Cuki3r

Ekipa MojeMC
 • Zawartość

  619
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Cuki3r w Rankingu w dniu 15 Grudzień 2019

Cuki3r posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

118 Zaangazowany

O Cuki3r

 • Tytuł
  Żeby kogoś oszukać, trzeba go dobrze znać. Musisz przemyśleć.

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Cuki3r

Ostatnie wizyty

10059 wyświetleń profilu
 1. Cuki3r

  Rekord graczy

  Pro po pvp, to mamy chyba rekord. 42 osoby.
 2. assassination classroom sie oglada, fajne anime, kolekcjonuje mangi z tej serii xD

 3. Cuki3r

  Bloger-Lacosa

  Ortografia i interpunkcja są na dobrym poziomie oraz nie zdarzają się błędy, ale umówmy się, nikt nie jest idealny. Według mnie tematyka jest bardzo interesująca zważywszy na to, że mało już ludzi ogólnie w XXI wieku sięga po literaturę,a tym bardziej rozkładać ją na różnego rodzaju czynniki. Osobiście nie przepadam za współczesną literaturą, które głównie opierają się na: - rozwodach - ogólnie problemach życiowych nastolatków lub dorosłych (chodź to drugie jest bardziej interesujące). Natomiast książki, które dużo wnoszą do naszego życia, jak np. radzenie sobie psychicznie z ciężką chorobą. Ta książka ukazuje, że trzeba korzystać z życia. Ja preferuję literaturę historyczną ("Syzyfowe prace", czy nawet zwykłe "Kamienie na szaniec", które ukazują, jak teraz nam się lepiej żyje i jak nam jest dobrze). Szkoda, że nie znajduję ludzi, którzy tak samo jak ja kochają takiego typu powieści. Jeśli chodzi o wpis to naprawdę jest starannie przygotowany i moim zdaniem bardzo wygodny do czytania. Jestem na Tak.
 4. Cuki3r

  michalowsky

  Jeśli chodzi o twoje podanie to jest takie średnie, ale same umiejętności budowania są nawet okej. Oczywiście jesteś bardzo aktywny oraz miły. Jestem na Tak.
 5. Wracam do decyzji na Tak
 6. Zmieniam swoją decyzję na Nie.
 7. Nidy cię nie widziałem na trybie i od razu mówię i nie wiem jak budujesz. Podanie jest czytelne. Jestem na Nie
 8. Cuki3r

  Rekrutacja: DynaXo05

  Jeśli chodzi o twoje budowanie to nie jest ono rewelacyjne. Aktywność i zachowanie masz dobre. Jestem na Neutral.
 9. Cuki3r

  lluscini

  Jeśli chodzi o twoje budowle to są ładne. Aktywność masz dobrą, natomiast jeśli chodzi o zachowanie to prowokujesz, zaśmiecasz czat i używasz wulgarnych zwrotów. Jestem na Neutral.
 10. Cuki3r

  Paffke

  Twoje budowanie jest naprawdę na wysokim poziomie. Twoje zachowanie, jak i aktywność są wzorowe. Powiem szczerze, że widzę cię jako budowniczego. Jestem na WIELKIE TAK!
 11. Cuki3r

  [Rekrutacja] Raven_

  Moim zdaniem, jeśli chodzi o twoje budowanie, to jest ono wprost przepiękne. Zachowanie oraz aktywność są wzorowe. Według mnie, jak najbardziej nadajesz się na budowniczego. Radzisz sobie z tym tematem jak nikt inny. Jestem na WIELKIE TAK!
 12. Od razu mówię, że nigdy cię nie widziałem na creative, przynajmniej kiedy ja byłem. Na Nie.
 13. Cuki3r

  Rekrutacja na bud

  Jeśli chodzi o podanie to jest ono takie nawet. Zachowanie oraz aktywność, jak najbardziej na wielki plus. Osobiście, widziałem twoje budowle i są rewelacyjne! Na WIELKIE TAK!
 14. Cuki3r

  TikaTeko

  Na Neutral + Jeśli chodzi o twoje zachowanie to bywa różne. Jesteś dość aktywny na creative, ale widziałem twoje budowle i muszę stwierdzić, że są takie nawet. Jeśli chodzi o twoją polszczyznę, to powinieneś ostro ją poprawić.
 15. Jeśli chodzi o estetykę podanie, to jest taka średnia, lecz według mnie nie liczy się, aż tak bardzo jak aktywność lub zachowanie. Na plus jest na pewno to, że często widuję gracza. Natomiast, jeśli chodzi o zachowanie to jest ono, jak najbardziej dobre. Jestem na Tak.