasie piszę jakieś opowiadania. Wstaw tutaj przykładowy wpis, jaki zamieściłbyś na swój blog: Wędrówka przez żywioły Prolog Obudziłam się w pewnym niepokoju. Nie wiedziałam, co robić. Czułam chłód, jakiego dotąd nie znałam. - Co ja wygaduję! – pomyślałam. - Chłód w środku lata?! Jednak zimno nie opuściło mojego skromnego ciała spaczonego przez ciemność Mrocznej Galaktyki. Starałam się o tym nie myśleć. Zeszłam spokojnie na śniadanie. Nikogo nie było w kuchni, więc zajęło mi to dużo mniej czasu, bo kolejka do lodówki potrafiła się ciągnąć i ciągnąć. Rodzice pewnie pojechali zbierać jagody, jak to jest w ich zwyczaju. Gdy wyszłam do koleżanek znowu ogarnął mnie okropny chłód. - Co się stało Auroro? - zapytały. - Nie mam pojęcia. - Może jakoś ci pomożemy? - Nie, dziękuję - odrzekłam. Gdy odeszłam od nich, ponownie złe myśli natknęły moją głowę. - Może mam gorączkę? - pomyślałam. - A może to jakaś nieuleczalna choroba? Jak się później okazało, to było coś innego... Idąc do sklepu zauważyłam płatek śniegu na swoim palcu. Zobaczyłam magię... lodu. Moje całe ciało zostało pokryte lodową suknią, a włosy stały się jak kamień, którego za nic nie przeniesiesz. Gdy zobaczyłam mojego kolegę Kamila, ze strachu rzuciłam w niego czar lodu. Zamarzł na kość. Nie wiedziałam, co zrobić. Czy zostać, czy uciec. Czy wołać o pomoc, czy zostawić go. Tysiące myśli objęły mnie jak ciernie kłujące w najczulsze miejsca. Postanowiłam szukać pomocy w Zaklętej Dzielnicy. To strefa wyłącznie dla magów, niedostępna dla takich ludzi jak ja, jednak można było tam się dostać za pomocą Klucza Czarów. Jednak ten przedmiot posiadał tylko i wyłącznie Strażnik Kresu. Nie miałam innego wyboru i musiałam go zdobyć. Użyłam mojego lodu i ogłuszyłam mężczyznę. Nagle wrota do Zaklętej Dzielnicy otworzyły się. Gdy weszłam, zobaczyłam coś, czego nie byłam w stanie opisać. Wyglądała ona jak serce Ziemi. Zielone lasy i zrównoważona harmonia pogody nadawały temu miejscu iście niesłychany urok. Natura dawała magom plony, o jakich śnił niejeden śmiertelnik. Nie był to teren zabudowany wieżowcami jak to wygląda u ludzi. Wioski magów zazwyczaj składały się z drewnianych chat i kamiennych sklepów oraz obiektów użyteczności publicznej. Teraz tylko znaleźć tego, który mi pomoże... Dziękuję za przeczytanie mojego wpisu. Mam nadzieję, że się Wam podobał. Do następnego!
 6. Nick: MaxiYT Tematyka budowli: Wielkanoc ID działki: -125;-16
 7. Nick: xMelciax Tematyka budowli: Wielkanoc ID działki: 125;20
 8. Nick: AlexB2008 Tematyka budowli: Wielkanoc ID działki: 103;126
 9. Nick: FRANEKCH123 Tematyka budowli: Kosmos/działka kosmiczna ID działki: -81;74
 10. Nick: tobo Tematyka budowli: Wielkanoc ID działki: 125;97 ---------- Nick: Oliwier8888 Tematyka budowli: Wielkanoc ID działki: -38;-124 ---------- Nick: MaxiYT Tematyka budowli: Wielkanoc ID działki: -115;25 ----------- Nick: martynax1 Tematyka budowli: Wielkanoc ID działki: -124;-10 ----------- Nick: JERONIMO123 Tematyka budowli: Kosmos ID działki: 1499;1523 ----------- Nick: ImEmoj Tematyka budowli: Wielkanoc ID działki: 125;104 ----------- Nick: ananasik_12 Tematyka budowli: Wielkanoc ID działki: 125;106
 11. Nick: Renifercia Tematyka budowli: Wielkanoc/działka wielkanocna ID działki: -125;-92
 12. postac z naruto na prof to sie szanuje