sxnflqwer_

Użytkownik
 • Zawartość

  1057
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

169 Zaangazowany

O sxnflqwer_

 • Tytuł
  PATRZCIE SYGNATURE MOJĄ

Informacje

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

6727 wyświetleń profilu
 1. Dla mnie masterbuilders i speedbuilders pozdrawiam
 2. A myślałam że w branżowej są trzy lata nauki XD Chyba zacofana jestem. A ogólniee to chyba jest jeszcze branżowa II stopnia i wtedy można zdobyć jakieś tam większe wykształcenie czy coś. pzdr
 3. Mam nadzieje ze sie nie powtarza Czy na KrainaMc byl tryb SpeedBuilders? Czy obecnym opiekunem Creative 1.12 jest PannaSpiderka?
 4. Czy drewniana siekierka może służyć jako różdżka do używania worldedita? Tak
 5. Zgłaszam brata. 1. Nick: ItzNuuki_ 2. Tematyka budowli:: Świąteczne Miasteczko 3. Deklaracja braku wycofania udziału w konkursie: Być może tak 4. ID działki (dostępne na tabliczce, na jej rogu po prawej od respu): 2127;2129
 6. Nick: Nerminka *Kategoria, w której biorę udział: Wierszyk *Czy zapoznałem/am się z zasadami: No pewnie, znam.
 7. Mozna mnie gdzies dolaczyc rezerwowo? Z gory dzieki xD
 8. Derwnoit albo Darxoit ewentualnie drewnoit
 9. sxnflqwer_

  Unban

  Każdy może tak powiedzieć. Ile razy ktoś mówi, że przecież on mówi prawdę. Że odpalił mu macro brat, że kuzyn. Ban jest słuszny bo faktycznie posiadałeś macro. Skoro był u Ciebie kuzyn czemu nie wyszłeś z serwera? Zapomniałeś wyłączyć macra i kuzyn Ci włączył macro.
 10. Straszny jesteś, wiesz?

 11. Ja wiem za co utraciłaś rangę. Wiem też dlaczego podanie napisane jest w taki sposób. Zacznij jako Moderator i pokaż, że można Ci ufać. Podanie Przyjęte! Okres próbny trwa ok. 2 tygodni.