MargonTMPL

Ekipa MojeMC
 • Zawartość

  127
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana MargonTMPL w Rankingu w dniu 10 Październik

MargonTMPL posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

73 Nawet nawet

O MargonTMPL

 • Tytuł
  Ten Useless :3

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  MargonTMPL

Ostatnie wizyty

534 wyświetleń profilu
 1. Taka sytuacja gdzie rezygnujesz z rekrutacji, a dzień potem znowu startujesz tylko po to aby uniknąć uzasadnionej negatywnej krytyki nigdy nie powinna mieć miejsca. Jestem na NIE, powody były podawane już więcej niż pare razy.
 2. MargonTMPL

  _Lisia__

  Kocie. W administracji jestem, lepiej nie wyzywać od konfidentów, bo nie chcę osoby wypowiadającej się w taki sposób jako chatmoda na pvp.
 3. MargonTMPL

  _Lisia__

  Ja to tylko tu zostawię.
 4. Aktywność musi być i wcześniej a nie 2 dni przed rekrutacją. No przepraszam bardzo, ale nie widuję Cię, nie upominasz. Jestem na NIE. Pozdrawiam osoby z Krainy nie pojawiające się na trybie i stawiające oceny na tak.
 5. Jestem na ogromne NIE. Nie widziałem Cię na trybie, brak znajomości komend dostępnych dla chatmoda, estetyka i ortografia w podaniu zostawia wiele do życzenia.
 6. MargonTMPL

  [ChatMod] Cuki3r

  Jestem na TAK. Widuję Cię na trybie, udzielasz się, upominasz + jesteś pomocny.
 7. Jestem na NIE. Generalnie to nie widuję Cię na pvp i gdy już jesteś to nie udzielasz się nawet w najmniejszym stopniu.
 8. Jestem na TAK. Podanie ładne, znam i nie sprawia problemów.
 9. Podanie ma ważne informacje ale słabo rozpisane. Twoja osobowość nie przypadła mi do gustu, nie chcę widzieć osoby która wyzywała na działce z administracją u BRASTON. Jestem na NIE.
 10. Jestem na TAK za te COD MW2 Podanie chaotyczne ale może być.
 11. Pozytywy: +za husky +widziałem jak pomagasz +nawet ładnie budujesz +ciekawie napisane, ale spójność popraw Jedynym minusem jest tutaj czasami złe zachowanie bądź nieodpowiednie. Ale tak jak najbardziej na tak jestem.
 12. Podanie odrzucam: Kłamiesz w punkcie 2 oraz 3 Jesteś multi kontem. Wybacz i pozdrawiam, Margon.