Cuki3r

Użytkownik
 • Zawartość

  688
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Cuki3r w Rankingu w dniu 15 Grudzień 2019

Cuki3r posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

132 Zaangazowany

O Cuki3r

 • Tytuł
  It's a cold night outside. Birds are dying, flowers are burning.

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Cuki3r

Ostatnie wizyty

11235 wyświetleń profilu
 1. Twoja interpunkcja i ortografia są na dobrym poziomie, sam przykładowy wpis jest dla mnie ciekawy. Opis chronologiczny wszystkich epok artystycznych (ja tak to u siebie nazwę) jest na początek ciekawym wpisem oraz na pewno na tytuł przykładowego wpisu zasługuje. Sama przewidziana tematyka bloga jest dość interesująca i według mnie może przyciągnąć wielu czytelników. Na pewno liczę na ciekawostki o artystach z poszczególnych epok. Nic dodać, nic ująć. Ja jestem na Tak.
 2. Cuki3r

  Rekord graczy

  Pro po pvp, to mamy chyba rekord. 42 osoby.
 3. assassination classroom sie oglada, fajne anime, kolekcjonuje mangi z tej serii xD

 4. Cuki3r

  Bloger-Lacosa

  Ortografia i interpunkcja są na dobrym poziomie oraz nie zdarzają się błędy, ale umówmy się, nikt nie jest idealny. Według mnie tematyka jest bardzo interesująca zważywszy na to, że mało już ludzi ogólnie w XXI wieku sięga po literaturę,a tym bardziej rozkładać ją na różnego rodzaju czynniki. Osobiście nie przepadam za współczesną literaturą, które głównie opierają się na: - rozwodach - ogólnie problemach życiowych nastolatków lub dorosłych (chodź to drugie jest bardziej interesujące). Natomiast książki, które dużo wnoszą do naszego życia, jak np. radzenie sobie psychicznie z ciężką chorobą. Ta książka ukazuje, że trzeba korzystać z życia. Ja preferuję literaturę historyczną ("Syzyfowe prace", czy nawet zwykłe "Kamienie na szaniec", które ukazują, jak teraz nam się lepiej żyje i jak nam jest dobrze). Szkoda, że nie znajduję ludzi, którzy tak samo jak ja kochają takiego typu powieści. Jeśli chodzi o wpis to naprawdę jest starannie przygotowany i moim zdaniem bardzo wygodny do czytania. Jestem na Tak.
 5. Cuki3r

  Starożytne Indie

  Bardzo mi się wpis podoba, jak i sama tematyka takiego o to historycznego bloga. Powodzenia w dalszym rozwijaniu się. - Cukrrrrr
 6. Cuki3r

  Ingressum

  Gratuluję ci zdobycia rangi. Interesuję się historią oraz ekonomią, jak i polityką, więc z wielką chęcią zamierzam czytać twoje blogi. Pozdrawiam. - Cukrrrrr
 7. Cuki3r

  Bloger [ignacy1]

  Interpunkcja, jak i ortografia są dobre, jeśli chodzi o tematykę, to jest bardzo interesująca, jednak wiem, że inni będą się czepiać ze względu na estetykę. Według mnie, estetyka jest mało ważna, ważniejsze są wpisy oraz poprawność ortograficzna, jak i interpunkcyjna. Jeśli chodzi o przykładowy wpis, to mnie bardzo zaciekawił, gdyż bardzo interesuję się historią, jak i ekonomią. Jestem na WIELKIE TAK. Życzę ci powodzenia,
 8. Cuki3r

  Blogerek Lukierek

  Jeśli chodzi o interpunkcję oraz ortografię są one dobre. Tematyka bardzo mnie zainteresowała, gdyż mało jest blogów o tematyce roślinnej, a ten wyróżnia się swoją oryginalnością, jak i pomysłowością, dla niektórych może to być nudne, lecz dla innych wprost przeciwnie. Przykładowy wpis o prawidłowym sadzeniu kwiatów jest, jak dla mnie ciekawy. Jestem na OGROMNE TAK! Życzę ci gorąco powiedzenia. ~Brat.
 9. Cuki3r

  Bloger - collie303

  Twoje podanie ma wiele plusów. Estetyka podania jest wręcz wzorowa, podanie nie razi w oczy, jest po prostu napisane ładną czcionką. Tematyka również zasługuje na pełen podziw, a to z takiego względu, że cenię tematyki, które mają na celu pomóc nowym graczom oraz pokazać im piękno gry typu "Minecraft". Ciekawią mnie problemy trybowe, mianowicie cieszę się, że opowiadasz też o różnych trybach u nas na serwerze oraz pomagasz zrozumieć innym ich mechanikę oraz zwyczaje. Przykładowy wpis dostaje ode mnie wielki plus. JESTEM NA OGROMNE TAK. Życzę ci, jak najbardziej i najcieplej powodzenia.
 10. Powiem tak: Ekonomia to temat, który mnie bardzo ciekawi. Oby jak najwięcej takiego typu wpisów.
 11. Cuki3r

  Bloger

  Na TAK Ortografia + Interpunkcja + Podanie + Tematyka + Powodzonka.
 12. Ciekawe, znam ten plugin i wsm mg powiedzieć tyle, że ten plugin bardzo urozmaicić serwery w minecraft. Co do wpisu, bardzo dobry. Oby tak dalej. Pozdrawiam.
 13. Cuki3r

  Nie wiem co napisać

  "The Dark side" to jeden z ciekawych blogów, naprawdę uwielbiam mroczne historie i wgl. Ten blog to zapewnia, ten dreszczyk i tajemniczość. Życzę dalszych sukcesów.
 14. Mi się podoba. Naprawdę fajna reklama, trochę się namęczyliście widzę, bo jest super.