Metths

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O Metths

 • Tytuł
  Debiutant

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Metths

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick: Metths Data zbanowania: 26.02.2019 (wtorek) Kto zbanował: DShimen Powód bana: Wysyłanie IP Loggerów Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): ts.krainamc.pl Czy uważasz, że kara ci się należała?: Oczywiście, że tak i żałuję za to co zrobiłem ;-( O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): Skrócenie Kary Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): Permanętny Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: Motywuję swoją prośbę o unbana poprawą i myśleniem przed zrobieniem danej czynności.
 2. nie masz na to dowodów, że dalej wysyłam ip logerry oraz nie masz pewności, że będę was obrażał n tsie można by mi dać szansę (okres próbny 2 tygodnie)
 3. Metths

  ub

  Według mnie bezsensowna motywacja jestem na NIE
 4. Metths

  UNBAN (Dawido16)

  Jestem na Tak o unbana
 5. Nick: Metths Data zbanowania: 26.02.2019 (wtorek) Kto zbanował: DShimen Powód bana: Wysyłanie IP Loggerów Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): ts.krainamc.pl Czy uważasz, że kara ci się należała?: Oczywiście, że tak i żałuję za to co zrobiłem ;-( O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): Całkowite zdjęcie kary Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): Permanętny Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: Motywuję swoją prośbę o unbana poprawą i myśleniem przed zrobieniem danej czynności oraz bycie kulturalnym wobec graczy!
 6. No wiesz ty sam wydawałeś z Hasane dziwne odgłosy, kazaliście mi obrażać właścielkę serwera z groźbą, że stracę rangę na innym serwerze, który należał do Hasane i Hasane mnie oszukał na 40 zł!!!
 7. Bardzo żałuję za to co zrobiłem to się więcej nie powtóry.😥
 8. Nick: Metths Data zbanowania: 26.02.2019 (wtorek) Kto zbanował: Chyba Gosiia, ale nie jestem pewny Powód bana: Wysyłanie IP Loggerów Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): ts.krainamc.pl Czy uważasz, że kara ci się należała?: Oczywiście, że tak i żałuję za to co zrobiłem ;-( O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): Całkowite zdjęcie kary Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): Permanętny Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: Motywuję swoją prośbę o unbana poprawą i myśleniem przed zrobieniem danej czynności.