PLBoyPL

Użytkownik
 • Zawartość

  263
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

27 Neutralny

O PLBoyPL

 • Tytuł
  Biały Murzyn

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  PLBoyPL

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. PLBoyPL

  Koniec Świata 2019

  A ja się nie cieszę. Ja to bym se z chęcią umarł 😇
 2. PLBoyPL

  __SZA__

  A co z tym Mahazarem? Bo już nie wiem o co chodzi.
 3. PLBoyPL

  [Pvp] arena dla słabszych

  Nie spam już tymi ss'ami
 4. PLBoyPL

  [Pvp] arena dla słabszych

  Tak tak, ide sobie na pvp mam żelaznego seta, 5 refów i diax miecz. Wbijam na dolinke a tam typ ze 120 lvl, setami 3/4, 20 serduszkami i pewnie jeszcze 2 stakami koxow. Ja mam sie z nim klepać xD?! Ten nasz tryb PvP to po prostu PayToWin i tyle. Jestem jak najbardziej za tylko, żeby na tej arence można było nosić max p1, 5 kox, 10 refow i miecz 2/1.
 5. PLBoyPL

  PLBoyPL bustowanie

  XD! Jednym słowem XD! Szkoda tylko, że gracze nie widzą tekstó _MrJump_ "zydzi do gazu". Co do skargi to powinna być odrzucona. Typie biłem sie z jankiem na łapki miałe crasha to mi oddał punkty. Nie wiem czy ty w ogóle do szkoły chodziłeś.
 6. PLBoyPL

  Życzenia Noworoczne

  Dosiego roku kochani
 7. PLBoyPL

  Brawo.

  Dziękuję
 8. PLBoyPL

  Brawo.

  Niech ta administracja @Gosiiia i @Daffit już się ogarnie, bo ten serwer zaczyna schodzić na psy. Było tyle skarg na owego gracza Mahazara, że mogliście się już poważnie zastanowić czy nadal powinien on pełnić funkcję strażnika. Pierwszy raz w życiu zgodzę się z onurem , zdegradowaliście najlepszych modów, a przyjmujecie byle kogo. Żegnam i życzę szczęścia w sprawdzaniu 😆
 9. PLBoyPL

  Unban Perakhan

  Czyli już wiem kto wie w ostatnim czasie ddosuje . Nie sądziłem tylko, że to Perakhan . No cóż nie wiem ilu graczom próbowałeś wyrządzić szkodę w postaci ddos'a, ale trzeba mieć na uwadze to, że jest to w Polsce przestępstwo. Nie mniej jednak uważam, że każdemu przydarzają się lepszy czy gorsze dni i każdy powinien dostać drugą szansę. Jestem za
 10. PLBoyPL

  Kiedy Nastro zaczyna odwalać...

  GEJOWNIA!
 11. PLBoyPL

  Odchodzę :)

  Aż mi się szkoda ciebie zrobiło . Nie odchodź!
 12. PLBoyPL

  [helper] f4vourite

  Jestem jak najbardziej na tak :D! Uzasadniam to: bardzo dużą aktywnością na wieeeelu trybach, brakiem używania wulgaryzmów/wyzywania, bycie pomocnym, miłym i uprzejmym, bardzo schludnym i starannie napisanym podaniem . Powodzenia!
 13. PLBoyPL

  Podanie Na Helpera

  @StiviTV ty chyba sobie żartujesz xD! Na poprzedniej edycji EHC złożyłem na ciebie dwie skargi. Raz mnie zwyzywałeś, bo się bałeś 1v1, a potem mi zjechałeś rodziców. Inni gracze bardzo łatwo cię prowokują. Po za tym 10,5 roku to troszeczkę za mało więc masz małe szanse :P. Nie ma co tu dużo mówić, na NIE!
 14. PLBoyPL

  Zapraszam!

  Jak coś piszesz to najpierw pomyśl :/. Co do kanału dałem suba :D!