Niezidentyfikowany

Helper
 • Zawartość

  218
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Niezidentyfikowany w Rankingu w dniu 13 Styczeń

Niezidentyfikowany posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

58 Nawet nawet

11 obserwujących

O Niezidentyfikowany

 • Tytuł
  Worst Player

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Unidentified

Ostatnie wizyty

1878 wyświetleń profilu
 1. Nie mówię, że ja mu dam UB; "Z mojej strony". Ogólnie bardziej szanuje jak ktoś zrozumiał swój błąd i chce przeprosić niż w perfidny sposób kłamie i chce jeszcze za to otrzymać UB, no błagam. Jeśli by nie altował, nie dostał by bana, proste.
 2. Jakbyś się przyznał, mógłbym Ci skrócić do 14 dni, ale jeśli mamy kłamać to z mojej strony unbana bys nie dostał. Poczekajmy na wyższą administrację;)
 3. Permisji do sprawdzania nie mam jeśli ci o to chodzi, co do tych owiec to było ich zrzuconych 5 o ile się nie mylę, uciekłeś tylko 2 razy i to były te ostatnie dwie. Po pierwszych trzech nie widziałem jakiegokolwiek odrzutu. Pozdrawiam
 4. Wiesz, nieodlatywałeś po 3 owocach terrorystkach w dodatku cały czas się poruszałeś i nie widziałem u Ciebie żadnej cofki przez 5-10 minut. Dostałeś bana z lekkim opóźnieniem ale chciałem później sprawdzić czy używasz jeszcze KillAury, bo były momenty gdzie biłeś innych plecami, tak czy inaczej dostałeś bana za AntyKnockbacka. Pozdrawiam
 5. Szkoda tylko, że utrzymywałeś się w powietrzu przynajmniej 5 sekund i jak gdyby nic zacząłeś znowu biegać i budować się dalej. Jakbyś miał lagi nie utrzymywałbyś się w powietrzu tylko w przeciągu 2,3 sekund wróciłbyś na miejsce Kary nie mają nic do tego co zrobisz w przyszłości. Ale ty się utrzymywałeś, a nie cofałeś w przypadku lagów Nic nie mam do dodania, wypowie się tu wyższa administracja.
 6. Otóż kłamstwo ma krótkie nogi proszę pana. KondzixToDzik zgłosił mi ciebie na helpopie w przypadku altowania, postanowiłem to sprawdzić z drugiego konta na które mam pozwolenie. Zestrzeliłem ciebie i popatrzyłem w dół i na taba czy masz lagi ale ich nie miałeś, cofnąłeś się na miejsce, więc postanowiłem ciebie zbanować. Pozdrawiam EDIT: Z racji twojego zachowania w stosunku do mnie i innych graczy nie jestem za zdjęciem kary.
 7. Niezidentyfikowany

  unban

  Nie pisz kolejnych próśb o unbana skoro poprzednia nie została jeszcze rozpatrzona --->
 8. A jest to konto premium lub kupowałaś jakieś tokeny?
 9. Siostra przyszła do mnie żebym Ciebie sprawdził więc to zrobiłem. Byłeś wtedy na środku i poprosiłem ją żeby ona i ZuMaDo na ciebie się focusowały, za każdym razem czy to byłeś przodem do nich lub obrócony robiłeś wręcz niemożliwe ruchy głową i atakowałeś je plecami. Dziewczyny w ogóle nie mogły do ciebie podejść, po tam czwartym czy piątym fragu który każdy wyglądał podejrzany postanowiłem Ciebie zbanować. Pozdrawiam
 10. Niezidentyfikowany

  ban

  Nie pisz próśb skoro poprzednia nie została rozpatrzona --->
 11. Skoro ban został skrócony to został skrócony, nie wiem po co piszesz kolejne prośby jak tamta została rozpatrzona.
 12. Byłem parę razy i polecam jechać;)
 13. Niezidentyfikowany

  Unban

  Em nie dostałeś bana permanentnego tylko czasowego na 30 dni.
 14. To nie były cofki ani lagi jak wyżej wspomniałeś. Dziwne, że obserwowałem ciebie od dłuższego czasu i nie zauważyłem ani jednej akcji gdzie ciebie cofało albo gdzie stałeś chwile zlagowany czy coś. Głowy nie dam ale gdyby to była cofka to by ci nie zabrało HP, a tak zdarzyło Ci się to 3 razy. Pozdrawiam P.S Jeśli graczowi zależy na unbanie, to można skrócić do 14 dni.