Cuki3r

Ekipa MojeMC
 • Zawartość

  550
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Cuki3r w Rankingu w dniu 15 Grudzień 2019

Cuki3r posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

100 Zaangazowany

O Cuki3r

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Cuki3r

Ostatnie wizyty

8979 wyświetleń profilu
 1. Cuki3r

  Rekrutacja: DynaXo05

  Jeśli chodzi o twoje budowanie to nie jest ono rewelacyjne. Aktywność i zachowanie masz dobre. Jestem na Neutral.
 2. Cuki3r

  lluscini

  Jeśli chodzi o twoje budowle to są ładne. Aktywność masz dobrą, natomiast jeśli chodzi o zachowanie to prowokujesz, zaśmiecasz czat i używasz wulgarnych zwrotów. Jestem na Neutral.
 3. Cuki3r

  Paffke

  Twoje budowanie jest naprawdę na wysokim poziomie. Twoje zachowanie, jak i aktywność są wzorowe. Powiem szczerze, że widzę cię jako budowniczego. Jestem na WIELKIE TAK!
 4. Cuki3r

  [Rekrutacja] Raven_

  Moim zdaniem, jeśli chodzi o twoje budowanie, to jest ono wprost przepiękne. Zachowanie oraz aktywność są wzorowe. Według mnie, jak najbardziej nadajesz się na budowniczego. Radzisz sobie z tym tematem jak nikt inny. Jestem na WIELKIE TAK!
 5. Od razu mówię, że nigdy cię nie widziałem na creative, przynajmniej kiedy ja byłem. Na Nie.
 6. Cuki3r

  Rekrutacja na bud.

  Jeśli chodzi o podanie to jest ono takie nawet. Zachowanie oraz aktywność, jak najbardziej na wielki plus. Osobiście, widziałem twoje budowle i są rewelacyjne! Na WIELKIE TAK!
 7. Cuki3r

  TikaTeko

  Na Neutral + Jeśli chodzi o twoje zachowanie to bywa różne. Jesteś dość aktywny na creative, ale widziałem twoje budowle i muszę stwierdzić, że są takie nawet. Jeśli chodzi o twoją polszczyznę, to powinieneś ostro ją poprawić.
 8. Jeśli chodzi o estetykę podanie, to jest taka średnia, lecz według mnie nie liczy się, aż tak bardzo jak aktywność lub zachowanie. Na plus jest na pewno to, że często widuję gracza. Natomiast, jeśli chodzi o zachowanie to jest ono, jak najbardziej dobre. Jestem na Tak.
 9. Cuki3r

  Starożytne Indie

  Bardzo mi się wpis podoba, jak i sama tematyka takiego o to historycznego bloga. Powodzenia w dalszym rozwijaniu się. - Cukrrrrr
 10. Jeżeli chodzi o interpunkcję i ortografię to sądzę, że jest dobra. Estetyka jest może będzie przez niektórych uważana za ładną, lecz według mnie jest lekko przesadna. Bardzo mnie zaciekawiła twoja tematyka, iż jest ona o historii, chodź według mnie jest już jeden blog historyczny, lecz jest alternatywne rozwiązanie dla ciebie, gdyż lubisz architekturę, więc proponuję robić historie różnych starych, ciekawych miejsc oraz budowli i omawiać różne style ówczesne, jak i współczesne. Bardzo mi się spodobał twój wpis, ale lepsze będzie rozwiązanie, które podałem na górze. Jestem na TAK Życzę ci powodzenia.
 11. Cuki3r

  Ingressum

  Gratuluję ci zdobycia rangi. Interesuję się historią oraz ekonomią, jak i polityką, więc z wielką chęcią zamierzam czytać twoje blogi. Pozdrawiam. - Cukrrrrr
 12. Interpunkcja oraz ortografia naprawdę są dobre, jak i poprawne układanie zdań. Bardzo mi się spodobała twoja tematyka, gdyż uwielbiam czytać opowiadania lub nawet całe powieści rozbite na rozdziały. Przykładowy wpis mnie bardzo zainteresował, gdyż widzę, że jest to na wzór baśni, które wielu z nas jako dzieci czytało takie lub ktoś nam je czytał na dobranoc, czy w ogóle. Bardzo się cieszę, że jest jeszcze ktoś kto pragnie kontynuować taką formę opowiadań. Baśnie to jedne z typów książek, które wyciągają morał i często pouczają, jak się zachowywać oraz co jest egzystencją życia ludzkiego. Twoje wpisy mogą być kierowane do osób młodszych, lecz też za równo do osób starszych, które bywają zagubione w życiu oraz szukają jego sensu. Jestem na WIELKIE TAK.
 13. Cuki3r

  Bloger [ignacy1]

  Interpunkcja, jak i ortografia są dobre, jeśli chodzi o tematykę, to jest bardzo interesująca, jednak wiem, że inni będą się czepiać ze względu na estetykę. Według mnie, estetyka jest mało ważna, ważniejsze są wpisy oraz poprawność ortograficzna, jak i interpunkcyjna. Jeśli chodzi o przykładowy wpis, to mnie bardzo zaciekawił, gdyż bardzo interesuję się historią, jak i ekonomią. Jestem na WIELKIE TAK. Życzę ci powodzenia,
 14. Cuki3r

  BRASTON

  Twoje zachowanie to skandal, prowokujesz często gracz, jak i zarówno administrację, np. mnie lub Ignacego. W ogóle nie wbijasz na ten tryb tylko na pvp, by mnie prowokować lub na creative, gdzie prowokujesz Ignacego i innych. Co do podania ma może dobra estetykę, lecz twoje zachowanie to skandal, jak już mówiłem. Jestem na OGROMNE NIE
 15. Cuki3r

  Blogerek Lukierek

  Jeśli chodzi o interpunkcję oraz ortografię są one dobre. Tematyka bardzo mnie zainteresowała, gdyż mało jest blogów o tematyce roślinnej, a ten wyróżnia się swoją oryginalnością, jak i pomysłowością, dla niektórych może to być nudne, lecz dla innych wprost przeciwnie. Przykładowy wpis o prawidłowym sadzeniu kwiatów jest, jak dla mnie ciekawy. Jestem na OGROMNE TAK! Życzę ci gorąco powiedzenia. ~Brat.