impungushe

Ekipa KrainaMc
 • Zawartość

  124
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

28 Neutralny

O impungushe

 • Tytuł
  Kto nie doznał goryczy ni razu, Ten nie dozna słodyczy w niebie.

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  impungushe

Ostatnie wizyty

2208 wyświetleń profilu
 1. impungushe

  -~- Cytaty #13 -~-

  Jak zawsze świetnie ^^. 1. Co tam u ciebie? W sumie to źle. 2. W jakim kolorze wolisz pisać? Raczej czarny. 3. Byłeś/aś kiedyś za granicą? Dość sporo razy ^^. 4. Jakie jest twoje ulubione zwierzę? Nie mam ulubionego :((
 2. impungushe

  TikaTeko

  Jak na twój wiek to robisz dość spore błędy ortograficzne. Co do podania to jestem na nie, nigdy cie na trybie nie widziałam, a więc upominania i pomagania nie widać, aczkolwiek życzę powodzenia.
 3. Nie żeby coś, ale pisząc ''przecież to ty łamiesz regulamin i jesteś toksczny'' z tego jest kojarzony czy coś, bo jakoś nie rozumiem. A co do podania to jestem na nie z plusem upominasz, pomagasz, ale co do aktywności to do poprawy. Powodzenia.
 4. impungushe

  AleksyP

  Na trybie widziałam cie max 2 razy, albo 3. Jestem na nie, aczkolwiek życzę powodzenia!
 5. Dopiero dziś widziałam cie na trybie. Co jak dla mnie jest nawet śmieszne, bo jakoś nigdy cie tam nie widziałam tylko akurat dziś. Jestem na nie no cóż ;/ aczkolwiek życzę powodzenia!
 6. XDDD nie chce nic sugerować, ale na przykladzie tego jest noelomordo (zmienił nick więc teraz nie wiem jaki ma) dość często prowokował graczy i ich obrażał, a teraz obecnie jest w adm.
 7. Chciałam edytować, ale jest już zapóźno więc to tutaj napisze. Jak dla mnie to każdy może mieć szansę na bycie w adm nawet jeśli jego zachowanie jest takie średnie. W taki sposób można sprawdzić czy bycie w adm wpłynie na poprawienie zachowania. Wystarczy trochę zaufania i zrozumienia :v
 8. ee na tak, powodzenia. ^
 9. impungushe

  Pusiunia

  Miły, upomina, pomaga ostatnio spadła ci trochę aktywność więc to do poprawy i będzie git. Na tak, powodzenia! ❤️
 10. Tylko raz cię widziałam na trybie czyli dziś. Nie udzielasz się i wbijasz tylko na jakieś 10-15 minut. Jestem na nie no cóż, aczkolwiek życzę powodzenia.
 11. impungushe

  [ChatMod] Cuki3r

  na tak aktywność, upomina, pomaga. powodzenia ❤️
 12. impungushe

  Nie wiem co napisać

  1. Oczywiście 2. Nawet spoko 3. Matematyka i chemia 4. Niebieski, szary i biały 5. ''... List do nikogo... '' bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Wpis jak najbardziej oryginalny i fajny podoba mi się ^^.
 13. Kakus już nie żyje. Burksonn.
 14. siema jestem vPolish_ hmm... KeXuuYT