vKiitsuneee

Użytkownik
 • Zawartość

  257
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

61 Nawet nawet

10 obserwujących

O vKiitsuneee

 • Tytuł
  Hozze mnie zmusił, nie bijcie >:(

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  vKiitsuneee

Ostatnie wizyty

1857 wyświetleń profilu
 1. vKiitsuneee

  vKiitsuneee

  Pozwolę sobie odpowiedzieć pod swoim podaniem, a mianowicie to, ze diwado pisał, że mi niby pomaga nie łączy się z prawdą. Jedyne co robił na tej działce to wklejał wandem kwiatki pembe, które usuwał, więc chłopcze najpierw myśl, a później pisz.
 2. vKiitsuneee

  vKiitsuneee

  Tutaj ten punkt ulega zmianie: FreeBuild - -2;-3, -3;0, Survival jak i skyblock bez zmian i jeśli mi się uda to creative: -27;-67.
 3. vKiitsuneee

  Budowniczy Aloes_

  Jeśli to co pisze notVerix to prawda (Że ty to Hurashi) to jestem na wielkie nie. Twoje zachowanie było nieodpowiednie, a wręcz karygodne. Prowokowałeś, obrażałeś i miałeś w głębokim poważaniu upomnienia - Twoje zachowanie jest irytujące, nieodpowiednie jak i niedojrzałe. Jestem na nie, powodzenia!
 4. Siemanko, zobaczyłam na te twoje działki, szału nie ma, ale jakoś bardzo źle nie jest - takie sobie są te działki. Aktywność spoko, a z tego co widzę starasz się pomagać. Jak na swój wiek jesteś nawet ogarnięty, a co do notVerixa, że w tym wieku nie powinieneś się dostać. Nie liczy się wiek, ale dojrzałość jak i zachowanie osoby, która rekrutuje. Powodzenia!
 5. 1. Nick: vKiitsuneee 2. Imię: Agata 3. Wiek: W marcu skończę 13 lat. 4. Od jak dawna grasz na MojeMC? Gram dość spoko - około 2 lata. 5. Ile godzin tygodniowo możesz poświęcać na budowanie na rzecz serwera? Śmiem myśleć, że na spokojnie mogę poświęcić na to od 2 godzin do nawet i 4 dziennie - 14-28 godzin tygodniowo. 6. Dlaczego chcesz zostać budowniczym na naszym serwerze? Mimo iż nie grywam długo na creative chciałabym spróbować tam swoich sił w budowaniu. Startuję w wielu konkurach budowlanych, w których zajmuję dość wysokie miejsca. Lubię budować. Staram się być pomocnym jak i uprzejmym graczem. I chciałabym zasilić administracyjne kręgi jak i pomóc w budowaniu przeróżnych budowli. 7. Numer działki, na której możemy znaleźć Twoje budowle: Survival: 1kyo (1 część zaznaczona tabliczką), FreeBuild: -2;-3, -3;0, -3;1, Skyblock: Choinka, fabryka oraz ox (pod najwyższą platformą *oznaczę tabliczkami*). Na creative postanawiam nic nie budować, ponieważ dużo budowli jest na innych trybach. (niektóre budowle są w budowie + może zbuduję jeszcze jakieś budowle) 8. Napisz coś o sobie: Siemanko, jestem Agata. Dziewczyna z dystansem do innym, zapałem do życia. Lubię spędzać czas z bliskimi, a no i jeszcze z buraczkiem ^^. Nie lubię, a wręcz nienawidzęsię poddawać zawsze się podnoszę i próbuję jeszcze raz. Lubię grać w siatkówkę co wychodzi mi to całkiem dobrze, ale gram też w gry m.in. Minecraft, League od legends. No i myślę, że tyle wystarczy, bywajcie! *Tak wiem, że mało gram za cv* Buraczeknudaczek i Hozze mi kazali~~ *hozze mnie zmusił* Życzę powodzenia innym rekrutującym! ^.~
 6. Rejven kochaniutka jestem na dużeee tak. Jesteś aktywna, budujesz olśniewająco, starasz się pomagać. Jestem niekonfliktowym graczem. Nic dodać nic ująć. POWODZENIA!
 7. Pozwolę sobie tutaj napisać, iż nie gram dużo na creative, ale gram na skyblocku gdzie grasz i ty. Twoje zachowanie czasem jest irytujące jak i prowokujące/nieodpowiednie. Ortografia leży, a ja widując twoje błędy, które popełniasz na serwerze, mam ochotę strzelić sobie w łeb: dobze, pzepraszam itd. boli w oczy, co przyzna mi tutaj każdy. Co do budowli to są one hypixelopodobne, nie powalają mnie, ale nie są też złe - są okej, ale i tak mi tam czegoś brakuje.Czasami też nie rozumiesz czegoś o co ktoś cię prosi - ktoś prosi cię, abyś przestał, a ty masz to w głębokim poważaniu i robisz dalej swoje. Aktywność niby okej, pomaganie też. Moją oceną jest neutral/nie *jest to tylko i wyłącznie moja opinia* Mimo wszystko życzę powodzenia!
 8. Nick: vKiitsuneee Numer działki: 183265;-429754 (albo /p h vKiitsuneee)
 9. Nick: vKiitsuneee ID działki: -2;2
 10. Nick: vKiitsuneee ID działki: 6qm1
 11. Nick: WerciaCAT ID działki: -23;-82 Nick: vKiitsuneee ID działki: -2;-3
 12. Nick: vKiitsuneee ID regionu: 1kyo
 13. Nazwa drużyny: NJPK Członkowie: Drzewko14, TheNeverMind, vKiitsuneee, _Mrs_Andzia_ Ojciec rezerwowy: Zyleta