Skocz do zawartości
KrainaMc.pl

Cuki3r

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  689
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Cuki3r w dniu 15 Grudnia 2019

Użytkownicy przyznają Cuki3r punkty reputacji!

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Cuki3r

Ostatnie wizyty

13365 wyświetleń profilu

Cuki3r's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

138

Reputacja

 1. Cuki3r

  Bloger-[Mora Miserium]

  Twoja interpunkcja i ortografia są na dobrym poziomie, sam przykładowy wpis jest dla mnie ciekawy. Opis chronologiczny wszystkich epok artystycznych (ja tak to u siebie nazwę) jest na początek ciekawym wpisem oraz na pewno na tytuł przykładowego wpisu zasługuje. Sama przewidziana tematyka bloga jest dość interesująca i według mnie może przyciągnąć wielu czytelników. Na pewno liczę na ciekawostki o artystach z poszczególnych epok. Nic dodać, nic ująć. Ja jestem na Tak.
 2. Cuki3r

  Rekord graczy

  Pro po pvp, to mamy chyba rekord. 42 osoby.
 3. assassination classroom sie oglada, fajne anime, kolekcjonuje mangi z tej serii xD

 4. Cuki3r

  Bloger-Lacosa

  Ortografia i interpunkcja są na dobrym poziomie oraz nie zdarzają się błędy, ale umówmy się, nikt nie jest idealny. Według mnie tematyka jest bardzo interesująca zważywszy na to, że mało już ludzi ogólnie w XXI wieku sięga po literaturę,a tym bardziej rozkładać ją na różnego rodzaju czynniki. Osobiście nie przepadam za współczesną literaturą, które głównie opierają się na: - rozwodach - ogólnie problemach życiowych nastolatków lub dorosłych (chodź to drugie jest bardziej interesujące). Natomiast książki, które dużo wnoszą do naszego życia, jak np. radzenie sobie psychicznie z ciężką chorobą. Ta książka ukazuje, że trzeba korzystać z życia. Ja preferuję literaturę historyczną ("Syzyfowe prace", czy nawet zwykłe "Kamienie na szaniec", które ukazują, jak teraz nam się lepiej żyje i jak nam jest dobrze). Szkoda, że nie znajduję ludzi, którzy tak samo jak ja kochają takiego typu powieści. Jeśli chodzi o wpis to naprawdę jest starannie przygotowany i moim zdaniem bardzo wygodny do czytania. Jestem na Tak.
 5. Cuki3r

  Blogerek Lukierek

  Jeśli chodzi o interpunkcję oraz ortografię są one dobre. Tematyka bardzo mnie zainteresowała, gdyż mało jest blogów o tematyce roślinnej, a ten wyróżnia się swoją oryginalnością, jak i pomysłowością, dla niektórych może to być nudne, lecz dla innych wprost przeciwnie. Przykładowy wpis o prawidłowym sadzeniu kwiatów jest, jak dla mnie ciekawy. Jestem na OGROMNE TAK! Życzę ci gorąco powiedzenia. ~Brat.
 6. Cuki3r

  Bloger - collie303

  Twoje podanie ma wiele plusów. Estetyka podania jest wręcz wzorowa, podanie nie razi w oczy, jest po prostu napisane ładną czcionką. Tematyka również zasługuje na pełen podziw, a to z takiego względu, że cenię tematyki, które mają na celu pomóc nowym graczom oraz pokazać im piękno gry typu "Minecraft". Ciekawią mnie problemy trybowe, mianowicie cieszę się, że opowiadasz też o różnych trybach u nas na serwerze oraz pomagasz zrozumieć innym ich mechanikę oraz zwyczaje. Przykładowy wpis dostaje ode mnie wielki plus. JESTEM NA OGROMNE TAK. Życzę ci, jak najbardziej i najcieplej powodzenia.
 7. Cuki3r

  Bloger

  Na TAK Ortografia + Interpunkcja + Podanie + Tematyka + Powodzonka.
 8. Cuki3r

  Nie wiem co napisać

  "The Dark side" to jeden z ciekawych blogów, naprawdę uwielbiam mroczne historie i wgl. Ten blog to zapewnia, ten dreszczyk i tajemniczość. Życzę dalszych sukcesów.
 9. Cuki3r

  [Bloger] Mroczna_Dama

  Na TAK! Ortografia + Interpunkcja + Estetyka + Tematyka + Przykładowy wpis + Powodzenia. P.s Sam byłem blogerem i wiem, jak to się nudzić, kiedy nie masz rangi i nie masz jak pisać wpisów.
 10. Cuki3r

  [Blogerka] Nidrao

  Na Tak. Ortografia + Interpunkcja +/- Estetyka +/- { Dobrze by było, jakby pomniejszyć trochę tekst.} Tematyka + Przykładowy wpis +++++++++++ Powodzonka.
 11. Zamiast Kakusa, przyzwałaś cukier. Gratulacje. Kakus
 12. Nie, bo ja XD. Em Shevo?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...