Skocz do zawartości
KrainaMc.pl

MoraMiserium

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez MoraMiserium

 1. Nick: ImKitsunee, Ive_ ID działki: 55;58
 2. Wielki xd nie jestem kobietą xd to ja ImKitsunee
 3. Bardzo ciekawe kontent jak dla mnie ponieważ, nigdy nie grałem na krainie i jestem ciekaw jak to wyglądało tam a jak wygląda teraz myślę, że mogłoby mnie to zachęcić do zagrania na krainie jeśli będzie to jakoś logiczne opisywane ? Jestem na tak powodzonka ?
 4. Przepraszam, że tutaj piszę, nie powinienem, ale dla tych, którzy doszukują się "Sztuki Średniowiecza" jest ona uwzględniona pod hasłem "Sztuka Baroku" ponieważ barok ukształtował się w późnym średniowieczu wraz ze stylem gotyckim, o którym zapomniałem, przyznaję się bez bicia. ale obiecuję, że ów kierunek sztuki zostanie również opisany.
 5. Jak masz na imię? Witam, jestem Bartosz, jednak znajomi mówią na mnie "Mora" Dlaczego chcesz mieć rangę blogera? Ponieważ, chciałbym dzielić się z ludźmi swoimi zainteresowaniami oraz hobby Planowana tematyka bloga: Blog będzie związany ze sztuką, co to oznaczy? a oznacza to, że będę przytaczał informacje o obrazach , artystach i ogólnie, na czym opiera się dany styl w sztuce w odpowiedniej epoce sztuki. Blogi będą pojawiać się dwa razy w tygodniu a dokładnie w piątki i soboty o (16:00). Napisz coś o sobie: Nazywam się Bartosz, mam 18 lat i od 7 lat zajmuję się rysowaniem, od j
×
×
 • Dodaj nową pozycję...