BRASTON

Użytkownik
 • Zawartość

  386
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana BRASTON w Rankingu w dniu 13 Październik

BRASTON posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

93 Nawet nawet

3 obserwujących

O BRASTON

 • Tytuł
  MMC - PvP Creative / Only

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  BRASTON

Ostatnie wizyty

1567 wyświetleń profilu
 1. Zachowanie - (wyzywasz) Aktywność +/- Estetyka - Ortografia +/- Upominanie/Pomaganie - NIE+
 2. Spam. 5pkt Aktywność +/- Zachowanie ++/- Upominanie ++/- Estetyka - Ortografia +/- NEUTRAL
 3. Byłaś w Administracji + Masz doświadczenie + Aktywność + Zachowanie + Upominanie/Pomaganie + TAK!
 4. Spam. 5pkt Spam. 5ptk Spam. 5pkt Byłeś w Administracji + Masz doświadczenie + Aktywność +/- Zachowanie + Pomaganie + Upominanie ++/- TAK!
 5. Prosisz o mani, mani :d - Odpisujesz pod swoim podaniem +/- (to tylko 1 post więc...) Ortografia - Estetyka - Może dasz odpowiedzi pod pytaniami graczy? - NIE!
 6. Gz, też jestem Kamil Zachowanie - Pomaganie +/- Ortografia +/- Aktywność + NEUTRAL
 7. BRASTON

  rekrutacja Eras

  Na nie. Aktywność - Estetyka - Zachowanie - Ogarniasz forum? - Jak na swój wiek to jesteś według mnie 7 latkiem (bez urazy). Ja mam 10 a zachowanie mam lepsze... NIE!
 8. BRASTON

  Helper _iYuu

  Spam pod podaniem. ChatModa* ChatMod powinien tygodniowo minimum 14 godzin. Jest rekrutacja. Zadaniem ChatModa* 2 godziny? 30 minut? 2 dni? Niecierpliwość? Ojjj, źle to o Tobie świadczy. Ortografia - Estetyka - Podanie (treść) - Na Nie.
 9. BRASTON

  BRASTON

  1. Nikt nie gra aktywnie na tym trybie. ---------------------------------------------------------------------------------- 2. Tak wiem, za to się nie kara. ----------------------------------------------------------------------------------------- Inne: \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\\/\/\\/\/\\/\/\/\/\/\/\/\\/\/\/\/\\/\/\/\/\\/\/\/\/\/\/\/\\/\/\/\/\/\/\/\\/\/\/\///\/\\/\//\ Spam - 5 pkt ------------------ Spam + prowokowanie + wiek nie ma nic do rzeczy - 15 pkt --------------------------------------------------------------------------------- Upomnienie (gz) / Spam + Brak napisania powodów oceny na tak - 5 pkt ------------------------------------------------------------------------------------------------- Spam + Zaśmiecanie podania + Wyzywanie od dzieci - 15 pkt -------------------------------------------------------------------------------------- Spam + wiek nie ma nic do rzeczy tylko dojrzałość. - 15 pkt (Celowo prezesie xD) Fajny cytacik | +1 że liczy się dojrzałość / Powód na ,,Nie'' niema sensu (podliczam pod spam) - Upomnienie -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wezmę to sobie do serca. --------------- Tak, nie ma tutaj żadnego problemu +1. Wezmę to sobie do serca. --------------------- Niemiły to tylko kiedyś byłem jak by co... Przyjmuję to do serca będę cierpliwy. Niech Cuki3r idzie na pvp. Ja sobie zaczekam. Proszę o zamknięcie podania.
 10. BRASTON

  chatmod OLENKO123

  Na nie podanie pisane 2 raz. + 80 pkt karnych za spam = 170 pkt. Kiedy ban?
 11. BRASTON

  chatmod OLENKO123

  Na nie. Zachowanie zbyt dziecinne. + gratuluję zdobycia 90 pkt karnych za spam
 12. BRASTON

  BRASTON

  Proszę mnie nie prowokować i mi tutaj nie spamować. Jest to karalne. WIEK NIE MA NIC DO rzeczy.
 13. BRASTON

  BRASTON

  Pisałem w podaniu na ten temat, wiem że za to się nie kara.
 14. BRASTON

  ChatMod Harushi

  Na Nie. Prosisz o ocenę podania. Widzę, że pali ci się. Prowokujesz i potrafisz irytować (na creative)
 15. BRASTON

  BRASTON

  Wspomnę panowie, że nikt z was też nie gra aktywnie na tym trybie. Ja gram tam tylko aby się nie nudzić w mc. Zrozumcie to. Aktywność w tej rekrutacji nie ma nic do znaczenia. Proszę o podanie więcej argumentów a nie tylko aktywność. Ważne jest to co będzie a nie to co było. + gram aktywnie na creative (2h dziennie) a teraz tyle bede przeznaczal na pvp