ignacy1

Ekipa MojeMC
 • Zawartość

  224
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

50 Nawet nawet

O ignacy1

 • Tytuł
  ne me manipule pas

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  ignacy1

Ostatnie wizyty

1311 wyświetleń profilu
 1. Daję ci bana bo masz rangę na kmc
 2. Daję ci bana za to że opowiadasz mi kryminalne rzeczy
 3. W Polsce też są takie dzielnice gdzie lepiej nie chodzić po zmroku i gdzie policja też się boi wchodzić , poza tym tzw . tam slumsy czyli te bloki socjalne od pokoleń były dla uchodźców i wiele z nich wyszło i zintegrowało się z Francją i jak idziesz dziś po ulicy to nawet nie odróżnisz .Co do Paryża jeśli byłeś w Północnej części to się nie dziwię , bo tam jest zawsze syf tak jak np. na Pradze Północ w Warszawie i trzeba jeszcze dodać protesty żółtych kamizelek które zdewastowały centrum . Co do rozwoju społecznego miałem na myśli globalizację i budowanie tolerancji i współpracy a nie to co występuje wszędzie na świecie ale nie w każdym mieście . Co do zanikania prawdziwych francuzów proces integracji sprawi że za 10 20 lat większość z nich będą Francuzami , co się stało z Afroamerykanami tak samo stali się Amerykanami a w USA jest ich od diabła , wiec czy to jest jakaś bariera by stać się obywatelem danego kraju ? Daj dostęp do tych twoich statystyk tak w ogóle . Jak pisałem nie każdy muzułmanin to ortodoksa , no ale jak widać nie masz żadnego korespondenta z bliskiego wschodu , a w Polsce też się bije kobiety i jakoś nikt o tym niestety nie mówi .Co do armii i broni atomowej myślę a wręcz jestem przekonany że jest ona zbędna w walce . Algierczycy też są muzułmanami i co ? Dzisiaj większość z nich to ludzie którzy mają obywatelstwo prace biznesy firmy i rodziny a co najlepsza są ateistami . Nie każdy terrorysta to muzułmanin . A czy gdyby jakiś gang napadł na bank i zabił wszystkich to co nie nazwiesz tego terroryzmem albo by ktoś kogoś wziął za zakładnika i żądał okupu to tez nie nazwiesz to terroryzmem ? Co do rządu w Polsce też mamy głupi rząd (w mojej opinii) i też odwala chore i to gorsze rzeczy od tego francuskiego poza tym skoro już piszesz że Francja upadła to po co się o nią martwić ? Nie z ilości przestępstw seksualnych to wzrosło ale z powodu punktu kulminacyjnego w wojnie w Syrii , co spowodowało falę uchodźców i wykorzystania tej sytuacji przez ISIS w postaci zamachów terrorystycznych w Europie . Tu także bym poprosił źródło tych danych . Pisząc „nie ma za wielu” miałem na myśli Syryjczyków do których wdziera się potajemnie ISIS . W mojej opinii nie zamierzam udowadniać dalej swoich poglądów, gdyż wtedy powstanie spam , przedstawiłem swoje stanowisko w tej sprawie i życzę miłego dnia . Dodam jeszcze że ISIS zostało praktycznie rozbite i nie jest już tak silne jak kiedyś .
 4. Szybciej Polska stanie się koloniom Tadżykistanu , niż Francja kalifatem Arabskim . Te wszystkie stereotypy , niewiedza i przede wszystkim strach buduje takie poglądy , które ukazują państwa z Europy Zachodniej upadłe , przez uchodźców . Francja historycznie miała i ma kolonie na całym świecie w obu Amerykach , bardzo dużo w Afryce , Azji południowo-wschodniej i na Pacyfiku . Chyba jest to oczywiste że wiele ludzi emigrowało do państwa macierzystego , co spowodowało rozwój kulturalny i społeczny francuzów . Ta mania na Arabów zaczęła się jakoś w 2013 kiedy Syryjczycy masowo uciekali do Europy i dla przeciętnego Polaka to wystarczy , by wyobrazić sobie terrorystę wysadzającego się na wieży Eiffla , jest tylko jeden problem ich we Francji nie ma za wielu , druga sprawa Syria była kiedyś krajem zbliżonym cywilizacyjnie i społecznie do Europy , kiedy wybuchła wojna ci ludzie po prostu zaczęli uciekać przed wojną i gwarantuję że na ich miejscu tak samo bym zrobił i jakimś dziwnym trafem terroryści wszyscy póki co byli z ISIS czyli organizacji , która jest problemem od dawien dawna , a nie który wyrósł na Syryjczykach . Wracając do Francji większość uchodźców jacy są to byli Algierczycy którzy w większości są rodowitymi Francuzami , bo przybyli w latach 60 i najwięcej jest ich teraz : ludzi z państw Sahelu , w którym tereny rolne stają się pustynią i przez to panuje głód i sądzę że i w tym przypadku należy się zrozumienie co do ucieczki . Bywając przynajmniej 7 razy w roku we Francji i posiadając dziadków w Bordeux od prawie 50 lat , śmiem twierdzić , że ci uchodźcy nie stanowią najmniejszego zagrożenia dla Francji , która ma potężną armię , broń nuklearną i przede wszystkim tolerancyjnych ludzi , którzy chcą rozwoju Francji i globalizacji . To my jedynie widzimy sztuczny problem , to my jedynie się bez sensu odgradzamy zamiast walczyć z realnym terroryzmem . Nie każdy muzułmanin to ortodoksa i terrorysta z ISIS . Martwmy się o siebie nie o Francję i zachód co nas wyprzedza o 40 lat i gwarantuję poradzi sobie z uchodźcami nie pierwszy raz .
 5. Daję ci bana za Francję xd
 6. Daję ci bana za to , że osłodziłaś/eś herbatę
 7. Administracja nie ma jak odrazu zająć się wszystkimi skargami natychmiast, gdyż administrator nie jest algorytmem a człowiekiem . Także nie wolno oskarżać rekruta który się uczy i powinien się mylić i ma prawo się mylić aby nauczyć się swojej roli do perfekcji i ty jako rekrut także popełniałeś błędy i tu co teraz piszesz jest zwykłą hipokryzją i brakiem zrozumienia . Śmiem twierdzić że ta wypowiedz to jedynie czysta prowokacja i kolejna próba podsycania całej struktury serwera która wynika z twoich kompleksów i żalów , pragnę ci też przypomnieć ,że forum do tego nie służy .
 8. To ty zacząłeś tą zbędną dyskusję i to ty zbudowałeś tu zbędny konflikt . Uważam że twoje zachowanie prowokacyjne jedynie przyćmiło ideę tego wątku jako skargi, tworząc przy tym czysty spam postawiony jedynie z twoich żalów i kompleksów . Jest to w zupełności zbędne , kiedy mamy tu poważną skargę na administratora . Radzę wszystkim skończyć i czekać na werdykt wyższej administracji , bo ten spam jest nikomu na rękę .
 9. Administrator nie powinien się wyśmiewać z tragedii którą był holokaust , żaden przyzwoity człowiek nie powinien . Uważam że za te wypowiedzi typu „do pieca z tobą” lub „Żydzi do gazu” powinien być natychmiast mute . Antysemityzm i rasizm nie mogą mieć tu miejsca , pamięć o ofiarach jest bardzo ważna , by nikt znowu nie wpadł na ten potworny pomysł i aby to była przestroga dla nowych pokoleń o tym jak człowiek może być okrutny i bezwzględny . Co do reszty graczy uważam że bezwzględnie powinni zostać zmutowani za antysemityzm , a co do zachowania ChatModa nie mi tu oceniać jaka go kara ma spotkać , ale powinna być surowa .
 10. A w Toruniu jedynie smog
 11. ignacy1

  Shipy V2

  Tylko Yahiko ❤️
 12. ignacy1

  Zniszcz Marzenie

  Administracja nie będzie cię karać , ale tylko raz cię ukara permanentnym pakietem ban++++ Chciałbym być opiekunem lobby na mmc