Skocz do zawartości
KrainaMc.pl

MuziQ_

Ekipa KrainaMc
  • Liczba zawartości

    526
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Ostatnia wygrana MuziQ_ w dniu 12 Września 2020

Użytkownicy przyznają MuziQ_ punkty reputacji!

Reputacja

253 Lubiany

O MuziQ_

  • Tytuł
    ღ υяσ¢zα ωαяιαткα ღ

Informacje

  • Płeć
    Kobieta
  • Nick z minecraft
    MuziQ_

Ostatnie wizyty

2947 wyświetleń profilu
  1. MuziQ_

    Rekord pobity

    Szczerze to na skyblocku wielokrotnie liczba 150 jest osiągana więc czy ja wiem czy to jakiś rekord.
  2. JrBudzi też mają możliwość zgłoszenia się? nope~moni
  3. MuziQ_

    Konkurs BlockParty!

    Końcowy wynik - 22 ukończone podesty. Przepraszam za tyle zgłoszeń pod konkursem lecz nie ma możliwości edycji komentarza.
  4. MuziQ_

    Konkurs BlockParty!

    Kolejna poprawka, myślałam, że zakończę na 12 ale stwierdziłam, że to trochę mało jak dla mnie. 3. Ilość zbudowanych podestów: Ukończone - 18* W trakcie budowy - 2*
  5. MuziQ_

    Konkurs BlockParty!

    3. Ilość zbudowanych podestów: Ukończone - 12 W trakcie budowy - 0 4. Działka, na której znajdują się wykonane prace: /dom MuziQ_ (-136; -140)
  6. MuziQ_

    Konkurs BlockParty!

    1.Nick: MuziQ_ 2. Tematyka prac: Fantastyka, Własne pixel art, Zwierzęta, Przyroda, Życie codzienne. 3. Ilość zbudowanych podestów: Ukończone - 4 W trakcie budowy - zakładam 4-8 4. Działka, na której znajdują się wykonane prace: /odwiedz/ dom MuziQ_ (-13376, -13814)
  7. MuziQ_

    Blogerek Lukierek

    Jak dla mnie to ModziQ poruszył każdy aspekt podania i nie wiem w sumie co mogłabym jeszcze napisać, wszystko zostało wytknięte i błędy i mocne strony, podsumowując ja również jestem na TAK a powody każdy już wymienił. Powodzonka siss :3
  8. MuziQ_

    ... List do nikogo ...

    Sam tekst jest napisany nie w moim stylu, gdybym miała coś zmienić to zmieniłabym to na coś co wyraża mnie w sposobie pisania, jednakże to jest twoja perełka która stworzyłaś, oddaje Ciebie i jest oryginalne, czyli jak dla mnie świetne! Pisz dalej i nie daj sobie wmówić, że nie masz do tego smykałki.
  9. MuziQ_

    [Bloger] Mroczna_Dama

    Jak dla mnie skoro miałaś już rangę to powinnaś mieć możliwość powrotu do pisania blogów, jeżeli można wiedzieć to co było powodem odebrania Ci tej rangi? Zrezygnowałaś czy przez nie pisanie blogów straciłaś ją?
  10. W związku z przełożeniem czasu rozpoczęcia turnieju gracz szymqos decyduję się wziąć w nim udział, gdyż jutro będzie dostępny, dzisiaj miał małe zamieszanie u siebie w życiu prywatnym ale jutro jest wolny.
  11. Gracz szymqos chcę zrezygnować, gdyż nie będzie on w stanie wejść do gry o określonej godzinie z powodu nagłej sytuacji rodzinnej (wyjazd).
  12. NickName : MADMAN Gra : CS GO Chęć gry w drużynie : nie Zgłaszam gracza z poza serwera, gdyż na chwilę obecną nie ma jak sam się zgłosić, prosi również w przypadku wygranej o kod aktywujący rangę w wiadomości prywatnej, podam nazwę konta na forum gdy je utworzy. Edit: szymqos - nick na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...