NaXeeo

Ekipa KrainaMc
 • Zawartość

  781
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana NaXeeo w Rankingu w dniu 16 Maj 2019

NaXeeo posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

140 Zaangazowany

O NaXeeo

 • Tytuł
  Pᴜᴛ ᴅᴏᴡɴ ʏᴏᴜʀ sɪʟᴠᴇʀ sᴘᴏᴏɴ ᴀɴᴅ ᴡᴀᴛᴄʜ ᴛʜɪs﹗

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  NaXeeo

Ostatnie wizyty

2434 wyświetleń profilu
 1. Teraz tylko stronę MojeMC tak odświeżyć
 2. Powinieneś dorzucać linki do pobrania danych pluginów. Osoby bardziej ogarnięte, znajdą link w samej konfiguracji, lecz dla samej estetyki mógłbyś wrzucać pod koniec lub na sam początek link do zawartości. I komentarze które zawsze wysyłasz po wstawieniu wpisu mógłbyś też w samym tekście je wstawić.
 3. Plugin poprawnie się nazywa AuctionHouse, nie AuctionHause. Cytaty możesz zastępować kursywą. Widziałem kilka powtórzeń, ale w większości jest w porządku.
 4. Zapomniałeś dodać komentarza w niektórych istotnych linijkach. Np: Mogłeś opisać, że w tym miejscu wpisujemy nazwy światów, w których położenie tego bloku jest wyłączone. (np. world_nether, world_the_end itd.) Tak poza tym to przydatny wpis.
 5. /rg flag <nazwa> use allow | /rg flag <nazwa> interact allow Wydaje mi się, że od tabliczek są te flagi. Więcej dokumentacji znajduje się tutaj.
 6. Wszystko fajnie, tylko, że Kraina nie ma discorda multispeak.pl tylko ts3 multispeak.pl xd
 7. NaXeeo

  Socjalne Nieszczęście

  1. Co tam u ciebie? Nic ciekawego // fajny wpis 2. Jakie jest twoje ulubione imię? żadne3. Jakie jest twoje ulubione słowo / zdanie? żadne4. KrainaMC czy MojeMC? KrainaMC
 8. NaXeeo

  Konkurs Creative!

  Nick: NaXeeo ID działki: 79;83 Powodzenia wszystkim i strasznego hallowen.
 9. NaXeeo

  Bloger

  Cześć! Twoje zgłoszenie jest ciekawe, nieczęsto zdarza mi się czytać opowieści, natomiast tym razem było inaczej, wciągnąłem się w opowieść, liczę że będzie kontynuacja. Interpunkcja +, ortografia +, estetyka +. Powodzenia! Jestem na tak.
 10. NaXeeo

  Nie wiem co napisać

  Wpis fajny (xD). 1. Czy lubisz przebywać na dworze? Jasne2. Jak tam szkoła lub praca? Źle3. Jaki jest twój najbardziej znienawidzony przedmiot szkolny? Matematyka, trochę fizyka. 4. Jaki jest twój ulubiony kolor? Zielony5. Jaki jest twój ulubiony wpis z tego blogu? ,,Nie chcę wstać", czy jakoś tak.
 11. NaXeeo

  Dokończ zdanie

  ... Śmierdzące ... Pachnące Drewno...