NaXeeo

Ekipa KrainaMc
 • Zawartość

  568
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana NaXeeo w Rankingu w dniu 16 Maj

NaXeeo posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

105 Zaangazowany

O NaXeeo

 • Tytuł
  Wake me when you need me.

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  NaXeeo

Ostatnie wizyty

1844 wyświetleń profilu
 1. Jak będziesz pisał trochę dłuższe zdania, to będzie idealnie 👌. Reszta jest dobrze napisana. Jestem na tak, powodzenia!
 2. Wpis fajny 🙂 Lecz mógłbyś używać pogrubienia tylko w przypadku gdy chcesz coś zaznaczyć? Bo tak gdy cały czas jest pogrubione to niewygodnie się czyta 😁. To samo co ty (chyba xd), powinno się go zwalczać.
 3. NaXeeo

  BRASTON

  To za mało według mnie, ale skoro poznałeś cały tryb, to powodzenia. Nie brałeś udziału, bo Twój kolega nie był wtedy w administracji. No nie oszukujmy się, jesteś trochę zazdrosny o jego rangę, to widać. Możesz mi podesłać screenshot na PW czy gdzieś. Skoro chcesz się zmienić, i znasz tryb, to jeszcze raz życzę powodzenia. Moja ocena zostaje. Więcej pisz na PW bo jest tu spam.
 4. NaXeeo

  BRASTON

  Chciałbym powiedzieć, że jesteś dość osobom toksyczną, Tak jak bilgo napisał, myślę, że idziesz na losową rekrutacje tylko po to by być w administracji. Za krótko grasz według mnie. Jedynie, podanie jest ładne, przejrzyste. Jestem na nie. Powodzenia!
 5. NaXeeo

  Socjalne Nieszczęście

  1. Co tam u ciebie? Nic ciekawego // fajny wpis 2. Jakie jest twoje ulubione imię? żadne3. Jakie jest twoje ulubione słowo / zdanie? żadne4. KrainaMC czy MojeMC? KrainaMC
 6. NaXeeo

  Konkurs Creative!

  Nick: NaXeeo ID działki: 79;83 Powodzenia wszystkim i strasznego hallowen.
 7. NaXeeo

  Bloger

  Cześć! Twoje zgłoszenie jest ciekawe, nieczęsto zdarza mi się czytać opowieści, natomiast tym razem było inaczej, wciągnąłem się w opowieść, liczę że będzie kontynuacja. Interpunkcja +, ortografia +, estetyka +. Powodzenia! Jestem na tak.
 8. NaXeeo

  BRASTON

  @BRASTON nie spam swoimi komentarzami, oni dają tylko swoją opinię. Ogólnie to grasz na cv regularnie, lepiej byś czekał tam na rekrutacje, bo z mojej perspektywy to wygląda jakbyście brali udział w rekrutacji bo na cv nie ma. Z tego co się orientuje, aktywność masz słabą, więc kolejny minus. Natomiast, nie widziałem Cię byś łamał regulamin, udzielasz się na chacie oraz pomagasz graczom. Moja ocena to Neutral+, dobrze by było widzieć Cię w roli ChatModa, a resztę znasz.
 9. NaXeeo

  [ChatMod] Cuki3r

  Ogółem to jesteś aktywny, z tego co widzę to nie łamiesz regulaminu, jesteś graczem bezkonfliktowym, stanowczo na tak. Życzę powodzenia.
 10. NaXeeo

  Nie wiem co napisać

  Wpis fajny (xD). 1. Czy lubisz przebywać na dworze? Jasne2. Jak tam szkoła lub praca? Źle3. Jaki jest twój najbardziej znienawidzony przedmiot szkolny? Matematyka, trochę fizyka. 4. Jaki jest twój ulubiony kolor? Zielony5. Jaki jest twój ulubiony wpis z tego blogu? ,,Nie chcę wstać", czy jakoś tak.
 11. Propozycje zmian: Na początku dodawaj aktorów grających w filmie, ponieważ przy informacjach o fabule filmu, napisałeś nazwiska aktorów, a nie każdy oglądał film, więc może nie wiedzieć kim są te osoby. Dodawaj obsadę filmową. Wpis: Naprawdę jest interesujący, mam nadzieję, że zastosujesz moje propozycje wymienione wyżej, ponieważ będzie można się lepiej wczytać 🙂. Osobiście nie oglądałem tego filmu, ale po tym wpisie, może go obejrzę 😅. Powodzenia w dalszym pisaniu blogów.
 12. Wpis fajny, ciekawy, interesujący. Natomiast zauważyłem, że w twoich zdaniach jest kilka powtórzeń, lub pomyłki, np. „Jakie skutki nie się za sobą wojna” czy też „Zawierają pokój na podstawie dokumentu mówiący o pokoju” mogłeś użyć synonimu. Ale tak jak pisałem wyżej wpis jest fajny ;D. Czekam na kolejny
 13. NaXeeo

  Ankieta na nadchodzący wpis

  Album zdjęć zamiast blogów xD