vKiitsuneee

Użytkownik
 • Zawartość

  233
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

54 Nawet nawet

8 obserwujących

O vKiitsuneee

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Nick z minecraft
  vKiitsuneee

Ostatnie wizyty

1688 wyświetleń profilu
 1. Nie, ponieważ prosiłeś na chacie głównym o "tak" pod podaniem + nie pomagasz i nie upominasz (to tylko i wyłącznie moja opinia)
 2. Oj zimny, zimny poznając pewne rzeczy jest na neutral/tak pomagasz oraz upominasz, jesteś miły, opanowany, aktywność jest spoko reszta up ;d Powodzonka i pamiętajcie, każdy zasługuje na drugą szanse!
 3. Nie - pchasz się do, każdej rekrutacji, a reszta u buraczka ^
 4. vKiitsuneee

  BRASTON

  Nie żeby coś, ale nie liczy się wiek tylko dojrzałość itp. Nie, a powód to: "gram aktywnie na creative (2h dziennie) a teraz tyle bede przeznaczal na pvp"
 5. Szczerze jestem na nie, może i nie gram na pvp jakoś mega często, ale po zachowaniu na innych trybach nie jesteś jakoś mega miły, bo umiesz obrazić za byle "błachostke". Czasami też nawet prowokujesz i może czasem pomożesz, ale i tak czy siak nie jesteś jakoś mega dobrą osobom na to stanowisko. Mimo wszystko życzę powodzenia.
 6. Misiaaaa jestem na Tak : > (to jest tylko moja opinia) Pomagasz upominasz jesteś miła, ale też i czasami lubisz być wredna ;c masz dobry kontakt z ludźmi nie wiem jak z aktywnością, bo nie gram jakoś bardzo na freebulid'zie Powodzonka!
 7. Nazwa drużyny: NJPK Członkowie: Drzewko14, TheNeverMind, vKiitsuneee, _Mrs_Andzia_ Ojciec rezerwowy: Zyleta
 8. vKiitsuneee

  Q&A

  Nie jestem dzieckiem anime lolz 😛 Czy lubisz Foitka?
 9. Miło mi Avokado jestem Kaktus aka Kakus320
 10. vKiitsuneee

  Nie/tak

  Yees Czy lubisz DShimena? : o
 11. aaa, no to ja chyba troche niesprytna umysłowo XD. Znajde jedną osobe jeszcze i będzie git xD
 12. Z pewnej przyczyny jaką jest wycofanie się jednej osoby z drużyny + ja na 13 nie wstane oznajmiam, że NJPK nie weźmie udziału []