Zyleta

Zasłużony
  • Zawartość

    192
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana Zyleta w Rankingu w dniu 17 Wrzesień 2019

Zyleta posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

80 Nawet nawet

O Zyleta

  • Tytuł
    Prof. dr hab. Varg Vikernes

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1182 wyświetleń profilu
  1. Witajcie! Wszystkie prace zostały już ocenione i wyłoniliśmy już zwycięzców konkursu świątecznego. Wyniki prezentuą się następująco: I miejsce: POPOLACZEKPL- 1700 tokenów + 4 świąteczne głowy oraz unikalna gwiazda netherowa II miejsce: Yumisiek oraz Kew - każdy po 600 tokenów + po dwie świąteczne głowy oraz unikalny ulepszony miecz dla was III miejsce: BreQQ - 700 tokenów + głowa świąteczna oraz unikalny ulepszony miecz Serdecznie dziękuję za udział w naszym konkursie i za czas poświęcony dla swych prac. 😉 Administracja survivala życzy wam drodzy gracze wesołych i pogodnych świąt. Niech duch bożego narodzenia da wam spełnienie marzeń!
  2. Cześć Z każdym dniem coraz bliżej świąt, a więc i my też mamy dla was prezent, a mianowicie konkurs budowlany o temacie zimowa kraina. Wystarczy, że zrobicie na swoich działkach budowlę o danej tematyce oraz zgłosicie się pod tym postem. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, a nie masz miejsca na działce, to zgłoś się do kogoś z administracji, by ją dostać. Oto szablon do zgłoszenia: Nick: ID działki: Praca nie musi zajmować całej działki (to jest dowolne). Najbardziej liczy się oczywiście wykonanie oraz dobry pomysł. Nagrody będą przyznane trzem osobom, które najbardziej popisali się swymi dziełami. Wyniki i czas zakończenia konkursu nastąpi 23 grudnia. Powodzenia
  3. Kto chce niech się podzieli mocniejszym brzmieniem, pierwszy będę ja. Mój ostatnio nr.1 I nr.2
  4. Witam Wpadłem na pewien pomysł, aby podzielić się z wami najbardziej komicznymi błędami ortograficznymi, które zostały popełnione przez graczy naszych serwerów. Miłego ?