maciex_213

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O maciex_213

 • Tytuł
  Debiutant

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  maciex_213

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. maciex_213

  Helper PaTryQ321321

  @VarashiLel Ja go znam, ma 16 tylko nie jest polakiem, po prostu, urodził się gdzie indziej i mieszka tam gdzie się urodził :p Jestem na tak
 2. maciex_213

  Podanie na Helpera

  1. Nick: maciex_2132. Imię: Maciek3. Wiek: 134. Od jak dawna grasz na Krainie? - Na tym koncie gram od niedawna ponieważ zakupiłem Mc premium a na poprzednim grałem z rok może więcej 5. Czy byłeś kiedyś karany na Krainie? Raz dostałem bana za nukera, ale akcja została uznana jako nieporozumienie.6. Jakie są najczęstsze problemy graczy na trybie creative? Komenda /marry, ceny rang na sklepie oraz czasem ortografia i brak porozumienia się (kłótnie)7. Jakie są zadania helpera na trybie creative? Pilnować czatu, ogarniać komendy, pomoc graczom oraz pouczeń graczy którzy są strasznie niezgodni8. Dlaczego chcesz zostać helperem? Po postu, chciałbym pomagać graczom i pomagać w rozwoju servera9. Jakie komendy WorldEdit uważasz za najbardziej przydatne? Uzasadnij. //wand, /br sphere, //set //undo i //replace ponieważ jak wspominam w kilku zdaniach o sobie lubię budować 10. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na ten tryb? od 1h do 5/611. Napisz coś o sobie: Mam na imię Maciek i chciałbym zostać helperem. Lubię bardzo krainę, na tyle że postanowiłem kupić 2 rangi na 2 trybach. Administracja i całe zarządzanie serverem są bardzo mili i wyrozumiali. Posiadam kanał na YouTubie na którym pewnie będe nagrywał z waszego servera. Nie jestem żadnym fejmem więc no. Lubię również budować itd. Pozdrawiam.
 3. maciex_213

  Niesłuszny ban

  Szkoda że nie wiem jak xd
 4. maciex_213

  Niesłuszny ban

  Chcę złożyć skargę na administratora Minecraftowaa_xD ponieważ dzisiaj gdy byłem na trybie Skyblock dostałem bana za nukera. Ja stałem tylko ruszałem myszką i kopałem jak mi się udało trafić a że mam mc premium nie mam możliwości dodania cheatów. W regulaminie nie ma punktu o tym żeby nie ruszać myszką z czułością na fulla i kopanie. Więc traktuję to jako niesłuszny ban.