ImMuzzO

Ekipa KrainaMc
 • Zawartość

  315
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana ImMuzzO w Rankingu w dniu 11 Lipiec 2019

ImMuzzO posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

135 Zaangazowany

O ImMuzzO

 • Tytuł
  ღ υяσ¢zα ωαяιαткα ღ

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  Culpada

Ostatnie wizyty

1669 wyświetleń profilu
 1. ImMuzzO

  Blogerek Lukierek

  Jak dla mnie to ModziQ poruszył każdy aspekt podania i nie wiem w sumie co mogłabym jeszcze napisać, wszystko zostało wytknięte i błędy i mocne strony, podsumowując ja również jestem na TAK a powody każdy już wymienił. Powodzonka siss :3
 2. ImMuzzO

  ... List do nikogo ...

  Sam tekst jest napisany nie w moim stylu, gdybym miała coś zmienić to zmieniłabym to na coś co wyraża mnie w sposobie pisania, jednakże to jest twoja perełka która stworzyłaś, oddaje Ciebie i jest oryginalne, czyli jak dla mnie świetne! Pisz dalej i nie daj sobie wmówić, że nie masz do tego smykałki.
 3. Jak dla mnie skoro miałaś już rangę to powinnaś mieć możliwość powrotu do pisania blogów, jeżeli można wiedzieć to co było powodem odebrania Ci tej rangi? Zrezygnowałaś czy przez nie pisanie blogów straciłaś ją?
 4. W związku z przełożeniem czasu rozpoczęcia turnieju gracz szymqos decyduję się wziąć w nim udział, gdyż jutro będzie dostępny, dzisiaj miał małe zamieszanie u siebie w życiu prywatnym ale jutro jest wolny.
 5. Gracz szymqos chcę zrezygnować, gdyż nie będzie on w stanie wejść do gry o określonej godzinie z powodu nagłej sytuacji rodzinnej (wyjazd).
 6. NickName : MADMAN Gra : CS GO Chęć gry w drużynie : nie Zgłaszam gracza z poza serwera, gdyż na chwilę obecną nie ma jak sam się zgłosić, prosi również w przypadku wygranej o kod aktywujący rangę w wiadomości prywatnej, podam nazwę konta na forum gdy je utworzy. Edit: szymqos - nick na forum.
 7. NickName: Lisuu081. Gra : CS:GO. Chęć gry w dryżynie: nie. Zgłaszam swojego brata który wyraził chęć konkurowania w tym wydarzeniu, nie jest on graczem MojeMc ani KrainaMc a ewentualne nagrody w przypadku wygranej zdecydował się przekazać mnie.
 8. ImMuzzO

  Konkurs!

  Już nie ważne, postaraj się tylko zmienić tą drugą nagrodę (reputację) bo nabijanie w taki sposób reputacji nie jest fajne, repka będzie wchodziła bez zapracowania sobie na nią tak naprawdę. Zaproponuj ludziom np. walutę w grze - typu $$, nie tokeny.
 9. ImMuzzO

  Konkurs!

  Nie jestem pewna czy ty w ogóle możesz coś takiego organizować, szczególnie, że nagrodami są przedmioty/ rangi za prawdziwe pieniądze.
 10. Może te dwie osoby utworzą ze mną drużynę? Muszą to być drużyny 4-osobowe?
 11. ImMuzzO

  BLOGER LeeKaskader

  Co tu więcej mówić wszystko było powiedziane przez tych dwóch koleżków wyżej ^^ jak dla mnie, również na tak, powodzenia.
 12. ImMuzzO

  [Blogerka] Nidrao

  Ortografia + Interpunkcja +/- Estetyka - (czcionka jest ogromna, wpis zawiera dużo zdjęć, na komputerze sam post przewijam trzy razy, już nawet nie chce myśleć jak się to czyta na telefonie). Tematyka + (oryginalna, choć programowanie to dosyć ciężki temat jeżeli nie będzie się w stanie tego dokładnie wytłumaczyć). Przykładowy wpis +/- (tego typu programy już same w sobie na start zazwyczaj posiadają opisy i wprowadzenia co do obsługi). Jestem na neutral, bardziej kierując się ku nie, powodzenia.
 13. Definicja wojska: 1. zorganizowana, uzbrojona grupa ludzi, którzy są przygotowani do obrony kraju i walki na wojnie, 2. oddział żołnierzy, 3. obowiązkowa służba obywateli w wojsku. Definicja odwrotu: 1. wycofanie się wojska z walki, konfliktu, 2. odstąpienie od dotychczasowych poglądów, zwyczajów. To jest obrona? Walka składa się z defensywy (obrony) jak i ofensywy (ataku), w starciu są też dwie strony, atakujący i atakowani. Zajmijcie się lepiej rzeczami jakie się robi na creative (budowaniem, tworzeniem) a nie w jakieś państwa i wojska się bawicie, nie posiadając nawet podstawowej wiedzy na te tematy.
 14. Daje ci bana, bo nie potrafię wymówić twojego nicku xD.
 15. Awokados w grze, awokado na forum xD.