WitekJamro

Użytkownik
 • Zawartość

  127
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Neutralny

2 obserwujących

O WitekJamro

 • Tytuł
  Odrzucony tak jak moje podania na blogera :, (

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  WitekJamro

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jak masz na imię?: Mam na imię WiktorDlaczego chcesz mieć rangę blogera?: Rangę blogera chcę mieć, ponieważ lubię dzielić się moją twórczością i pragnę robić to tutaj. Planowana tematyka bloga: Autorskie teksty piosenek oraz wierszeNapisz coś o sobie: Jestem Wiktor, mam 16 lat w kwietniu. Interesuję się muzyką typu rap/trap, a także demonologią. Lubię robić muzykę oraz pisać wiersze.Wstaw tutaj przykładowy wpis jaki zamieściłbyś na swój blog: Jak byłem mały chciałem firmę mieć. Wszyscy mówili, że jestem śmieć. Czasem myślałem, że najlepsza będzie śmierć. Jednak jeszcze żyje i szal gucci okrywa szyje, nie pętla. Życie ponad wszystko śmierć na wysypisko! Szczytu jestem blisko. Wyłącz to marne słuchowisko, weż posłuchaj mnie. Nigdy nie myślałem, że tam wejdę, ale jak już jestem to trzymać się będę. Zamontuje sobie uchwyt, nawet jak będą spychać mnie będę trzymał się. Teraz duża presja, żeby wyszło to, a nie wyszło na wierzch zło. Wielka walka nie tylko z myślami. Inni mówią raperzy są śmieciami teraz zmienią zdanie jak wejdzie im ten bit w banie. Leci ze mną cały squad, ale cały czas jestem sam. Ciesze się z tego co mam, bo mam prawie wszystko. Jestem młody i utalentowany, ale nigdy nie byłem hypeowany. W cieniu schowany, teraz was oświece, bo to moja epoka, moja epopeja tak jak Pan Tadeusz. Mam 16 lat i zaraz będę miał 16 aut, audi lambo porsche po co to, samo zło. Wszyscy o to walczą ja to mam. Wszystko pisze sam. Mowią, że hajs to skarb ja jakoś tego nie czuje, może to po prostu hajsu im brakuje. W młodym wieku kręcę cyfry, w młodym wieku lecę w bit. Ciągle z głową w chmurach zaraz znajdzie się tam mój bit, zaraz wbije na szczyt. To na razie jest demo czekam na opinie co można ulepszyć zanim to serio wbije na szczyt. :"D Pozdro ludzie.
 2. Heh psuje wam zabawę Marakaczan
 3. *Zarządzenie WitekJamro @_Madzja_Gejzel_ zapraszam na testy na moda w klubie najlepiej jakoś discord, ale jeszcze się dogadamy sprawa na pv.
 4. Nie wiem czemu zamknęli no, ale cóż zrobić(?). Otóż tak wiek nawet spoko. Jeżeli chodzi o stylistyke gramatyczną jest ok, ale nie istnieje takie słowo jak "bzdecenie" chyba, że o czymś nie wiem, mniejsza z tym podanie spoko. Ogólnie u mnie masz plusika. Jako Jr Adm chyba mogę oceniać, ale wole oznaczyć @Komishun, aby mieć pewność.