Bongos

Użytkownik
 • Zawartość

  293
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Bongos w Rankingu w dniu 29 Grudzień 2018

Bongos posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

91 Nawet nawet

O Bongos

 • Tytuł
  Helper

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Bongos

Ostatnie wizyty

1598 wyświetleń profilu
 1. Bongos

  Skala ziomala

  gratuluje łysy!!!
 2. Bongos

  UB!

  Nick: Ogółem IP moje [bongos] no i Aligatora zbanowali. Data zbanowania: 10.03.2019 może Kto zbanował: Może Gosiiia, ale nie wiem czy na pewno Powód bana: No nie ma! Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): O Forum chodzi Czy uważasz, że kara ci się należała?: No może trochę O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): Całkowite zdjęcie kary Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): Permanentny Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: Julek [Krul_Julian_XIII] jest z innego kraju, ale jest kuzynem i nas odwiedził i tak jakoś wyszło, że założył konto. Mi moze tez sie nalezal, no ale ziwastuje 100% poprawy. Sory za zachowanko. Tak jakoś skarg robic nie mozna i kijowo ogolem.
 3. Bongos

  Skala ziomala

  o co ci chodzi bejbaśna?
 4. 1.Czy chodzisz tylko w dresach i adasiach? 2.Czy jesteś łysy? 3.Czy lubisz zajadać się kebsikiem? 4.Czy masz bicka? 5.Czy kibicujesz legii warszawie? 6.Czy lubisz pić piwko? 7.Czy lubisz słuchać rapsów 8.Czy mieszkasz na dzielni? 9.Czy nie tolerujesz pedalstwa? a teraz oceny 0-3 - jesteś kujonem i nudziarzem, a na widok ziomali z łysinką przechodzą cie ciarki na plecach 4-6 - lekki respekt na dzielni jest, ale popracuj nad sobą 7-8 - normalny ziomal z szacunem na dzielni 9 - jesteś żywym postrachem na dzielni! nic tylko pogratulować! mi wyszło 9 no cóż teraz piszcie własne wyniki
 5. Mamy zgodę z wami
 6. Bongos

  Mała przerwa

  Im dłuższa tym lepiej
 7. Bongos

  Cytaty #11

  Dobra widzę że rozmowa z tobą nie ma sensu bo nic nie kminisz! NARA!
 8. Bongos

  Cytaty #11

  1. Zaprzeczasz swojemu blogu 2. no błagam hahah, i umie recytować na pamięć pana tadeusza 3. Co to za odpowiedz w ogóle??
 9. Bongos

  Nie mam pojęcia// Przepraszam

  HAHAHAH 1.nie komentuje tego bloga z powodów osobistych, tylko dlatego że jest to szkodliwe dla innych, wyobraź sobie że takie 8 letnie dzieci czytają twój pseudo blog który powinien raczej znajdować się na forum dla depresantów no sorry psyche to one maja wtedy niezle zryta 2.Nigdy nie miałem swojego bloga 3.to był żart z tym kijem jakbyś nie wiedziała kobieto jezuuu, i jak bejsbol ma się złamać po tym jego dotknięciu hahah? 4.Ja nie udaję twardego tylko taki jestem, życie jest ciężkie więc czasem trzeba sięgnąć po tego bejsbola czy tak jak kiedyś po miecz i ruszyć do walki, a nie użalać się nad sobą jak sierotka marysia, sam umiem sobie poradzić z problemami i nie angażuje w to moich ziomali, którym zawsze jestem gotów pomóc 5.ja na to forum wchodzę okazjonalnie i nie nołlajfie jak ty , ostatnio dla twojej wiadomości byłem tu 2 i pół tygodnia temu, też nikogo nie udaje jako dowód możesz się spytać aligatora bo mieszkamy w tym samym bloku 6. zanim coś napiszesz radzę ci się zastanowić jak tak się prujesz do mnie to zapraszam na mokotowskie bloki, zobaczymy czy będziesz taka mocna w gębie koleżaneczko ELO pani wszystko wiedząca, zaorałem cie i gites
 10. Bongos

  Cytaty #11

  1. hmmm tobie się może wydawać że masz depresje a jest to zwykłe przygnębienie, prawdziwą depresje to miał hitler pod koniec wojny gdy widział jak jego państwo umiera a depresja w wieku 3 lat też jest możliwa 2. a to niby czemu, jestem jakiś gorszy?