Kakus320

Ekipa KrainaMc
 • Zawartość

  173
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Kakus320 w Rankingu w dniu 31 Lipiec

Kakus320 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

56 Nawet nawet

O Kakus320

 • Tytuł
  Skyblockowy Kaktus ❤

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Kakus320

Ostatnie wizyty

811 wyświetleń profilu
 1. Kakus320

  Bloger

  Przykładowy wpis mnie bardzo zaciekawił i zainteresował. Podanie jest ładne, przejrzyste i czytelne. Nie ma praktycznie błędów ani ortograficznych, ani interpunkcyjnych. Po przeanalizowaniu podania moja ocena prezentuje się w następujący sposób: - Estetyka ++ - Ortografia + - Interpunkcja + - Temat blogu + - Przykładowy wpis +++ Jestem na Tak. Powodzenia Patiq!
 2. Zawsze chciałem iść na informatyka (również programistę hehe), ale bardziej skusiło mnie liceum ze względu, że do technikum mam dość daleko. Oczywiście wybrałem mat-fiza xd. Zawsze mnie ciekawiło, co uczniowie robią w informatycznej w technikum (ja nie wiedziałem do teraz). Ogólnie myślałem, że tam będzie od razu programowanie i... w zasadzie tyle. Bardzo fajny wpis, miło i z ciekawością go czytałem. Jakbyś mogła, to zrób następny wpis o programowaniu dla początkujących w C++.
 3. Kakus320

  [ChatMod] Cuki3r

  Cuki3r oczywiście że na tak! Miły, uprzejmy, niepowodujący kłopotów, a podanie jest miłe dla oka. Powodzenia!
 4. Pamiętaj, że bliźniaki zostają xD
 5. Podanie wygląda na estetyczne. Do interpunkcji się nie przyczepię, ponieważ widać, że jej używasz, chociaż w kilku miejscach zabrakło przecinka lub kropki. To samo z ortografią, ale da się zauważyć powtórzenia. Przyczepię się też do tego: Tutaj użyłbym słowa "zmianie", ponieważ według mnie lepiej to wygląda. Po przeanalizowaniu podania moja ocena prezentuje się w następujący sposób: - Estetyka + - Interpunkcja +/- (pojawiło się kilka błędów interpunkcyjnych z tego, co zauważyłem) - Ortografia + - Temat blogu + - Podanie + Jestem na Tak. Powodzenia!
 6. Niestety muszę zrezygnować z powodu problemów z internetem.
 7. Ja niestety nie będę w stanie wejść na ts z powodu problemów z uchem.
 8. NickName: mc - Kakus320, lol - Kk320 Gra: League of Legends Chęć gry w drużynie: Nie
 9. Nie tym razem Avo xDD No to Avokado
 10. No żyję xdd Colkkacz lub NaXeeo
 11. Kakus320

  Prośba o unbana

  Oj Paweł. Dostałeś bana, ale ominąłeś dzisiaj karę, więc nie jestem za unbanem. Powinieneś odczekac karę, a nie ją omijasz.
 12. No to ja xdd Colkkacz lub Burek