NaXeeo

Ekipa KrainaMc
 • Zawartość

  623
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana NaXeeo w Rankingu w dniu 16 Maj 2019

NaXeeo posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

110 Zaangazowany

O NaXeeo

 • Tytuł
  .

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  NaXeeo

Ostatnie wizyty

2023 wyświetleń profilu
 1. Osobiście nie interesuje się taką tematyką. Lecz samo podanie jest dobre. Dopatrzyłem się błędów w podaniu, lecz jestem pozytywnie nastawiony na to, byś otrzymał rangę bloggera. Powodzenia.
 2. Wszystko fajnie, tylko, że Kraina nie ma discorda multispeak.pl tylko ts3 multispeak.pl xd
 3. Jak będziesz pisał trochę dłuższe zdania, to będzie idealnie 👌. Reszta jest dobrze napisana. Jestem na tak, powodzenia!
 4. NaXeeo

  BRASTON

  To za mało według mnie, ale skoro poznałeś cały tryb, to powodzenia. Nie brałeś udziału, bo Twój kolega nie był wtedy w administracji. No nie oszukujmy się, jesteś trochę zazdrosny o jego rangę, to widać. Możesz mi podesłać screenshot na PW czy gdzieś. Skoro chcesz się zmienić, i znasz tryb, to jeszcze raz życzę powodzenia. Moja ocena zostaje. Więcej pisz na PW bo jest tu spam.
 5. NaXeeo

  BRASTON

  Chciałbym powiedzieć, że jesteś dość osobom toksyczną, Tak jak bilgo napisał, myślę, że idziesz na losową rekrutacje tylko po to by być w administracji. Za krótko grasz według mnie. Jedynie, podanie jest ładne, przejrzyste. Jestem na nie. Powodzenia!
 6. NaXeeo

  Socjalne Nieszczęście

  1. Co tam u ciebie? Nic ciekawego // fajny wpis 2. Jakie jest twoje ulubione imię? żadne3. Jakie jest twoje ulubione słowo / zdanie? żadne4. KrainaMC czy MojeMC? KrainaMC
 7. NaXeeo

  Konkurs Creative!

  Nick: NaXeeo ID działki: 79;83 Powodzenia wszystkim i strasznego hallowen.
 8. NaXeeo

  Bloger

  Cześć! Twoje zgłoszenie jest ciekawe, nieczęsto zdarza mi się czytać opowieści, natomiast tym razem było inaczej, wciągnąłem się w opowieść, liczę że będzie kontynuacja. Interpunkcja +, ortografia +, estetyka +. Powodzenia! Jestem na tak.
 9. NaXeeo

  Nie wiem co napisać

  Wpis fajny (xD). 1. Czy lubisz przebywać na dworze? Jasne2. Jak tam szkoła lub praca? Źle3. Jaki jest twój najbardziej znienawidzony przedmiot szkolny? Matematyka, trochę fizyka. 4. Jaki jest twój ulubiony kolor? Zielony5. Jaki jest twój ulubiony wpis z tego blogu? ,,Nie chcę wstać", czy jakoś tak.
 10. NaXeeo

  Dokończ zdanie

  ... Śmierdzące ... Pachnące Drewno...
 11. NaXeeo

  Skrócenie bana :c

  @Dramatiica, to nie pierwszy twój taki wybryk. Na grupie discord pisałaś że te bany nic ci nie robią, nie sądzę abyś zrozumiała swój błąd. Jeśli rzeczywiście mój głos w takich sprawach jest coś wart, to się nie zgadzam aby Dramatiica dostała unbana. Uważam że powinna w końcu zrozumieć swój błąd, bo po prostu takie zachowanie jest naganne. Z mojej strony to tyle, pozdrawiam.
 12. Płeć żeńska (?) Nie no, xDDDD płeć męska.