ignacy1

Ekipa MojeMC
 • Zawartość

  517
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana ignacy1 w Rankingu w dniu 28 Marzec

ignacy1 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

163 Zaangazowany

O ignacy1

 • Tytuł
  Operation Doomsday V2

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  ignacy1

Ostatnie wizyty

3810 wyświetleń profilu
 1. ignacy1

  ~ Grób & Info ~

  Ciemność, mrok, tajemnica i jeden wielki znak zapytania, co podmiot liryczny miał na myśli? Nie jestem w stanie zrozumieć tak naprawdę dlaczego śmierć, a nie życie jest przez ciebie wybierana w tematykach blogów. Czuję praktycznie zawsze to nawiązanie do śmierci, które dla mnie jest i tak jeszcze bardziej enigmatyczne. Czytając to szukam emocji które powinienem odczuwać, ale ich też wyczuć nie mogę ;). Pozdrawiam
 2. ignacy1

  -~- Cytaty #14 & Ankieta -~-

  Nie wiem w sumie czego tu bronicie, The_Wielki wyraził swoją opinię, która patrząc na zaistniałą sytuacje jest dla mnie bardzo trafna, a bongos dostał punkty karne za prowokacje. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię jeśli nikogo realnie nie uraża, a ciągniecie tego dalej jedynie nasila ten konflikt. Wielu osobom po prostu się nie podoba owa tematyka bloga bo jest ona bez powodu ponura i depresyjna oraz wymuszona i mają prawo to w sposób cywilizowany oznajmić w komentarzach.
 3. ignacy1

  -~- Cytaty #14 & Ankieta -~-

  Z całym szacunkiem ale uważam że jest tu tworzona sztuczna niby depresyjna głębia i punkt widzenia czytelnika tylko do tego się ogranicza. Co za tym idzie przekazywane te emocje są niejednoznaczne oraz po prostu bezpodstawne i przynajmniej przeze mnie raczej zwolennika horacjanizmu niezrozumiałe.
 4. Aby ten rozwój trwał dalej.
 5. Nick: ancia116 Yahiko ID działki: 68;-90
 6. Witajcie! Myślę że następne wpisy będą z następnej epoki po starożytności, dlatego przygotowałem prosty wstęp w formie wiersza, który rozpocznie średniowiecze i przy okazji opisze jego szalone jak na nasze czasy realia. Średniowiecze ciekawa epoka raz komuś łeb ścinali drugim razem szedłeś na opał . Za poważne herezje o kulistej ziemi za obalanie Boga i zabawę w czarodziei . Drugim zaś razem epidemia przybyła i przy okazji pół miasta wybiła, lecz to nie była boska wina , lecz kara za poważne herezje nim była.w tym samym czasie gdy mnożyły się wirusy i bakterie szło się na biczowanie i krwi upuszczanie , a amputacje przeżywał tylko wybraniec , lecz bez narkozy za to rondlem w głowę i nie narzekajcie z NFZem obecnym a w średniowiecznej Polsce . Zadam jedno proste pytanie na zakończenie czym dla ciebie było średniowiecze , lecz sam sobie odpowiedz czując woń koszulki po dwugodzinnym wf-ie . Więc wchodzimy za czas jakiś w średniowiecze. Źródła: Google Grafika
 7. ignacy1

  Bloger-Lacosa

  Za antysemityzm i prowokacje oraz poniżanie na tle narodowościowym i poglądowym powinien być ban albo więcej punktów karnych z blokadą, gdyż to zwykły brak kultury oraz okazywanie prymitywności i próba podzielenia społeczności serwera. Nie rozumiem totalnie co te wiadomości, które przywołałem tu robią. Blog o tematyce opisywania mądrych i przepięknych utworów staje się poligonem do kłócenia się o coś co w zupełności nie ma wspólnego z wątkiem i tematem. @Zientula każdy szanuje twoje poglądy, do czasu kiedy nie stają się zwykłą mową nienawiści, tak samo @aille. Poza tym śmiem twierdzić że powyższy post o charakterze antysemicki nie był spamem a jawną prowokacją, która powinna być ukarana o wiele bardziej poważnie niż punktami za spam, nie wspominając p tym że nie został usunięty, choć jawnie jest ksenofobiczny oraz poniżający. Komentując ten nonsens przejdę może do oceny wpisu. Jest on staranny, czcionka jest dobra, nie ma specjalnie błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i językowych oraz przede wszystkim, tematyka. Jest ona piękna prawdziwa oraz głęboka, pisanie o sile prawdziwej miłości jest naprawdę bardzo dojrzałym, jak i przemyślanym wyzwaniem. Daleko mi do takiego poziomu, jestem zdecydowanie na tak.
 8. ignacy1

  michalowsky

  Z całym szacunkiem, ale póki co dowody na obecność w FBI wskazują ciebie, a nie jak się wydawało michalowskyego.
 9. ignacy1

  michalowsky

  Myślę że posiadasz potencjał budowlany. Posiadasz dobrą aktywność oraz widać cię na chacie. Powiem tyle brakuje ci naprawdę bardzo bardzo mało by nadgonić poziom budowniczego, a możesz to zrobić nawet teraz. Jestem na TAK i życzę powodzenia.
 10. ignacy1

  vKiitsuneee

  Mam poważne obawy co do twojego obecnego zachowania, chwilami ono bywa prowokujące, wobec graczy, lub administracji. Co do budowania jak i aktywności jest wszystko w porządku. Moje stanowisko w tej sprawie jest neutralne.
 11. ignacy1

  Paffke

  Aktywność jest na plus, budowanie wszystkiego poza domami jest fajne. Jestem na tak
 12. Co do budowania nie ma szału, przy aktywności fizycznej, jak i na chacie nie widzę problemów, ale kiedy budujesz budowle pornograficzne oraz co ciekawe reklamujesz inny serwer, to mam spore wątpliwości co do ciebie. Na ten moment jestem na zdecydowane nie. EDIT sprawa wyjaśniona, to nie byłeś ty jestem na neutral.
 13. Cóż, co do twoich umiejętności są one ok, jednakże w dalszym ciągu za małe na budowniczego, co do reszty nie mam innych przeciwwskazań. Neutral.
 14. Nie bierzemy pod uwagę budowli, które nie zostały stworzone na MojeMc, osobiście gracza rzadko widuję, a działki nie są jakieś super mega. Jestem na nie.
 15. ignacy1

  lluscini

  Twoje zachowanie, które wydaje mi się bardzo znajome nie jest najlepsze. Wielokrotnie zaśmiecasz chat, czasami prowokujesz. Co do budowania jest ok. Jestem na konkretny neutral