iUmutPowerS

Użytkownik
 • Zawartość

  158
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Neutralny

2 obserwujących

O iUmutPowerS

 • Tytuł
  Sam wiesz kto

Informacje

 • Płeć
  Nie powiem
 • Nick z minecraft
  iUmutPowerS

Ostatnie wizyty

1838 wyświetleń profilu
 1. iUmutPowerS

  Powrót!

  Moda na przerwy xd
 2. Nick moj Data zbanowania dzis Kto zbanowal tetejcho Powod bana Zniszczenie dzialki Serwer Mojemc Czy uwazasz ze kara ci sie nalezala : tak O co prosisz: skrocenie kary do 3 lub 4 dni lub calkowite zdjecie kary Typ bana: 7 dni Czym motywujesz: No to jest mi zal zniszczenia dzialki. Przyznalem sie do winy co jest chyba dobre. Ogolnie zostalem do tego zmuszony ale tego juz nie chce ciagnac. Odpokutuje i przyrzekam ze to sie nie powtorzy. Pozdrawiam pisze to w imieniu gracza KlyexPL ponieważ ma bana na forum.
 3. Informacje o Konfederacji Tarmańskiej Głowa Państwa: iUmutPowerS Szef Rządu: Biszkopt948 Konstytucja: Konstytucja KT z 17 lutego Typ Państwa: Cesarstwo Ustrój Polityczny: Monarchia Absolutna, Autokracja Waluta: Złoty Cesarski Rejestracja: TR Stan rządu: iUmutPowerS: Cesarz Konfederacji Tarmańskiej, Minister Rozwoju Gospodarczego, Minister Handlu, (Cesarz Tarmacji, Sułatn Turcji, Król Szwajcarii, Król Hingurczyków tytuły). Naczelny rabin KT. Biszkopt948: Arcyksiąże Konfederacji Tarmańskiej, Minister Obrony Narodowej, Dowódca Sił Zbrojnych, (Arcysułtan Turcji tytuł) PiesekKomornik: Premier Konfederacji Tarmańskiej, Minister Finansów, Minister Administracji Rządzącej KlyexPL: Kanclerz Konfederacji Tarmańskiej, Minister Propagandy, Rzecznik Praw Obywatelskich, Minister Bez Teki olikox12: Minister Architektury Sumey: Minister Sportu YourMomSister: Minister Ochrony Bez_domny: Minister Rolnictwa sheo89: Minister Sprawiedliwości AntekK2009: Minister Środowiska, Rzecznik Praw Obywatelskich
 4. Emm nwm, nawet nie kojarzę, no może KrainaMC.
 5. Dziś odbyly się wybory do 10 osobowego parlamentu Konfederacji Dakstingskiej. Frekwencja wyborcza wyniosła 100% uprawnionych, partie które wzieły udział w wyborach to Socjalistyczna Partia Daksitngu (SPD) i Ludowa Partia Daksitngu (LPD). Wyniki wyborów: -LPD 55% (6 mandatów poselskich) -SPD 45% (4 mandaty poselskie) Wygrana LPD nadaje parlamentarną większość i możliwość stowrzenia własnego rządu (ministrowie). Gratulacje wszytkim. Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu co miesiąc.
 6. UWAGA, partia zmienia nazwę na Ludowa Partia Dakstingu (LPD) i siedzibe na ul.Zwyciężców 1
 7. Dnia 12.07.2019 roku powtała pierwsza i jedyna na tę chwile partia w KD, Rojalistyczna Partia Dakstingu. Partia reprezentuje poglądy: antydemokratyczne, monarchistyczne, antyliberalne, kapitalistyczne, prototalitarne, antyglobalizacyjne, antyprawicowe. Siedziba partii znajduje się w Dakstinge po adresem ul.Milowa 1 Założycielem i prezesem partii jest iUmutPowerS.
 8. nie "a we we" człowieku voovladmira z FBI, a ave ave, a nei samo ave, a ave iUmutPowerS poprawniej ?
 9. jednak nie zapomniałeś że jesteś w tym klubie xd, zobaczysz.
 10. Tak właściwie jeśli chodzi o uchodźców, to nawet nie powinni emigrowac do Europy. Ci z Syrii, są uchodźcami wojennymi, więc mają nakaz jeśli chcą emigrować wojennie. "Zamieszkać" w najbliższym państwie najabrdziej zbliżonym kulotorwo. Tutaj wychodzi na to że powinni być w Libanie, Iraku bądź troche dalej do Jordanii. W Polsce jeszcze niema na tylu uchodźców by zrobić plagę niszczącą państwo. W Francji około 7 mln ludzi wynaje Islam, to wręcz zaduża liczba. No fakt, np. Żydzi w Polsce po tysiącach latach w większości się nie zasymilowali. Żeby doszło do takiej swojskiej asymilacji trzeba bliskich sobie narodów, wypadku Francji, Hiszpanie bądź Włosi albo inni Romnie ale NIE Arabowie! To wogle inna strefa kulutorwa, niemają zamiaru wracać chyba do swoich domów. Bardzo chcą rozwoju :). A co do globalizacji, to jeden wielki śmieć bez wartości. Myślisz że Arabowie którzy "wyjeżdzają" do Francji chcą globalizacji i asymilacji??? To są większości środowiska skrajnie prawicowe. Na jednen rozkaz muftiego mogą zrobić "cuda". Czy ty uważasz multikulti zza rozwój społeczeństwa i tworzenie odrębnych struktur w jednym państwie? To absurd. Nie sądze by wymieszany naród mógł się utosamić z jednym państwem. Co do tego wiąże się największy błąd Francuzów jakim jest utworzenie Republiki dzięki której straszliwa plaga demokracji "zabiła" Europe. Niestety. Jeśli UE nie przejdzie na antydemokrację i usunie wszytkich uchodźców, nie widzę tego kolorowo. Grecja upadła, Włochy też ale podnoszą się dzięki popieranego prze ze mnie Ruchu Pięciu Gwiazd. W Polsce jeśli Kukiz wreszcie zostanie eurosceptyczny bardzo i zyska więcej głosów będę czuł się bezpieczniejszy. Oni niszczą naszą Europejską Cyliwizacje!!! Nie możemy pozwolić na następne zamachy, w Francji już Francuzi robią zamachy, przykład? Proszę bardzo, zamach na szkołę żydowska w Tuluzie i żołnierzy francuskich pochodzących z Maghrebu. Tolerancja nic nieda, trzeba ich usunąć albo wybić jak psy. To oni niszczą naszą wspólnotę. W Francji żyje największe diaspora żydowska w Europie, jeśli ją usuną to będzie krok do Islamizacji Europy. To oni są bohaterami! Oni chcą usunięcia zdradzieckiego prezydenta Marcona! Chcą stworzyć z Francji normlane państwo, bez uchodzców! Rzyczę Francji by wygrali wreszcie centroprawicowcy albo centrolewicowcy albo kto kolwiek co chce ich usunąć, WYPLEMIĆ PLAGĘ DEMOKRACJI, wprowadzenia autokracji i imperializmu. Wreszcie mądra osoba, mówi prawdę. Po co im język skoro jest ich tak dużo? Niech robia swoje Getta albo coś innego i niech się izolują. Ja bym myślał że jakby rząd Francji nie zmądrzał i nie zmorlaniał to powinien PRZYNAJMNIEJ wysłać ich na jakąś wyspe na Polinezji Francuskiej czy innej Gwadelupie i niech tam rakują mniejszą ilość ludzi. Dziękuję i pozdrawiam wszytkich co mają normlane poglądy polityczne.
 11. Nawer jak wyczyszczacie działke to zostawcie mi ten Nowy Hingur
 12. MIasto też można podbić i zniszczyć XD ale dobra. Jak co to będę wwas wspierał. Pozdrawiam Cesarz KT.