Niezidentyfikowany

Helper
 • Zawartość

  375
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Niezidentyfikowany w Rankingu w dniu 13 Styczeń

Niezidentyfikowany posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

88 Nawet nawet

O Niezidentyfikowany

 • Tytuł
  open mind.

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  BolsiQ

Ostatnie wizyty

2579 wyświetleń profilu
 1. Dzięki za zgłoszenie, gracz zostanie zbanowany. Pozdrawiam
 2. Jak spotkam na trybie, to ukaram. Pozdrawiam
 3. Ja tam się chowałem kiedyś w szafie i czasami zasypiałem, ale mniejsza z tym.
 4. Tak, ban był nadany 29 maja za automatyzację walki(killaura).
 5. Ja ci tłumaczyłem, że altowanie to zamrażanie postaci w locie, po czym ta postać stoi w powietrzu i wraca się na swoje miejsce. To co pokazałeś na tym filmie nie jest wystarczającym dowodem na to, by zbanować gracza, jak się dokładnie przyjrzysz to miał nieco lagi i to cofnięcie mogło być właśnie tym spowodowane.
 6. 1. Nick: Spokkxxx_PL 2. Imię: Patryk 3. Wiek: 21lat 4. Od jak dawna grasz na FreeBuildzie?: Grałem trochę czasu temu oraz od niedawna wróciłem do gry. 5. Czy byłeś kiedyś karany na MojeMc?: Nigdy. (prócz kilku mute przez zapomnienie się na msg). 6. Jakie są zadania chatmoda na tym trybie?: Odpowiadać na pytania graczy, łagodzić konflikty oraz pilnować ogólnego porządku. 7. Jakie są najczęstsze problemy graczy na trybie FreeBuild? Brak znajomości komend/zasad serwera. 8. Dlaczego chcesz być ChatModem?: Nie mam dobrej motywacji, można powiedzieć że chce i mogę. Lubię pomagać innym oraz pełnić jakąś funkcję w życiu serwera. 9. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na ten tryb?: Obecnie niemal 24/7 (kiedyś muszę spać). 10. Napisz coś o sobie. Jestem miły i pomocny, chętnie odpowiadam na pytania i pełnie funkcje mediatora w konfliktach. Podanie zostało mi wysłane na ts'ie ponieważ gracz ma problem z wejściem na forum.
 7. Niezidentyfikowany

  Votekick

  A kogo masz zamiar nazwać osobą zaufaną? Bo wydaje mi się, że mało jest takich osób albo ich wgl nie ma na serwerze. To, że ktoś ma legendę czy inną tam rangę nie oznacza, że jest kimś zaufanym czy coś w tym stylu. Jeśli chodzi o chatmodow, to również mam mieszane ku temu poglądy.
 8. Niezidentyfikowany

  Votekick

  No to tak, załóżmy iż wejdzie sobie legitny gracz który będzie sobie walczył na pvp. Załóżmy, że będzie miał przy sobie kilka setów p4 i tam inne wyposażenie. Przyjdzie sobie jakiś gracz i powie: "o pewnie ma cheaty, bo wszystkich ciągle zabija", po czym wpisuje /votekicka i wszyscy na niego głosują. Co się z tym wiąże? Gracz przyjdzie na forum i będzie się spinał, że niesłusznie go wyrzucili i będzie chciał odzyskać itemki które stracił. Dam głowę, że takich przypadków będzie setki. Votekick na SkyWars? Jest on niepotrzebny, gdy gracz zostanie wyrzucony po chwili wróci i będzie sobie dalej grał. Jedyne nad czym bym pomyślał to votekick na BedWars gdyż jest wielu graczy którzy sabotują drużyny lub przeszkadzają innym, niestety ale są tam różne "grupki" które nie raz już sabotowały swoje drużyny, nie będą umiały z tego umiejętnie korzystać i będą używać komendy nałogowo. Dla mnie propozycja jest dobra, ale tak jak wspomniałem wyżej, znajdą się tacy którzy nie będą z tego umiejętnie korzystać. Pozdrawiam
 9. Może jeszcze kawę i herbatę zaserwujemy u handlarza ?
 10. Gracz został już zbanowany.
 11. Jeden temat, jedna propozycja - w innym przypadku od od razu leci do odrzuconych.