MuziQ_

Ekipa KrainaMc
 • Zawartość

  405
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana MuziQ_ w Rankingu w dniu 12 Wrzesień

MuziQ_ posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

202 Lubiany

O MuziQ_

 • Tytuł
  ღ υяσ¢zα ωαяιαткα ღ

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  AnneDB

Ostatnie wizyty

2220 wyświetleń profilu
 1. Końcowy wynik - 22 ukończone podesty. Przepraszam za tyle zgłoszeń pod konkursem lecz nie ma możliwości edycji komentarza.
 2. Kolejna poprawka, myślałam, że zakończę na 12 ale stwierdziłam, że to trochę mało jak dla mnie. 3. Ilość zbudowanych podestów: Ukończone - 18* W trakcie budowy - 2*
 3. 3. Ilość zbudowanych podestów: Ukończone - 12 W trakcie budowy - 0 4. Działka, na której znajdują się wykonane prace: /dom MuziQ_ (-136; -140)
 4. 1.Nick: MuziQ_ 2. Tematyka prac: Fantastyka, Własne pixel art, Zwierzęta, Przyroda, Życie codzienne. 3. Ilość zbudowanych podestów: Ukończone - 4 W trakcie budowy - zakładam 4-8 4. Działka, na której znajdują się wykonane prace: /odwiedz/ dom MuziQ_ (-13376, -13814)
 5. MuziQ_

  Blogerek Lukierek

  Jak dla mnie to ModziQ poruszył każdy aspekt podania i nie wiem w sumie co mogłabym jeszcze napisać, wszystko zostało wytknięte i błędy i mocne strony, podsumowując ja również jestem na TAK a powody każdy już wymienił. Powodzonka siss :3
 6. MuziQ_

  ... List do nikogo ...

  Sam tekst jest napisany nie w moim stylu, gdybym miała coś zmienić to zmieniłabym to na coś co wyraża mnie w sposobie pisania, jednakże to jest twoja perełka która stworzyłaś, oddaje Ciebie i jest oryginalne, czyli jak dla mnie świetne! Pisz dalej i nie daj sobie wmówić, że nie masz do tego smykałki.
 7. Jak dla mnie skoro miałaś już rangę to powinnaś mieć możliwość powrotu do pisania blogów, jeżeli można wiedzieć to co było powodem odebrania Ci tej rangi? Zrezygnowałaś czy przez nie pisanie blogów straciłaś ją?
 8. W związku z przełożeniem czasu rozpoczęcia turnieju gracz szymqos decyduję się wziąć w nim udział, gdyż jutro będzie dostępny, dzisiaj miał małe zamieszanie u siebie w życiu prywatnym ale jutro jest wolny.
 9. Gracz szymqos chcę zrezygnować, gdyż nie będzie on w stanie wejść do gry o określonej godzinie z powodu nagłej sytuacji rodzinnej (wyjazd).
 10. NickName : MADMAN Gra : CS GO Chęć gry w drużynie : nie Zgłaszam gracza z poza serwera, gdyż na chwilę obecną nie ma jak sam się zgłosić, prosi również w przypadku wygranej o kod aktywujący rangę w wiadomości prywatnej, podam nazwę konta na forum gdy je utworzy. Edit: szymqos - nick na forum.
 11. NickName: Lisuu081. Gra : CS:GO. Chęć gry w dryżynie: nie. Zgłaszam swojego brata który wyraził chęć konkurowania w tym wydarzeniu, nie jest on graczem MojeMc ani KrainaMc a ewentualne nagrody w przypadku wygranej zdecydował się przekazać mnie.
 12. Może te dwie osoby utworzą ze mną drużynę? Muszą to być drużyny 4-osobowe?
 13. MuziQ_

  BLOGER LeeKaskader

  Co tu więcej mówić wszystko było powiedziane przez tych dwóch koleżków wyżej ^^ jak dla mnie, również na tak, powodzenia.
 14. MuziQ_

  [Blogerka] Nidrao

  Ortografia + Interpunkcja +/- Estetyka - (czcionka jest ogromna, wpis zawiera dużo zdjęć, na komputerze sam post przewijam trzy razy, już nawet nie chce myśleć jak się to czyta na telefonie). Tematyka + (oryginalna, choć programowanie to dosyć ciężki temat jeżeli nie będzie się w stanie tego dokładnie wytłumaczyć). Przykładowy wpis +/- (tego typu programy już same w sobie na start zazwyczaj posiadają opisy i wprowadzenia co do obsługi). Jestem na neutral, bardziej kierując się ku nie, powodzenia.
 15. Definicja wojska: 1. zorganizowana, uzbrojona grupa ludzi, którzy są przygotowani do obrony kraju i walki na wojnie, 2. oddział żołnierzy, 3. obowiązkowa służba obywateli w wojsku. Definicja odwrotu: 1. wycofanie się wojska z walki, konfliktu, 2. odstąpienie od dotychczasowych poglądów, zwyczajów. To jest obrona? Walka składa się z defensywy (obrony) jak i ofensywy (ataku), w starciu są też dwie strony, atakujący i atakowani. Zajmijcie się lepiej rzeczami jakie się robi na creative (budowaniem, tworzeniem) a nie w jakieś państwa i wojska się bawicie, nie posiadając nawet podstawowej wiedzy na te tematy.