DaFFyyyy

Użytkownik
 • Zawartość

  151
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana DaFFyyyy w Rankingu w dniu 30 Wrzesień 2019

DaFFyyyy posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

21 Neutralny

5 obserwujących

O DaFFyyyy

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  DaFFyyyy

Ostatnie wizyty

6966 wyświetleń profilu
 1. https://i.imgur.com/2MMWvHN.mp4 fb
 2. DaFFyyyy

  Proźba o UNBANA

  Aha czyli uważasz, że nie ma świąt i nikt w święta nie ma czasu żeby grać w MC i jedyną osobą która mogła pograć w święta jest twórca tamtego tematu? NAJS xD
 3. Jako, że @Fazii lubi mnie warnować za wszystko to teraz w taki sposób będę nabijał posty ((nie wiem do czego to ma służyć, ale ważne że jest xD))
 4. DaFFyyyy

  NO PUEDO JUGAR =(

  translate to eng. if u can banned for a smaller knock, maybe mistake? wait for the admin statement
 5. Nick: DaFFyyyyData zbanowania: wczoraj lub dzisiaj, nie pamiętam która godzina była Kto zbanował: DShimen Powód bana: cheatySerwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): krainamc Czy uważasz, że kara ci się należała?: Teoretycznie tak, ale moim zdaniem mocno naciagnieta O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): cokolwiek Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): permanentnyCzym motywujesz swoją prośbę o unbana: Posiadałem macro którego nie używałem do oszukiwanie w grze, co jak się okazało również jest zabronione, niby zostałem poinformowany przez opiekunkę że nawet to do czego ja go używam jest źle, ale w moim rozumowaniu nie były to cheaty. Cheatami nie jest tańczenie na spawnie a poniekąd do tego było wykorzystywane, uważam, że nikomu tym nie zaszkodziłem i kara nie musi być aż tak surowa. Jeżeli administracja stwierdzi tak jak ja, że praktycznie nie mogłem tym nic zrobić albo uzna że dostanę 2 szansę to poświęce się i utworze ta głupia 2 wersję bez tej modyfikacji ?
 6. [22:37:50] [main/INFO]: [CHAT] KrainaMc >> DaFFyyyy zostal zbanowany przez DShimen za cheaty.
   

  Elo xD

 7. Jak ktoś chętny to zapraszam do zabaw ;]

 8. Za dużo "światła" w dodatku to odbite... I po co robisz jakąś ramkę a później wklejasz zombiaka nad nią
 9. Czcionka byłaby olej gdyby była grubsza i pochyla. Co do głowy, spróbuj dodać cień pod nią lub jakiś obrys żeby wyróżnić ja z tła.